Forum Dragon Ball Nao

» Rangi na forum

Strony:   1, 2, 3
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.702
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Gwoli ścisłości , napisałem że nie stać was na intersubiektywizm , a nie obiektywizm , gdyż na to drugie was stać , poniewaz obiektywny może być tylko subiektywizm. Jeśli nie rozumiesz , to porównaj sobie te dwa zdania:
"Ten film jest dobry" oraz
" ten film mi się podoba"
tak więc wyrażając swoje zdanie zachowałem się obiektywnie , podobnie jak wy wcześniej , gdyż pisaliśmy o własnych odczuciach.Chyba.Natomiast intersubiektywizm to coś z goła innego.

Faktycznie jest to próba dyskusji , do której się włączyłem , bo uważam że się zrobiło lizodupnie.

Po prostu nie odpowiada mi pomysł przyznawania sobie samemu nagrody , bo tak to wygląda w praktyce.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.632
Plusy: 2
Posty: 1.408
Ok, przyznaję.
Trochę źle zrozumiałem sens twojej poprzedniej wypowiedzi.
Ale chcę stanowczo zwrócić uwagę na dwie sprawy:
1- celem Xana, który zapoczątkował tę dyskusję nie było przyznawanie sobie samemu jakichkolwiek rang. O ile wiem, celem było założenie przez Gotenksa nowego tematu w którym forumowicze ogliby zawrzeć swoje opinie na temat proponowanych zmian. Jednopcześnie pierwsza z wnoszonych propozycji były nowe rangi na Forum. I jak widać pewne zmiany zmiany nastąpiły.
2-Nie wydaje mi się, aby było coś złego w fakcie, ż eforumowicze doceniaja innych forumowiczów...

To chyba tyle
pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Szalkie Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Szalkie
Dni na forum: 6.704
Posty: 54
Skąd: ::Gdańsk::
A może mi ktoś powiedzieć jak jest z tymi rangami bushi, i jakieś tam? Jak je zdobyć?
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.632
Plusy: 2
Posty: 1.408
Szczegółowe informacje o istniejących aktualnie rangach znajdziesz pod tym adresem:
http://dbnao.net/forum/groupcp.php

Rangę Geklokujo lub Nanbanjin zdobyć nie trudno, co udowodnił przypadek Fable...
Jeśli zaś chodzi o rangi moderatorskie...
Cóż... tu juz jest troche trudniejsza sprawa. Zajrzyj tu: http://dbnao.net/forum/viewtopic.php?t=515
i wszystko bedzie jasne:)

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
ItzBolo Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
ItzBolo
Wiek: 35
Dni na forum: 6.486
Posty: 73
Skąd: Gdansk
Tak tylo nikt niema czegos takiego opracowanego jak Tabelka Rang czy cos takiego??

Train Hard To Win Easy !!
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.156
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
ItzBolo napisał(a):
Tak tylo nikt niema czegos takiego opracowanego jak Tabelka Rang czy cos takiego??
W FAQ takowa istnieje, jednak jest ona jeszcze bardzo niekompletna

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.632
Plusy: 2
Posty: 1.408
Jak widzę, sprawa nowych rang póki co stanęła w martwym punkcie.
Mam jednak nadzieje, że jest to sytuacja jedynie tymczasowa.
Jak łatwo można sie przekonac Gotenks spokojnie, acz jednocześnie konsekwentnie, przeprowadza na Forum reformy, które w mniejszym lub większym stopniu proponowane sa przez użytkowników.
Po raz kolejny wnoszę zatem propozycje ustalenia rang specjalnych według proponaowanych już wcześniej projektów.
Wciąż wydaje mi się, że jest to dobry pomysł
pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
ItzBolo Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
ItzBolo
Wiek: 35
Dni na forum: 6.486
Posty: 73
Skąd: Gdansk
Gotenks napisał(a):
W FAQ takowa istnieje, jednak jest ona jeszcze bardzo niekompletna
Mozna by bylo spozadzic jakas obszerniejsza tak mi sie zdaje

Train Hard To Win Easy !!
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.410
Posty: 1.031
Tak sobie myślę, żę możeby wstawić te dodatowe rangi za stosunek Ilość postów/długość stażu w DBNao. Mistic dostałaby osoba o długim stażu i stosunkowo dużej liczbie postów. W ten spośób można zachamować "nabijanie postów" do osiągnięcia kolejnej rangi......
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 74
Dni na forum: 6.393
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
paintball_0 napisał(a):
Tak sobie myślę, żę możeby wstawić te dodatowe rangi za stosunek Ilość postów/długość stażu w DBNao. Mistic dostałaby osoba o długim stażu i stosunkowo dużej liczbie postów. W ten spośób można zachamować "nabijanie postów" do osiągnięcia kolejnej rangi......
zbędne, przecież za nabijanie postów wystarczy dać ostrzeżenia (kilka i ban....)
Po za tym myślisz że skoro masz więcej postów zdobędziesz sobie szacunek ??
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.632
Plusy: 2
Posty: 1.408
Nabijania postów nikt na Nao nie lubi...
A w szczególności Pan i Władca Nao, Gotenks, i zastęp Moderatorów...

Czym innym jest aktywność, a czym innym nabijanie licznika i zasypywanie forum spamem. Za to szybko mozna złapac range specjalną...

A co do samego tematu, to pomysł chyba na rayie podupadł... Ale byc może za jakiś czas będzie można do niego wrocić...

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.046
Posty: 283
Fajny pomysł z tymi rangami, o ile nikt nie będzie spamował, tak jak już piszą powyżej (aaaallle stare te posty) W każdym razie, nie będę się za wszelką cenę starał wybić na szczyt rang, bo tu w końcu nie o to chodzi, no nie? Po pierwsze to muszę dojść do wprawy w poruszaniu się po forum bo tyle tematów, że ja pierniczę . Pozdrówka.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3

Forum DB Nao » » » Rangi na forum
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook