Forum Dragon Ball Nao

» Odcinek 014, 05.07.2009

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Komentarze do czternastego odcinka Dragon Ball Kai, emitowanego 05.07.2009, o godzinie 2 naszego czasu, w Fuji TV.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.823
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Podobało mi się Głos Vegety jedynie mi się stanowczo nie podobał. Był zbyt szorstki. Stanowczo.
Walka Goku z nim była ciekawa. Może emocji nie było aż tyle ile w poprzedniej wersji, ale może być. Przynajmniej nie na odwal wykonanie roboty. Goku używający ponad miarę Kaiokena, czy przemiana Vegety w Oozaru. Te momenty były piękne. No jak kreska była śliczna, a głos Goku ...cudowny!
A Jaskiniowiec. No cóż cieszę, się iż on był pokazany w odcinku. Na razie jako obserwator, no i trochę pogadał z Goku. Z zacięciem śledził walkę od początku.Na razie się nie udzielał. Całe szczęście, bo by spowodował więcej szkód a niżeli pożytku.
Gohan i Krillin- myślałam iż w tym odcinku przylecą do Goku i wtrącą się do walki z Vegetą. Ale widać zrobią to w kolejnym.
Nie mogę się doczekać odcinka 15.
Pozdrawiam.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.402
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Odcinek wypas Najlepszy był moment jak Goku pomiatał Vegetą jak jakimś manekinem. Aczkolwiek miałem wrażenie, że za krótko trwała ta walka i czułem niedosyt kiedy było "po ptokach"

Grupa Mirai
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.731
Plusy: 1
Posty: 538
Goku to niezły koks, a Vegeta się ślini i porasta futrem. Odcinek dobry. Najciekawszy moment to, decyzja Gohana o powrocie na pole walki. Doskonale uchwycona twarz. Włosy zasłaniające oczy, smutno, przejmująco ale i heroicznie. Ładnie to wszyło. Kolejną bdb sceną jest sama końcówka, kiedy do Goku walczy o przetrwanie i chwilę czasu na Genki Dame. Strategiczna gra na czas i chwila na przemyślenia.
Ps. Vegeta odpierając Kamehame miał rysy mocno zbliżone do twarzy Piccola.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Odcinek 014, 05.07.2009
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook