Forum Dragon Ball Nao

» Kac po libacji

Strony: 1, 2  
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.877
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Każdy z nas miał kiedyś kac no nie ? Więc jak sobie radzicie z kacem, ja zazwyczaj mam kaca giganta i sobie z nim nie radze :D Macie jakieś metody jak walczyć z tym cholerstwem?

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.623
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Ja nie jestem panienką, żeby wymyślać cudaczne metody na kaca, bo główka boli i zbiera się na wymioty. Mam kaca - zaciskam zęby i robię swoje. Co tu kombinować.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.708
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Ok. Z mojego doświadczenia kilka podstawowych spraw:
1. Jak pijesz do późna, to budzisz się pijany, a nie na kacu.
2. Klin
3. Czasem klin się przeradza w cug ( czyli np. tygodniową/miesięczną/dwumiesięczną/etc. ucieczkę od kaca)
4. Jak już kac dopadnie to :
a) dobry film
b) herbata/kawa
c)plusz
d) zimny prysznic
e) przełamanie się i klin
f) kac kupa
g) leżenie w betach
h) humor na kacu (nieocenione)

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.737
Plusy: 1
Posty: 538
Świerze powietrze i dotlenienie się.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.551
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Woda i słynna kac kupka - jakże pomaga, a i zdrowe !!

Wody pijemy w dawkach nieśmiertelnych - od 0,5 do 8 litrów , by nie przesadzić.

Kiedy za dużo wypijemy, mamy kac kupkę, która może przerodzić się w Kac Kupę, powodując wydalenia częsci własnych jelit- tego nie polecam. To drugie zdarza się dopiero po ciśnieniu 10 atmosfer w odbycie ( raz na 10 000 przypadków, więc spoko, w Rosji często na dupie usiedzieć nie moga przez to).
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.843
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Woda jest do dupy, przynajmniej dla mnie.

- zupka chińska

- zimny prysznic

- plusz active

- sok pomarańczowy i witamina c

- sok ze świeżych cytryn

- kac kupa(bardzo pomaga:P)

- klin w postaci piwa

- sen

- herbatka

- swieże powietrze

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.889
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
włąsnie wrociłem z małej libacji, i mnie trohe maha

a na Katza polecam sok z ogorków, wykwasi to wszystko polecam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.711
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Dokładnie jak ishi napisał występuje kackupa o potwornym ciśnieniu 10 atmosfer oraz module ściśliwości zwieraczy około 11 atmosfer.... Niestety ciężko jest z tym walczyć ponieważ współczynnik lepkości jest taki sobie...

Ponoć na kaca najlepszy jest miód w trakcie libacji ale nigdy nie stosowałem... ja otwieram browca i pałaszuję przez 10 minut...

Na wymiociny chyba najlepsza jest woda i stanie prosto.... zasadami mechaniki to załatwiać Wychodzi że woda jest tłokiem poruszającym się ruchem jednostajnie prostoliniowym.

szczecin
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.240
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Avensus napisał(a):
Mam kaca - zaciskam zęby i robię swoje.
Dokładnie. Nie ma żadnych super - duper specyfików, a jak są to pomagają w znikomym stopniu. Nie ma innego wyjścia jak po prostu znieść w milczeniu, a że mnie z reguły zdarza się raczyć wódką w środku tygodnia, gdzie na następny dzień trzeba było wstać do szkoły/roboty/innej sprawy, więc tym bardziej o żadnym marudzeniu nie mogło być mowy.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.877
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Ja nie jestem panienką, żeby wymyślać cudaczne metody na kaca, bo główka boli i zbiera się na wymioty
No ale jak se można złagodzić objawy, to dlaczego nie, ja nie jestem panienka a walczę z kacem. Oczywiście jak Franek wspominał zazwyczaj klinem, co się kończy ponownym upiciem.

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.839
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Byłam pijana parę razy w życiu, ale kaca miałam raz, całkiem niedawno, bo w środku czerwca.

To była porządna libacja. Była amnezja i czarna dziura zamiast mózgu. Na kaca pomogło mi wymiotowanie w różnych kierunkach oraz ogromna dawka stresu po zorientowaniu się, że zgubiłam telefon na abonament. Chwała Bogu (dosłownie! Modlitwa pomogła), że się znalazł.

Oprócz tego duuuuużo płynów i obowiązkowo kac kupka

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 37
Dni na forum: 5.755
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Trzeba się zanurzyć w niezbyt ciepłej wodzie! Pomaga!

Po prostu się wykąpać mówiąc po polsku

Jedna ja staram się pić tak by kaca nie mieć. Ale nie zawsze się udaje!
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.708
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Łukasz napisał(a):
Jedna ja staram się pić tak by kaca nie mieć. Ale nie zawsze się udaje!
Też próbujesz budzić się jeszcze pijany?

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 37
Dni na forum: 5.755
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
franqey napisał(a):
Łukasz napisał(a):
Jedna ja staram się pić tak by kaca nie mieć. Ale nie zawsze się udaje!
Też próbujesz budzić się jeszcze pijany?
Nie za bardzo czaję o co chodzi
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.708
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Łukasz napisał(a):
Nie za bardzo czaję o co chodzi
pijesz do 8.00, wstajesz o 10.00. I powiedź że budzisz się na kacu.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 37
Dni na forum: 5.755
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
A nie ... nie wstaję o 10 jak piję do 8 to wstaję o 16 xD

Ale do ósmej RANO?? to dawno nie piłem
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.708
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
nawet do 2.00, jak wypijesz litra i parę piw, to budzisz się pijany. Oczywiście odpowiednio po paru latach picia na potęgę.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 37
Dni na forum: 5.755
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Budzę się budzę ale długa kąpiel/prysznic lub wypad nad jeziorko szybko wyciągnie cały alkohol
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.708
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
widać:
a) pijesz stosunkowo krótko ( poniżej 8-10 lat)
b) nie rozróżniasz stanu porannego upicia od kaca.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 37
Dni na forum: 5.755
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
mam dopiero 22 lata człowieu jak ja mam tu pic 10 lat
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Kac po libacji
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook