Forum Dragon Ball Nao

» [Animowany] Epoka Lodowcowa 3: Era Dinozaurów (2009)

eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.046
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Byłem na seansie 3D (gdzie trzeba było dopłacić, aż 9 zł więcej, niż na zwykły seans), jednak srogo się zawiodłem. Do obejrzenia przekonały mnie... dinozaury . Jako, że kiedyś się nimi interesowałem. Fabuła jest lekka i przyjemna, aczkolwiek niezbyt wygórowana (jak na takie animacje przystało). Humor w tej części jest średni (być może to po prostu efekt polskiego dubbingu), jednak Scratch ciągle trzyma poziom . Można się przejść do kina, jednak 3D nie polecam (nie dość, że nie ma żadnych ciekawych efektów, to jeszcze okulary strasznie ściemniają obraz).

5/10

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez eMate: 10.07.2009, 0:21
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


eMate napisał(a):
(nie dość, że nie ma żadnych ciekawych efektów, to jeszcze okulary strasznie ściemniają obraz).
Dokładnie. Też byłem i muszę powiedzieć, że jedynym dobrym efektem 3D były okulary na początku przedstawiające budowę okularów 3D... Film też taki sobie, tak jak eMate mówi jedyna ciekawa rzecz to dinozaury...
eMate napisał(a):
Humor w tej części jest średni (być może to po prostu efekt polskiego dubbingu),
Jak dla mnie to to nie był humor... Nic śmiesznego, tylko ta wiewiórka od żołędzia

Filmu nie polecam, na pewno nie w 3D.

4/10
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.224
Posty: 633
Skąd: Kielce
fajny byył

owszem, mniej śmieszny niż poprzednie części, ale nie oszukujmy się- Ice Age nigdy nie było jakimś wybitnie zabawnym filmem. Jedynie Scrat, tym razem sparowany z polatuchą (?), był w jakimś stopniu motorem tego filmu. Tym razem jednak, sceny z jego udziałem wprowadzane były o wiele "zręczniej" do fabuły całości.

Także byłam na seansie 3D, także nie polecam. Nie uważam, żeby było warto dopłacić te 8-9 zł, żeby obejrzeć tak mało trójwymiarowy film. Wrażenie prawdziwej głębi miałam tylko wtedy, gdy na ekranie pojawiał się krajobraz/jaskinia pod lodem. Aha, i jak płynął na mnie wieloryb w trailerze jakiegoś filmu.

Dodatkowo, Rudy mnie rozczarował. Był mało straszny, nawet jak na film dla dzieci, owszem wielki i biały, ale nic poza tym.

Moją ulubioną postacią jest Buck. Szaleniec, zamknięty wśród żyjących skamielin, pustelnik, któremu lata samotności odebrały rozum, ale nie ducha. Facet( z rodziny łasicowatych) żyje od jednego spotkania z Rudym do drugiego, ogólnie przypadł mi do gustu.

A Brzoskwinka to najsłodszy mamut, jakiego widziałam ;]

co do oceny ogólnej, postawię 6/10. Za Brzoskwinkę ;]
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Animowany] Epoka Lodowcowa 3: Era Dinozaurów (2009)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook