Forum Dragon Ball Nao

» [Animowany] Wall-e (2008)

eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.052
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
"Co się stanie, jeżeli ludzie opuszczą kiedyś Ziemię i pozostanie na niej jedynie mały robot?
WALL.E (Wysypiskowy Automat Likwidująco Lewarujący. E-klasa) przez siedemset lat w samotności oczyszcza Ziemię z odpadów pozostawionych przez ludzi. Pewnego dnia na planetę przybywa EVE – nowoczesna, przepiękna, myśląca maszyna. Tego dnia życie WALL.E’ego zupełnie się zmienia i nabiera nowego sensu. Jego podróż przez galaktykę, przyjaźń z EVE, zabawne przygody oraz nowi, niekiedy niezwykli przyjaciele stali się tematem najnowszej komedii Studia Pixar."


Film, który prawie wszędzie zbiera same pochwały i dobre recenzje, ba! Zdobył nawet Oscara za najlepszą animację 2008 roku. W końcu udało mi się go obejrzeć i muszę przyznać, że wywarł na mnie pozytywne wrażenie (jak większość dzieł Disneya). Mimo, że dialogi w filmie oscylują na jakieś 50 zdań łącznie, to jednak sama historia jest ciekawa i na pewno ambitna. Warto sobie zadać pytanie, czy do takiego obrazu jaki został przedstawiony przez Pixar, zmierza świat?

Moja ocena to 7/10.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.161
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Bardzo fajny film, niewiele dialogów, więc nawet polski dubbing znośny. Niedawno był w telewizji, to obejrzałem. Generalnie lubię takie spokojne klimaty. Tylko nad muzyką mogli więcej popracować. Polecam, bo film całkiem oryginalny.

A grubasy bekowe.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Animowany] Wall-e (2008)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook