Forum Dragon Ball Nao

» Cała seria Dragon Ball! ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony: 1, 2, 3  następna
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 4.856
Jak zapewne zauważyliście, ostanimi czasy na naszym forum gromadzi się pełno tematów w stylu "gdzie ściągnąć odcinki DB", "podajcie linki do filmów" itp. itd.
W związku z tym postanowiłem stanąć na wysokości zadania, i udostepnić bezpośrednie linki do ów filmów.

Zasady:
Najpierw przeczytaj całe info, potem dopiero pytaj.
Jeżeli masz pytania- pytaj tutaj
jeżeli szukasz czegoś jeszcze(np. kinówek, lub czegoś innego związanego z odcinkami DB) nie zakaładaj osobnego tematu! Pytaj tutaj!
Każdy inny temat podobny do tego będzie usówany.

Download

Dragon Ball- Język PL z lektorem. Średnia waga-65MB
Dragon Ball- Język PL z lektorem. Pakiet wszystkich odcinków (trochę mało seedów)

Dragon Ball Z- Język PL z lektorem. Niestety tylko 200 odcinków z 291
Dragon Ball GT- Język PL z lektorem.
Czym ściągać??

Wszystkie te pliki należą do sieci Torrent. Należy je ściągnąć odpowiednim porgramem. Ja polecam BitComet:
Jak to działa?

Po ściągnięciu plików nalezy otworzyć BitCometa. W lewym górnym rogu wybieramy "plik" i "otwórz". Następnie wybieramy plik który ściągneliśmy z podanych linków.

Teraz wystarczy ustawić wszelkie opcje jakie będą dostępne, i na sam koniec kliknąć ok. Po chwili powinno rozpocząć się ściąganie pliku.

P.S
Gdy zamieszczałem linki, wszystkie działały. Mimo wszystko nie mogę ręczyć, iż działać one będą wiecznie, gdyż odnoszą się one do nie moich stron internetowych.
W razie nie działania linków polecam szukania przez GOOGLE hasłem Dragon ball+ lektor+ PL
Jednocześnie pokreślam, iż nie zamieściłem linków do filmów pełnometrażoywch, gdyż po prostu nie chciało mi się szukać. Wierzę, iż jezeli ktoś znajdzie linki do jakiegoś, to zamieści go tutaj. Wtedy zedytuję wypowiiedź dodając ów odcinek.

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio zmieniony przez Variu: 14.01.2006, 23:49
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
FAQ:

1) "Czy nie ma możliwości obejrzenia pierwszego filmu zanim ściągnę wszystko czy bitcomet ściaga je wszystkie potrochu???"

A więc są dwa sposoby:

1) Klikasz prawym guzikiem na pliku, i wybierasz właściwości. W okienku które się pojawi, odznaczasz wszystkie pliki, prócz jednego, który ma sięściągnąć. Gdy zassa go,sprawdzasz jak wygląda, jeżeli sięspodoba zaznaczas resztę.

2 )Zaznaczasz plik który sięściaga, i na dole masz opcje(podsumowanie,Tracker itp itd.) Wybierasz "plików". Masz tam spis filmów które się ściągają. Zaznaczasz przykładowo pierwszy film i prawym klawiszem myszy ustawiasz proryten na b. wysoki. Resztę zaznaczasz i przykładowo obniżasz priorytety do najnizszych. Dzięki temu będzie najpierw ściągał te z WYSOKIM, a potem z NIŻSZYM.

Osobiście uważam że 2 sposób chyba jednak jest lepszy(nie musiz nic grzebać z plikami które sięściągają, wsyzstkie sa na liście, i wsytarczy zmieniać priorytety)

2) "hmm, czyli na inne pliki ustwić priorytet "wyłączony" ("ignorowany") tak?"

No oczywiście ze możesz je wyłączyć! Ściągną siętylko te które będą wtedy włączone.
Ja jednak preferuje taki sposób:

odcinek nr 1- Priorytet najwyższy
odcinek nr 2- Priorytet wysoki
odcinek nr 3- Priorytet wysoki
odcinek nr 4- Priorytet wysoki
odcinek nr 5- Priorytet wysoki
odcinek nr 6- Priorytet normalny
odcinek nr 7- Priorytet normalny
odcinek nr 8- Priorytet normalny
odcinek nr 9- Priorytet normalny
odcinek nr 10-Priorytet normalny

W ten sposób ściągniesz najpierw pierwszy odcinek, który będziesz mógł obejrzeć i stwierdzić czy opłaca się zasysać resztę.
Potem ściągnie się kolejna partia 4 odcinków, które umilą Ci czas potrzebny do ściągnięcia kolejnych 5. Przynajmniej ja tak robię

3) "Małe pytanie trzeba jakoś konfigurowac tego BitCometa bo mi w ogóle nie chce ciagnąć"

Hmm Jest kilka możliwości.

Warto pamietać, iż BitComet automatycznie rezerwuje miejsce na dysku, na ściągany plik. Znaczy to tyle, iż jezeli nei masz tylu GB ile potrzeba-plik się nie ściągnie. W tym celu kliknij właściwości(na pliku) i zobacz czy dysk na który ściągasdz ma wystraczająco dużo wolnego miesjca.

Drugie-gorsze. W całej sieci torrent użytkownicy dzielą sięna 2 rodzaje:
Seeds- osoby które posiadają plik, i się nim dzielą(3mają go na dysku)
Leechers- osoby które go ściągają.
Jeżeli plik który chcesz ściągnąć nie posiada seedów, nic nie ściągniesz(bo od kogo?) Jest to tkzw. martwy torrent.
Możliwe także, iż seedów jest bardzo mało, wtedy poczekaj trochę i zobacz czy po jakimś czasie się nie połączy.

Warto także się upewnić czy aby na pewno uruchomiliśmy torrenta. Aby rozpocząćściąganie kliknij prawym klawiszem na pliku i wduś START

4) Moje lącze stoi za natem.Prędkość to 256 DSL. Co zrobić aby prędkość podczas ściągania BitCometem była lepsza?? Max. prędkość jaką osiągam to ok. 5 KB...

W takim przypadku polecam program BitSpirit. Powienien być odpowiedzią na to pytanie. Prędkośc powinna sięgnąć ok. 30 KB.(Podziękowania dla mdew )

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Variu: 18.09.2005, 11:44
James Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
James
Dni na forum: 4.752
A ja mam w ogóle [ ort! ] niezly problem.Gdy sciagam odcinki Dragon Balla z stronek torrentowych to transfer mam 0kb/s!!Mam lacze SDI 256 i nie sciaga sie prawie w ogóle [ ort! ].Przeciez sciagac w 10 minut 100kb to jest troche pzesada .Sciagam of kors bitcommentem, ale co zrobic zeby sciagalo mi sie przynajmniej z 6 kb/s??
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Hmmm taki znawcą znów nie jestem, ale może masz blokadę jakąś na Torrenty, i reszte programów P2P?? Z drugiej strony to by Ci się chyab wogle nie łączyły... A czy z tym przesyłem jest przy każdym pliku, czy jest to np. twój pierwszy plik?? Bo jeżeli tak to może za mało seedów jest?

Jezeli to nic nie dało proponuję wejść w opcję(na górze). I w okienku które się pojawi kliknąć na "połączenie". Tam są opcje predkości.

Obraz
James Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
James
Dni na forum: 4.752
A moze musze ustawic jakis adres proxy??W sumie seedow mam tylko 1, ale obojetnie ile bym mial to jest ciagle to samo Moze masz jakis link, gdzie sciagnalbym odcinki db z lepszym transferem?
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Poszukaj. Wpisz w google torrent+dragon ball+ PL i może coś ciekawego znajdziesz.
Co do przesyłu to w FAQ napisałem, iż jeżeli słabo ciągnie to spróbuj programu BitSpirit. Podobno działa

Obraz
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Dni na forum: 4.800
Plusy: 41
U mnie zawsze dziala BitSpirit,z Cometem gryzie sie moje terazniejsze łacze(chello 2 mb) oraz gryzlo sie poprzednie(Neo),szczerze polecam ten program.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
zabuza
Ziemianin
Ziemianin
zabuza
Dni na forum: 5.050
Dzieki za linki, własnie ściągnełem 1-40 odcinków dbzpl teraz sobie walne kolejne 40 odcinków aż będe miał full a zaraz po tym wezme się ża normal dragon ball a dbgt sciagam cala sage z http:// a używam Azareusa, żeby nie offtopować zapytam czy możesz z dragonballa dać pokolej jak lecą odcinki linki ? wiem to trochę głupie ale tak na przyszłośc ];->
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Jak to pokolei odcinki?? Przecież są pokolei... 1-20,21-40 itp itd. No chyba że nie rozumiem o co chodzi. Proszę o sprostowanie

Obraz
Gohan-kun Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.762
Link do DBZ nie dziala. I nie ma linku do pierwszych 20 odcinkow DB.
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
To neich ktoś poda linki, a ja je dodam- nei chce mi się szukać

Obraz
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Dni na forum: 4.841
link do dbz nie dziala, ale ci przyznam jedno Vriu: napracowales sie chlopie nad tym topicem, a inni tylko pisza ze nie dziala albo co... R*E*S*P*E*C*T 4you za tą robote

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
poprawiłem link do dragon balla. Dodałem pierwsze 20 od inków ktore niedziałały. DBZ niestety nie mogę znaleźć, gdyż tamteg otorrenta po prostu wywalili.
Jeżeli ktoś znajdzie jednak jakiegoś fajnego linka to prosze zapodać. W necie co prawda są odcinki ale podzielone są na pliki po 20 odcinków, więc niechiało mi sieich wszystkich szukać

Obraz
medyq
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.733
Hmm na wstepie fajne forum a to moj pierwszy post
nie znalazlem tez info zabraniajacego podawania linkow do stron (jesli takowe jest to sorki z gory) wiec podaje linka do (coprawda mojej) stronki na ktorej ostatnio umiescilem kilka torrentow o tej tematyce.. niestety sa one w jezyku angieslkim (mi to bynajmniej nie przeszkadza, ale wielu mlodszym fanom moze) i w nawet niezlej jakosci.. Co nieco sciagnalem i dzialalo w dniu umieszczania na stronie wiec torrenty powinny byc jeszcze nadal aktywne..

znajduja sie na stronce: * zaloguj się, aby zobaczyć link * i z tamtad mozna je szybciutko pobrac jak ktos chce.. nie bede tu wypisywal linkow do kazdego pliku pokolei z mojego serwera..

oznaczam tez ze to nie jest w zaden sposob rekalama stronki bo jak ktos nie chce to sciagnie co masciagnac i wylaczy (specjalnie jest w osobnym oknie)
annes
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.716
jak ściągnąć pliki z dbgt
władek
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.713
Witam wsyzstki
Chciabym sobie ściągnać odcinki db od 200 do 210 Ale linki do tych akurat odcinków mi nie działają Może mi ktoś podać skąd je ściągnąć albo jak ktoś ma te odcinki byłybm wdzięczny jak by je wstawił na
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Dni na forum: 5.010

"Tak więc idę przed siebie, spoglądając na świat,
doceniając każdy detal, który niesie jakiś znak..."
Otoshi Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Otoshi
Dni na forum: 4.698
Jeśli ktoś nie chce ściągać wszystkego na raz z torrenyów to jest strona na której są wszystkie odcinki DB, DBZ, DBGT * zaloguj się, aby zobaczyć link *
Strona jest po polsku, wystarczy się zarejestrować, napisać jednego komenta i już można ściągać całego Dragon Balla
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Dni na forum: 5.010
na megaupload jest predkosc 3kb/s ? ja dziekuje...

"Tak więc idę przed siebie, spoglądając na świat,
doceniając każdy detal, który niesie jakiś znak..."
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Dni na forum: 4.841
Ja raz miałem 1,1 Kb/s i sie tak utrzymywało... ja nie wiem co oni robą że tak jest.....

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Strony: 1, 2, 3  następna

Forum DB Nao » » » » Cała seria Dragon Ball!
Przejdź do:  
Dragon BallForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump