Forum Dragon Ball Nao

» Maximum the Hormone

Chwila Kobieta
autorka posta nr 100000
autorka posta nr 100000
[ Klan Tokugawa ]
Chwila
Wiek: 31
Dni na forum: 5.599
Posty: 308
Ten zespół zapewne znacie z Death Note, bowiem właśnie członkowie Maximum the Hormone są twórcami drugiego openingu i endingu ("What`s up people" i "Zetsubou Billy") tego anime. Zespół powstał w 1998 roku. Jak na razie wydali 6 albumów. :

- A.S.A. Crew (1999)
- Ootori (2001)
- Mimi kajiru (2002)
- Kusoban (2004)
- Rokkinpo goroshi (2005)
- Buiikikaesu (2007)

Członkowie :
- Nawo – wokal i perkusja
- Daisuke - wokal
- Sugi – gitara (odszedł w 1999)
- Key – bas (odszedł w 1999)
- Uehara – bas i chórki
- Ryo – gitara i wokal

To, co mnie najbardziej zaskoczyło w tym zespole to perkusistka. Pierwszy raz zetknęłam się z kobietą w takiej roli. Wydaje mi się, że Nawo świetnie sobie radzi. Nie znam się na tym, ale jej głos również jest niczego sobie. W piosence "Kuso Breakin Nou Breakin Lily" ładnie komponuje się z głosami chłopaków. To jeden z moich ulubionych utworów.
Podoba mi się również "Chu chu …", "Policeman benz" i "Koi no mega lover".

Tutaj :

"Koi no mega lover" – http://www.youtube.com/watch?v=icZg5v73lhY
"Zetsubou Billy" – http://www.youtube.com/watch?v=_noTVEnub-Y

oraz

Link do ostatniej płyty tj. „Buiikikaesu” :
http://www.megaupload.com/?d=em4lxjvv


Zachęcam do wyrażania opinii na temat tej grupy.
Nightmare_creator Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Asakura ]
Nightmare_creator
Wiek: 33
Dni na forum: 5.512
Posty: 320
Skąd: Czeluść.
Zespół znam i cenię za to że robią mix wszystkich gatunków muzyki na raz i im to wychodzi xD
Ale raczej za te ostrzejsze zagrywki, głos Nawo często mnie drażni - nie dlatego że źle śpiewa czy coś - po prostu nie lubię takich cukierasków.
What's up people - jest genialne.
Shimi i Police Benz - niemniej.

I'm wicked like a stain - yeah, I'm the one who's insane...
NathalieHyde Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
NathalieHyde
Wiek: 35
Dni na forum: 5.407
Posty: 74
Skąd: Poznań
Jak tu ich nie lubić najbardziej lubię Chu Chu Lovely Muni Muni Mura oraz Kuso Breakin No Breakin Lilly xD

Yagate hito wa kegarete
hito ga hito de somerarete
tomo ni kiru kono hoshi somete
kowarete iku sekai...
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.575
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Maximum the Hormone to mój ulubiony zespół crossoverowy jaki znam. Jak wspomniała Nightmare_creator bardzo dobrze im idzie mieszanie różnych gatunków muzyki. Jak pewnie większość poznałem ten zespół przez Death Note. Moje ulubione piosenki MTH to: Koi no mega lover, What's up people i Bikini sports punchin.
Furrek
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 2.538
Posty: 164
Swojego czasu bardzo często ich słuchałem, szczególnie "Buiikikaesu" Ten album to jest mistrzostwo świata, wszystkie piosenki trafiają idealnie w moje gusta. Szkoda, że temat nigdy nie cieszył się popularnością, chociaż może brak nowych piosenek był tego przyczyną. Jeśli kogoś to interesuje, to po prawie 6 latach nagrali nowy utwór
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
17 wrzesnia zespol oglosil zawieszenie dzialalnosci. Przyczyna sa problemy zdrowotne wokalisty Daisukego, ktory musi poddac sie operacji. Wszystkie zaplanowane koncerty i wydarzenia z udzialem grupy zostaly odwolane.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Maximum the Hormone
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook