Forum Dragon Ball Nao

» [Horror] Infekcja / Kansen (2004)

Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.721
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
W Szpitalu Centralnym w Tokio panuje ogromny pośpiech ze względu na nadmiar pacjentów i wyczerpujące się leki. Podczas reanimacji jednego z chorych pielęgniarka przez pomyłkę podaje mu chloran potasu, który powoduje natychmiastową śmierć. Grupka lekarzy, nie chcąc utracić swych posad, aby zatuszować całą sprawę przenosi go do sali nr 1, gdzie poddaje ciało bardzo intensywnemu nagrzewaniu, co przyśpieszyłoby jego rozkład i zlikwidowało ślady chloranu potasu w ciele.

Tymczasem przez miasto gna karetka z mężczyzną w stanie agonalnym z bardzo dziwną, niespotykaną dotąd wysypką. Szpital Centralny odmawia przyjęcia chorego, mimo błagań dobiegających z głośnika radia. W końcu, wbrew sprzeciwom, chory na siłę trafia do szpitala. Przerażeni lekarze stwierdzają u niego roztapianie się organów wewnętrznych i zzielenienie krwi...

Ostatnio popularne są u nas azjatyckie horrory,w tym także japońskie.Tym razem zakładam temat o "Infekcji".Widział ktoś z Was ten film? Jeżeli tak,to zapraszam do podzielenia się opinią na jego temat.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.161
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Widziałem jedną czy dwie sceny, chyba mam w domu na DVD, niespecjalnie pociągające, szczególnie jako horror. Właściwie słaby film. Może gdybym całość obejrzał, to zmieniłbym zdanie, ale wątpię.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
kmwss4
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 5.829
Plusy: 2
Posty: 70
Dotrwałam tylko do śmierci tego chłopaczka w poczekalni, dalej nie mogłam - straszna chała.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.721
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
kmwss4 napisał(a):
Dotrwałam tylko do śmierci tego chłopaczka w poczekalni, dalej nie mogłam
Szkoda,że nie widziałeś samej końcówki filmu...


straszna chała.
No...,kinem wysokich lotów tego filmu nazwać nie można...,ale widywałem gorsze...

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
kmwss4
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 5.829
Plusy: 2
Posty: 70
Hayato napisał(a):
Szkoda,że nie widziałeś samej końcówki filmu...
Widziałaś. Jestem dziewczyną xD Ale wiesz zaintrygowałeś mnie, aż poszukam i do oglądam do końca.

Hayato napisał(a):
No...,kinem wysokich lotów tego filmu nazwać nie można...,ale widywałem gorsze...
Jakiś przykładzik? bo mam dosyć duży wybór japońskich horrorów i nie wiem co oglądać....czy raczej czego nie oglądać, a tak powywalałabym sobie to co marne jest.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.721
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
kmwss4 napisał(a):
Widziałaś. Jestem dziewczyną
Wybacz,ale nie masz w profilu wpisanej płci,a Twój nick nic mi nie mówi.


kmwss4 napisał(a):
Jakiś przykładzik?
Horroru?


kmwss4 napisał(a):
bo mam dosyć duży wybór japońskich horrorów i nie wiem co oglądać....czy raczej czego nie oglądać, a tak powywalałabym sobie to co marne jest.
Moja lista japońskich horrorów (podaję polskie tytuły):

01.Krąg
02.Krąg 2
03.Krąg 0
04.Dark Water
05.Infekcja
06.Wizje
07.Reinkarnacja
08.Klątwa
09.Klątwa 2
10.Gra Wstępna
11.Sąsiad spod Trzynastki

Zależy,czego szukasz.Moje typy to "Krąg","Dark Water","Wizje" i "Reinkarnacja",które mi się podobają,Twoich gustów nie znam,podobnie jak Ciebie samej.Żeby stwierdzić czy coś jest dobre,czy nie,trzeba dany film po prostu [ ort! ] obejrzeć i nie zawsze warto zdawać się na recenzje innych,bo gusta są przecież różne.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.496
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Zawiodłam się na tym filmie, pół godziny czekania na coś strasznego, potem gdy już coś się rozkręciło, szybko przeszło w nudną i przewidywalną grę. Jedyne co mi się podobało, przez cały film to gra pielęgniarek, dziewczyny naprawdę dobrze wczuły się w swoje role. Charakteryzacja też niczego sobie, chorzy wyglądali naprawdę interesująco. Niestety rozwiązanie zagadki tego całego 'wirusa' pokazało tylko, że twórcy nie mieli chyba pomysłu na jakieś ciekawe zakończenie, poszli po najkrótszej linii oporu.
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Horror, którego bohaterami są lekarze, którzy z powodu braku łóżek nie mogą przyjąć ciężko chorego pacjenta. Sanitariusze jednak zostawiają chorego. Cały personel zaczyna mieć podobne objawy, także psychiczne (zmiana postrzegania kolorów, autoagresywne zachowania). Czy choroba jest prawdziwa czy wszystko jest zbiorową psychozą? Każdy widz musi sam odpowiedzieć na te pytania.

Post przyłączony do istniejącego tematu.
Shounen
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Horror] Infekcja / Kansen (2004)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook