Forum Dragon Ball Nao

» Co byście zmienili w Naruto?

Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Właśnie jak w temacie.
Ode mnie:
Fillery. A raczej ich ilość. No nie przesadzajmy, od 150 Naruto czy 160 same odcinki powiewające nudą i nic nie wnoszące. Owszem, lubię jak czasem wrzucą taki luźny odcinek który nic nie wnosi, ale co za dużo to nie zdrowo.
Walki. A raczej sposób ich prowadzenia. Za dużo w nich pustej gadaniny i są czasem przeciągane w nieskończoność.
Paringi. Są beznadziejne i totalnie do siebie niepasujące. Typu ten za nią szaleja, a on jej nie zauważa, lub tama za nim, a ten ma ją w nosie. Przykład? Sasuke i Sakura. Ta lata za nim jak pies ogrodnika, a ten mimo okazania, że nie jest ją zainteresowany, ta wciąż go nęka.
Sakura i Naruto- nie no żart jakiś. Mimo iż już nie wyżywa się tak na naszym głównym bohaterze, to jednak nadal go często traktuje jak psa.
Hinata i Naruto- od bólu już.
A co byście wy w Naruto zmienili, gdybyście mieli taką możliwość?

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.430
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Zbyt dużo bym nie zmieniła gdyż lubię to anime takim jakim jest. Ale niestety w jednej kwestii muszę się z Tobą zgodzić:

Byczusia napisał(a):
za dużo w nich pustej gadaniny i są czasem przeciągane w nieskończoność.

To mnie najbardziej denerwuje, że więcej czasu przeznaczają na gadanie niż na walkę. Niekedy ta ich paplanina jest dłuższa niż sama walka. Co do fillerów nie wywaliłabym ich zbyt wiele, niektóre nawet są fajne :)choć niektóre odcinki nie dość, ze nic nie wnoszą do fabuły to nawet nie są ciekawe a tylko są beznadziejnymi zapychaczami, które po dwóch czy trzech odcinkach kończą się. Przede wszystkim zmieniłabym to, żeby jakieś dobre postacie zginęły (a nie tylko ci źli) lub chociażby przegrali walkę. Trochę to drażniące, że nawet najsłabszy ninja potrafi pokonać dwa razy silniejszego przeciwnika nie odnosząc przy tym żadnych widocznych obrażeń, nie licząc jakiś zadrapań. Nie musi krew lać się strumieniami ale przynajmniej aby te ich rany czy ból były bardziej przekonywujący:)

I chyba tyle, jak na razie [ ort! ] wiecej nie wymyśle

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Co bym zmienił w Naruto? Autora mangi. Serio, koleś w ogóle nie wie co robi! Wymyślił ciekawy świat oparty na czakrze (zapomniałem jak się pisze to słowo a'la angielski), jak FMA na alchemii i całkowicie go zaprzepaścił (w przeciwieństwie do FMA)! W naruciaku walki były dobre tylko na początku, bo autor dawał nam wyjaśnienia, jakim cudem i kto zrobił jaki numer i kiedy. Było fajnie. Teraz jest nędza.

Walki nie są przegadane, tylko przekombinowane. Te wszystkie pozy, powykręcane ręce i nogi... czasem mi się wydawało, że albo oglądam pokaz brekdensa (zapomniałem jak się pisze to słowo), albo Kamasutrę w ubraniach!

Podsumowując: zmieniłbym autora.

Ps: wiem, że google nie bolą i że mógłbym sprawdzić jak się pisze które słowo, ale od dłuższego czasu na naruciaka po prostu szkoda czasu i energii. Wiem również, że nie pisze się i nie mówi pod koniec wypowiedzi "podsumowując", ale naruciakowi już i tak nic nie pomoże, więc zaszkodzić też nie zaszkodzi.
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Naruto jest tak genialna historia, ze trudno sobie wyobrazic, by mozna bylo chciec cos zmienic - jednak nic na tym swiecie nie jest idealne, a jedynym istniejacym i momentami dosc powaznym minusem sa oczywiscie postacie kobiece. Pisalam to tysiac razy i zdania nie zmienie - kobiety w Naruto sa niedorobione. Nie ma tam ani jednej kobiety, ktora by byla silna i niezalezna, i nie ogladala sie na facetow. Kobiety stoja w cieniu facetow i jest to rzecz fatalna. Jedynym fragmentem, ktory wylamuje sie z tego schematu, jest pierwszy arc Shippuudena ze wskazaniem na Sakure i Babcie Chiyo. To byl duet, ktory zmiazdzyl i przyczynil sie do robiacego najwieksze wrazenie starcia w tej serii. Poza tym - kobiety i ich postawy to jeden wielki placz. Co ciekawe, im wiecej mang czytam i im wiecej anime ogladam, tym bardziej utwierdzam sie w dwoch przekonaniach: ze Naruto fabularnie to najwyzsza polka oraz ze kobitki ma chyba najgorsze, jakie zdarzylo mi sie gdziekolwiek spotkac...

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Goku2333 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Goku2333
Wiek: 28
Dni na forum: 5.351
Ostrzeżenia: 1
Posty: 23
Skąd: Toruń
Ja bym zmienił coś w Naruto a mianowicie żeby umiał więcej technik no bo co mu po tych rasenganach i żabie plującej wodą.Tymczasem kiedy Sasuke doskonali się pod okiem Orochimaru (teraz już nie xD).

Obraz
Haku Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Haku
Wiek: 31
Dni na forum: 5.490
Plusy: 1
Posty: 63
Skąd: Warszawa
Podzielam zdanie autorki tematu - Byczusi. Też mnie wkurzały fillery, było ich zdecydowanie za dużo, nic nie wnosiły i akcja na siłę się ciągnęła, to było całkowicie niepotrzebnie zrobione.
Poza tym niczego bym nie zmieniał, reszta mi jakoś nie przeszkadza.

~~ Nigdy się nie poddawaj ~~
TaiKun Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
TaiKun
Dni na forum: 5.536
Posty: 33
Naruto to dobre anime i nie ma zbyt wielu wad, ale największą wadą w moim mniemaniu są te zamulające momenty o tym, jaki to bohater był nieszczęśliwy i samotny. Ileż można...
Hardy-Boy Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Hardy-Boy
Wiek: 27
Dni na forum: 5.169
Posty: 12
Skąd: Niemcy
Aby Fillery nie były zbyt długie bo to jest najbardziej wnerwiające. Ale lepsze Fillery niż dwa miesiące przerwy. Są też nudne sceny z przeszłości bohaterów np. podczas walki Sasuke vs Naruto pokazana była przeszłość Sasuke co trwało cały odcinek Wkurzające jest również że Naruto jest ciągle Geninem. Mógłby zostać Jouninem za uratowanie wioski przed Painem. Fajnie by było jakby Naruto zaczął chodzić z Hinatą Może i będzie ale tego nikt nie wie I ostatnia rzecz jaką mogli by zmienić to to że Danzo jest Hokage... Nienawidzę tego typka.
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
I ostatnia rzecz jaką mogli by zmienić to to że Danzo jest Hokage... Nienawidzę tego typka.
No, mam nadzieję, że Sasuke go "zmieni"

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Co byście zmienili w Naruto?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook