Forum Dragon Ball Nao

» Wasze postaci - Wasza wyobraźnia

Strony:   1, 2
Chomiczka Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Chomiczka
Wiek: 33
Dni na forum: 6.718
Posty: 76
Majin Gogeta

Nie wydaje mi się. Nie mam chudych nóg, nie zbieram autografów i moje włosy nie są czarne .

Ale gdybym miała żyć w świecie DB, na pewno chciałabym być właśnie takak ,a nie zacukana, jak na razie. No i wątpię, bym w obcenym stanie moim umiała podejść do, nie wiem, może Vegety? () i zapytać, czy podpisze mi się w zeszycie.

„Songo. Zdążyliśmy go polubić”
Sprite18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 6.234
Ostrzeżenia: 4
Posty: 100
ja wymyśliłam sobie że Goku by miał córkę ( dość tych synów ) i nazywała się Elietta lecz cała rodzina mówiła by na nią Ela. była by wzrostu chi ch, a siłą dorównywała by Goku .Jej najlepszą przyjaciółką była by Marron.
jej najlepsze ataki to:
kazari : może ile tylko chce być niewidzialną
sterrizo : polega na tym że woków przeciwnika robi się wielka ognista kula z której naprawdę tródno się wydostać .
sormando: ten atak działa tylko w terenach zaśnieżonych lub piaszczystych.Ela unosząc ręce przywołuje wielkie sztormy , które niszczą wroga

P.S ogólnie [ ort! ] stara się być miła lecz gdy Son goten z którym toczy wielką wojnę jej dokuczy to lepiej od niej ucuekać
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Ja sobie wymyśliłam(już dawno) "córeczkę" Piccolo. Otóż mała, znaleziona przypadkiem w lesie dziewczynka, przywiązuje się do Nameczanina i nazywa go swiom ojcem. Piccolo robi z niej wojownika. Mała zapisuje się na turniej i po przegranej walce trafia do szpitala. Tam dostaje transfuzję krwi od Goku i (jeśli to możliwe- szczerze to sama nie wiem- poprawcie jakby co) osiąga poziom SSJ. A imię? No niby Kame. Ale ewoluuje.
Damian13
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 6.191
Ostrzeżenia: 1
Posty: 48
Moim wojownkiem jest oczywiście Sayanin ma włosy do bioder stosuje niezawodne ataki zawsze wygrywa ma wzrost Ten shina Ana i jest poterzny

Dragon Ball to super Manga
konto usunięte
Saiyanin
Saiyanin


Moja postać to chłopak wzrostu Gohana, i umięśniony tak jak on. Grzywka lekko opadająca na twarz z lewej i prawej strony(w stylu Future Trunks). Włosy koloru Trunksa. Świetny szermierz. Na imię ma Hajime. Ma 16 lat i jest lekko zagubionym chłopakiem. Mieszka w Japonii. Umiejętności podobne do Gotena (bo delikatny). Miły i kultularny, zawsze w nastroju do bitki
Kubuś_ssj5 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Kubuś_ssj5
Wiek: 33
Dni na forum: 6.155
Ostrzeżenia: 1
Posty: 47
Hmm ja chciałbym zobaczyć siebie i wielu innych fanów DB w postaci ssj dlamnie to byłoby coś i moje postaci Chciałbym zwłaszcza zobaczyć ssj3 najbardziej podoba mi się ten poziom ssj4 troche przesadzony.

Obraz
Roza Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Roza
Wiek: 31
Dni na forum: 6.156
Posty: 403
Skąd: NS
Ja własnie pracuje nad pewna postacią Jak skończe wymyślać to narysuje i wkleje hehe bedzie to dziewczyna ;]
Pozdrawiam
april93 Kobieta
Cargo
Cargo
april93
Wiek: 30
Dni na forum: 5.829
Posty: 29
Skąd: Racibórz
Mój wymyślony bohater/ka
byłaby córką Goku
miałaby długie czarne włosy z czerwonymi refleksami
trenowałaby z Gotenem Gohanem i Goku
choćbyłaby w wieku Pan (najlepiej jakby Pan nie było)
w walce z wrogami typu Cell przegrywalaby lecz gdy uczucia dochodziły do gry zmienialaby sie w najsilniejszą z wojowniczek i rozwalalby przeciwników
ożeniłaby się z Trunksem i doszłoby do polączenai roku Goku i Vegety
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Moja postać- pół sajanka wysokiego wzrostu, nazywa się Hikari, jest pra- pra- pra wnuczką Songa ma czarne włosy do ramion. Jest bardzo silna. W wieku dwóch lat nauczyła się latać (trochę fantazji).
Jej ataki to:
False mirror- tworzy się własną kopię, która jest 2- krotnie silniejsza i szybsza.
Double beam- 2 bardzo szybkie i silne pociski, które się potem mnożą do tylu ile ona chce.
Super Kienzan Kick- dzięki temu może zadawać silne kopniaki i jednocześnie wypuszczać kienzany.
Super Mandala- rysuje mandalę, która przyczepia się do przeciwnika i szybko wybucha
Karindo- super szybkie pięści, które jak uderzą przeciwnika, to go parzą.
Jungle scream0 potężny krzyk , co niszczy wszystko(prawie) na drodze
W wieku 4 lat osiągnęła ssj, ssj2 i ssj3. Co więcej jeszcze poziom Perfect ssj( między poziomem 2 a 3). Ma się wtedy pomarańczowe włosy, brak brwi i szare oczy.
Jej najlepszym przyjacielem jest Chong- chang - sajan, potomek Vegety. Po pewnym czasie się w sobie zakochują a nawet się żenią. Mają potem córkę Anoke.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Mój super bohater nazywa się Stanisław Ocipka.
Jest hybrydą, pół człowiekiem-pół animalem (ojciec zoofil, miał zagrodę), żyje na Ziemi. Były znajomy dziadka Gohana (poznali sie na Paradzie Równości). Jest niezwykle impulsywną personą. Kopuluje ze wszystkim co ma blond włosy i nie ucieka na drzewo. Na co dzień - niepoprawny optymista. Bywa, że będąc całkowicie spłukanym zamawia w restauracji ostrygi, mając nadzieję ,że znaleziona w nich perła wystarczy na zapłacenie rachunku. Krajowa Rada Telepatii udzieliła mu koncesji na wysyłanie mocy uzdrawiających. To jego wrodzony atut. Obecnie na zasiłku. W swoim CV napisał, że "uzyskał dobre wyniki (morfologia, mocz, OB)" i oczekuje propozycji pracy, która "pozwoli mu sie rozwinąć i nabrać życiowego doświadczenia. Może być jako sprzedawca butów.". Póki co dorabia na czarno jako raper w Orkiestrze Reprezentacyjnej Wojska Polskiego.
W wolnych chwilach pisze poezję. Wydał swój oficjalny tomik pt. "W kraju impotentów, wiagra królem".
Ataki:
* Oślepienie (ale nie Tayioken, a "Głupotą"- ulepszona wersja);
* Z bani.
* Rzut beretem (energetyczny atak ki);

Dodatkowe umiejętności:
* Świetnie opowiada filmy erotyczne nie posiadającym magnetowidów;
* Wrodzona umiejętność cwaniakowania. Skrzynki pocztowe z okolic Czarnobyla sprzedaje w Rumunii jako kuchenki mikrofalowe;

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Vegeta_SSJ4 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vegeta_SSJ4
Wiek: 37
Dni na forum: 5.504
Posty: 191
Skąd: z Vegety :D
Moją postacią byłby sayanski wojownik o budowie ciała Vegety.Posiadał by na pewno moc przemiany w SSJ4 a jego ulubiona technika walki były by dwie wygenerowane kule energii w obu dłoniach po czymś mógłbym nimi atakować seriami a w razie czego po złączeniu dłoni przed sobą powstała by fala która przed samym przeciwnikiem przy użyciu siły woli przełamała by się i uderzyła z obu boków na raz dzięki czemu omijało by się obronę przeciwnika z przodu

" ... Jest tylko jedna rzecz,w życiu ludzi,narodów i państw,która jest bezcenna:tą rzeczą jest Honor ... " - A dla Vegety Honor jest bezcenny
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Wasze postaci - Wasza wyobraźnia
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook