Forum Dragon Ball Nao

» [Fantasy] "Demony"

Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.732
Plusy: 1
Posty: 538
Fabryka Słów zaczęła bawić się w wydawanie książeczek wersji pocket. Skorzystałem z okazji i właśnie w takiej mini odmianie, nabyłem Demony, antologie, w której spotykamy takich autorów jak Piekara, Komuda, Pilipiuk czy Grzędowicz. Osobiście jestem zawiedziony. Książka na 10 opowiadań zawiera jedynie 2-3 godne uwagi. 70% to gnioty bez polotu, które strach czytać. Ba! Ich czytać się po prostu nie da. Pierwsze kilka stron poszczególnych historii nudzi niemiłosiernie. Jedynymi pozytywnymi odsłonami są Obol dla Lilith Grzędowicza, Brzytwą, kochanie, brzytwą Pawła Siedlara oraz Zoya Evy Snihur.
Demony wieją nudą, sztampą, brakiem polotu i stratą czasu. Zabranie się za słowo „demon” dosłownie, bardzo mnie rozczarowało. Liczyłem na ciekawe interpretacje, a tymczasem dostałem diabły z rogami (czyli to co zawsze).
Nie polecam.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Fantasy] "Demony"
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook