Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball Z Movies & Specials BDrip / DVDrip [Lektor PL, Napisy]

Strony: poprzednia  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27  następna
RMX777 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
RMX777
Dni na forum: 1.886
Plusy: 7
ova nie istnieją w takiej wersji
schaolin360 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
schaolin360
Dni na forum: 980
Ok Dzięki
No to czekam na Złotego Frezera

Obraz
RMX777 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
RMX777
na fanlektor ruszyła zbiórka na nowy film
gratka dla fanów gdyż w necie nie znajdziecie tego filmu i to z napisami
http://fanlektortv.pl/?p=2393
schaolin360 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
schaolin360
Na tej stronie, po wpłacie, film można pobrać, czy tylko oglądać online ??

Obraz
RMX777 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
RMX777
po wpłacie dostajesz link do filmu abyś mógł pobrać na komputer w najlepszej dostępnej wersji, z lektorem i napisami
AUTOR POSTA OTRZYMAŁ PLUSA
schaolin360 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
schaolin360
Ok, wielkie dzięki!
Właśnie zasysam...

Obraz
Veggie Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.705
Gdzie mogę pobrać czystą wersję Wakacyjnego Odcinka Specjalnego? Chodzi mi o taką przed podłożeniem lektora, bo bardzo jestem ciekaw gdzie to w sieci można znaleźć.
RMX777 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
RMX777
wiem że w sieci była bo ją znalazłem ale obecnie już bardzo ciężko ja mam taką wersje ale nie udostępniam na razie, jak kupisz film na fan lektor dostaniesz go z dwiema ścieżkami audio z lektorem i oryginalną bez lektora z polskimi napisami
RMX777 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
RMX777
można powiedzieć że to ta ale nie do końca, oryginał w mkv waży koło 2gb ale jakość podobna a na fanlektor dostajesz jeszcze polskie napisy i nie ma japońskich reklam
Veggie Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.705
Ok, mimo wszystko fajnie jakbyś mógł udostępnić tą oryginalną wersję 2gb za jakiś czas Mam jeszcze pytanie, czy można pobrać oddzielnie napisy takie jak na fanlektor do tych czterech ova DBZ i do specjalu DBGT Wielki Problem?
RMX777 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
RMX777
napisów nie mam, musisz czekać na odpowiedź kinichiego on może ma
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Dni na forum: 3.705
Co muszę zrobić, aby dostać do pobrania film 11, 12 i 13 wraz z plikami napisów (dwie ścieżki dźwiękowe)? Ile muszę zapłacić na fanlektortv.pl i czy powinny to być 3 osobne przelewy, każdy na inny film? Oraz w jakiej formie dostałbym te filmy - link na maila do pobrania?

Obraz
kinichi
Super Saiyanin
Super Saiyanin
kinichi
Dni na forum: 3.822
Plusy: 11
Veggie napisał(a):
Mam jeszcze pytanie, czy można pobrać oddzielnie napisy takie jak na fanlektor do tych czterech ova DBZ i do specjalu DBGT Wielki Problem?
To zdaje się powinno być pytanie do mnie... I może wyda Ci się to nieprawdopodobne, ale... Tak, ja odpowiadam na PW. Wystarczy do mnie napisać -,-

ZameR napisał(a):
Co muszę zrobić, aby dostać do pobrania film 11, 12 i 13 wraz z plikami napisów (dwie ścieżki dźwiękowe)? (...)
1. Skoro wspominasz tu o pewnej stronce, to czemu nie zapytasz właśnie tam?
2. Obejrzyj dobrze jakikolwiek film z tego tematu, a usłyszysz adres, pod którym znajdziesz to czego szukasz.
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
kinichi napisał(a):
ZameR napisał(a):
Co muszę zrobić, aby dostać do pobrania film 11, 12 i 13 wraz z plikami napisów (dwie ścieżki dźwiękowe)? (...)
1. Skoro wspominasz tu o pewnej stronce, to czemu nie zapytasz właśnie tam?
2. Obejrzyj dobrze jakikolwiek film z tego tematu, a usłyszysz adres, pod którym znajdziesz to czego szukasz.
1. Ponieważ to w tym miejscu jest o wiele więcej informacji na temat projektu i to tu był on propagowany, podczas gdy z treści na fanlektortv.pl można się jedynie dowiedzieć; cytuję "Pamiętaj aby w Tytule/opisie przelewu wpisać swój adres mailowy i tytuł pozycji, którą wspomagacie.". Poza tym dwie osoby w tym temacie wydają się być ściśle powiązane z projektem, dlatego pytam tutaj.

2. Zarówno pod adresem gloslektora.pl jak i pod adresem bajki-tv.com nie ma informacji, których szukam. Pierwsza strona informuje tylko, że po zleceniu zamówienia na nagranie lektora, finalnie nagrany materiał zostanie wysłany na maila lub serwer FTP, co mnie nie dotyczy bo nie zlecam nagrywania lektora do jakiegoś materiału. Druga strona to forum, na którym istnieją tylko 4 tematy - "Bajki wczoraj", "Bajki dziś", "Ogólne" i "Hydepark".

3. Jeżeli konkretne odpowiedzi na moje pytania stanowią problem w tym temacie, na tym forum, to w takim razie przepraszam. Najwidoczniej źle oceniłem przeznaczenie tego tematu i pewnie jest on tylko reklamą innego serwisu, dlatego na pytania na temat tego serwisu nie są tu udzielane odpowiedzi.

Obraz
kinichi
Super Saiyanin
Super Saiyanin
kinichi
ZameR napisał(a):
2. (...)Druga strona to forum, na którym istnieją tylko 4 tematy - "Bajki wczoraj", "Bajki dziś", "Ogólne" i "Hydepark".

3. Jeżeli konkretne odpowiedzi na moje pytania stanowią problem w tym temacie, na tym forum, to w takim razie przepraszam. Najwidoczniej źle oceniłem przeznaczenie tego tematu i pewnie jest on tylko reklamą innego serwisu, dlatego na pytania na temat tego serwisu nie są tu udzielane odpowiedzi.
Na wspomnianym forum (którego nie chciałem tu reklamować, ale sam wspomniałeś) są te 4 działy widoczne dla niezalogowanych użytkowników, a duużo więcej dla zalogowanych Więcej informacji wysłałem na PW.

Ten temat był pewnym projektem i wspólnymi siłami zdołaliśmy nagrać wszystkie filmy i wiele odcinków specjalnych Za wszelką pomoc i miłe słowo bardzo dziękuję.
Projekt się nie skończył, mamy jeszcze w planach kilka odcinków specjalnych, tych trochę starszych. Niedługo dojdzie najnowszy film i być może DBS.

Dodam tylko, że na fanlektorze można komentować i pisać na czacie, gdzie dostaniecie odpowiedzi na pytania związane z tamtą stroną. Analogicznie na innych stronach. Tu odpowiadam tylko na treści umieszczone w danym temacie.
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Dziękuję za wyjaśnienia i pomoc.

Obraz
Kakarotto181094 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Kakarotto181094
Dni na forum: 1.693
Co jest z tym fanlektorem ? Zostal usunięty ??
kinichi
Super Saiyanin
Super Saiyanin
kinichi
Strona jest atakowana od kilku tygodni atakiem DDOS, który się coraz bardziej nasila. Pomimo zmiany serwera na chroniący przed takimi atakami, po pewnym czasie znowu padła. I raczej się nie podniesie.
Kakarotto181094 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Kakarotto181094
Dni na forum: 1.693
Bedzie jakas podobna strona stworzona czy cos w tym stylu ? Wlasnie zauważyłem ze zbieracie kasę i chciałem pomoc ale w ciagu 15 minut juz nie chciało sie otworzyc a ogolna inicjatywa do Tworzenia lektora bedzie dalej trwać ?
Strony: poprzednia  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27  następna

Forum DB Nao » Różne » Strefa downloadu » Dragon Ball Z Movies & Specials BDrip / DVDrip [Lektor PL, Napisy]
Przejdź do:  
Dragon BallForum DB NaoAnime GakureAnime PhrasesDr. Slump