Forum Dragon Ball Nao

» Devil May Cry

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Seria dość popularna, grał kto? Zainstalowałem jakiś czas temu DMC4, bo anime mi się podobało i chciałem sprawdzić, ale to ewidentnie nie w moim guście. Pograłem chwilę i tyle. Technicznie bardzo fajne, gra się płynnie, chociaż ciężko spamiętać, które guziki są do czego, na PS-ie pewnie byłoby lepiej. Poza tym potwory iście lamersko wyglądają.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.046
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Grałem w jedynkę, dwójkę i trójkę - totalna rozpierducha . W każdym bądź razie, tylko pierwsza część się liczy, następne są tylko jej marną kopią, co nie znaczy, że nie dostarczają dobrej rozrywki.
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.617
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Trójka i czwórka mi się bardzo podobały. W trzecią odsłonę grałem na ps2, a w czwartą na pc i muszę przyznać, że na ps2 przy pomocy joypada grało się o niebo lepiej. Głównie sterowanie było łatwiejsze i można było wykonać fajniejsze kombinacje. Tak czy inaczej gra warta świeczki.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.871
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Właśnie skończyłem czwartą część na Xboksie, dobra gra. Devil daję radę, oczywiście na trudniejszym poziomie, bo na łatwym to kiszka. Duży plus za świetną oprawę i kapitalne efekty, oraz dźwięk. Naprawdę warto zagrać, najlepiej na konsoli.

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.991
Plusy: 25
Posty: 2.091
Przeszedłem dziś DmC, zajebiste. Dobra muzyka, dobry Dante, dobra grafika i jatka. Takiej gry na PC potrzeba było od bardzo dawna, niech mi ktoś powie o Darksiders, to lol, żadna alternatywa. Bo niestety na God of War na PC nie ma co liczyć. Warta tych 90 złotych, które kosztuje.
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.435
Posty: 251
Ta seria jest tak genialna, że strasznie smutno mi było, kiedy wymienili Dante na Nero (na szczęście później można było być też Dante, minus taki, że te same lokacje). Najnowszej jeszcze nie wyłapałam, ale pewnie za chwilę też ogarnę.

Furrek
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 2.560
Posty: 164
Jedynka bardzo mi się bardzo podobała, w czwórkę też się sporo zagrywałem, cała reszta przede mną. Na szczęście do premiery Devil May Cry 5 jeszcze kupa czasu (gra ma się pojawić dopiero w przyszłym roku), więc na pewno nadrobię wszystkie zaległości
kajtii Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
kajtii
Wiek: 26
Dni na forum: 2.046
Posty: 24
Skąd: Polska
Ja osobiście grałem w 4 i DMC. Mocno czekam na nadchodzącą 5, bo szykuje się jeden z lepszych H&S ostatnich lat.
Furrek
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 2.560
Posty: 164
Trailer z targów w Tokio, jest moc!
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Devil May Cry
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook