Forum Dragon Ball Nao

» Kupie figurki...

GuMIŚ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
GuMIŚ
Wiek: 38
Dni na forum: 6.789
Posty: 95
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki/Boża Wola
Ten temat to chyba tutaj.

Jako, że jest tutaj grono osób młodych, może ktoś jeszcze posiada to, czego szukam.

Jestem kolekcjonerem G.I.Joe. Myśle, że część z Was kiedyś się z nimi styknełą, w dzieciństwie, nim się DB w Polsce pojawił.

Otóż chętnie kupie ludki lub pojazdy z tej serii. Kolekcje mam pokaźną, więc nie gwarantuje, że kupie każdego. Ale jeśli nie ja, to mam znajomych, którzy chętnie kupią. Myśle, że większości z Was obiły się kiedyś o uszy nazwy takich postaci jak: Cobra Commander, Storm Shadow, Snake Eyes, Duke, Hawk i wiele innych.

Ludki mają 3 3/4", czyli ok 10 CM. Budowa to plastik. Mają specyficzną budowe, gdyż wszystko opiera się na gumce. Jeśli ona pęknie to ludek się rozpada. Ale jeśli ktoś ma takie części niech też da znać. Potrafie to naprawić.

Kontakt ze mną:
#GG: 2115115
e-mail: [email protected]

Można tez odpisać w tym temacie, albo bezpośrednio do mnie.

Z góry dzięki za zainteresowanie
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.899
Posty: 407
Ale czadzik! Zbierasz je??
Przypomniałes mi czssy kiedy się nimi bawiłem! To były piękne chwile
Możesz podrzucić link do jakiś fotek swojej kolekcji?? Ja kiedyś miałem ich na peki, wraz z takim fajnym dużym niebieskim samochodem, który miał działo itp itd. Niestety nic mi nie zostało- gdzieś sie rozeszły.
Podrzuć jakieś linkasy, z chęcią obejrzę

A co do samewgo ogłoszenia, to rozejrzyj się może na allegro?? Bo z teg oco wiem kupi ich się jużchyba nie da

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
GuMIŚ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
GuMIŚ
Wiek: 38
Dni na forum: 6.789
Posty: 95
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki/Boża Wola
Niestety, mam ten problem, że nie posiadam aparatu cyfrowego. Ale zapewniam, że kolekcja jest spora .

Co do pojazdu, to może miałeś Battle Vagon.

Looknij sobie strone www.yojoe.com

Są na niej wszystkie ludki, jakie wyszły.

Co do allegro, to tam jest gęsto kupujących. Trudno mi trafić coś, czego jeszcze nie mam. A jak trafie to, to mega aukcja, za kilkaset zł, gdzie 90% to stuff mi niepotrzebny.
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.899
Posty: 407
Niestety to nie jest ten model. Mój byl cały niebieski. był to jakby wielki jeep z duzymi kołami, i z przodu miał coś jakby wielki zdeżak, który oczuywiście był nieźle wypasiony, który mógł być wysówany do przodu i do tyłu. Wóż był 2 osobowy,a z tyłu miał pake na której było umieszczone działo na rakiety którymi można było strzelać

Świetne sprawa że je zbierasz... Dobrze jest mieć oryginalne zajęcie.
A pordukują je jeszcze?? Bo na www daty porodukcji chyba tylko do 2003 były.

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
GuMIŚ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
GuMIŚ
Wiek: 38
Dni na forum: 6.789
Posty: 95
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki/Boża Wola
Tak, produkują. To już jednak inna technologia. Chociaż czasem mozna trafić na te, które są oparte na starej. Są to tzw repainty. Mam takiego jednego ludka. Produkowany w 2003, ale budowa ciała ta sama co stare.

Teraz mam już pewnie ok 150 ludków. Ostatnio z USA przyszły, bo tam można znaleźć fajne i nawet niedrogie. W Polsce nie wszystkie były w sprzedaży. Z takich rzadkich, których w sklepie, w Polsce, byś nie kupił to mam: Snow Job'a, Ship Wrecka, Recondo, Ripcord czy Lady Jaye. Oczywiście kupione w USA .

Hobby troszke kosztowne, ale zawsze coś. Dokładny spis mojej kolekcji jest na forum. Topic o kolekcjach. Kilka fotek z ludkami z mojej kolekcji jest na stronie. Kumpel robił akcje w terenie, to mu podesłałem 25 ludków .

Jakby ktoś coś miał to niech da znać .
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Kupie figurki...
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook