Forum Dragon Ball Nao

» Kagrra,

Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Obraz
Jest to zespół związany głęboko z japońską tradycją. Nazwa „Kagrra” pochodzi od starodawnego tańca związanego z kultem shinto. Można ją tłumaczyć jako „miejsce Boga” lub bardziej dosłownie - „muzyka Boga”. Do koncepcji zespołu należy klasyczna estetyka japońska. Stroje i teksty wzorowane są na poszczególnych okresach z historii kultury Japonii.

Skład zespołu:

~ Isshi (wokalista)
~ Shin (gitarzysta)
~ Akiya (gitarzysta)
~ Nao (basista)
~ Izumi (perkusista)

Źródło : last.fm

Zespół ten poznałam stosunkowo niedawno. Muszę przyznać, że od przesłuchania pierwszej piosenki zachwyciła mnie różnorodność dźwięków i motywów, które z jednej strony wydawały się zupełnie nowe, a z drugiej były mi znane.
Artyści tworzą muzykę rockową, wymieszaną z elementami orientu. Wybrali sobie charakterystyczny styl i trzymają się go.
Do tego każdemu mogę polecić wszystkie ich pv, które są naprawdę prześlicznie zrobione.

Jeśli ktoś byłby zainteresowany, mogę wrzucić ich albumy x)

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Mart: 04.10.2009, 20:55
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Znam dwa utwory Kagrry: "Haru Urara" i "Sayuki". Ten drugi przypomina mi nieco wczesną działalność Laruku. Natomiast ten pierwszy należy do moich ulubionych utworów. Jest lekki, przyjemny, fajnie zrobiony no i ten teledysk, na którym Isshi prześlicznie się uśmiecha.

No tak, image a'la gejsze Ładne kimona, ładny makijaż.

Zawsze śmieszył mnie głos Isshiego, bo jest strasznie delikatny, szczególnie w wyższych partiach, jednak darzę go sporą sympatią i chętnie zapoznałabym się z większą ilością ich utworów, tak więc Mart, jeżeli to nie problem, to proszę o linki do albumów

A ja wrzucam pv do "Haru Urara": http://www.youtube.com/watch?v=_8q-8HaZQVs

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Laru napisał(a):
Ten drugi przypomina mi nieco wczesną działalność Laruku.
Hmm... No, może odrobinkę coś w tym jest x).
No tak, image a'la gejsze Ładne kimona, ładny makijaż.
Moim skromnym zdaniem wyglądają przepięknie. Uwielbiam ich zdjęcia i teledyski, mają w sobie pewną magię *_*.
Laru napisał(a):
Zawsze śmieszył mnie głos Isshiego, bo jest strasznie delikatny, szczególnie w wyższych partiach
Owszem, Isshi ma bardzo delikatny i ciekawy głos. Kiedy puściłam Kagrrę przyjaciółce, po przesłuchaniu kilku piosenek stwierdziła, że "wokalistka ma cudowny i trochę męski głos" xD. Ciężko jej było uwierzyć, że jest to głos mężczyzny xD.
Laru napisał(a):
tak więc Mart, jeżeli to nie problem, to proszę o linki do albumów
Już się robi ^^

Mini albumy:
Sakura
Nue
Irodori
Kirameki
Gozen
Ouka Ranman

Albumy:
Miyako
San
Shizuku
Core
Shu

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Smutna wiadomość dla fanów Kagrry.Jak podaje JaME:

"Wytwórnia PS COMPANY poinformowała, że Kagrra, zaprzestanie kontynuować swoją działalność. Muzycy wyrazili życzenie, aby tę sytuację określać mianem "końca działania" a nie "rozpadu grupy".

Zespół podjął taką decyzję po wielu rozmowach. Składa również podziękowania wszystkim, którzy go wspierali i zachęcali przez całe dziesięć lat trwania jego kariery.

Kagrra, pożegna się z fanami, wydając płytę i udając się w trasę. Album, Hyakkikenran, pojawi się 2 lutego. Ostatnia trasa rozpocznie się 13 lutego, a finalny koncert odbędzie się 3 marca w C.C. Lemon Hall w Tokio."

Mnie ciekawy w jakim kierunku pójdą członkowie grupy i w jakie projekty się zaangażują.Tak czy owak trochę szkoda,że to już koniec Kagrry.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Na oficjalnej stronie Isshiego pojawiły się informacje o nowym solowym projekcie wokalisty. Nosi on nosić nazwę shiki∞project i miał już nawet 1 kwietnia swój koncertowy debiut. Na 27 o 28 kwietnia zapowiedziane są kolejne spotkania z muzykiem.

Ponadto Isshi zapowiedział też wydanie 5 maja pierwszego solowego singla, który ma nosić tytuł Rasasakura. Z jego strony można również ściągnąć nową piosenkę nazwaną Shirakuen.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Jestem zszokowany wiadomoscia, ktora dzisiaj przeczytalem. Jak podaje JaME:

"Według informacji na oficjalnej stronie shiki∞project, Isshi został znaleziony 18 lipca martwy w swoim domu. Przyczyny jego śmierci nie są znane. Na prośbę rodziny pogrzeb muzyka odbył się przed podaniem wiadomości o jego śmierci.

Isshi był najbardziej znany jako wokalista Kagrry,. Po zakończeniu przez ten zespół działalności w marcu 2011 roku, muzyk rozpoczął solowy projekt o nazwie shiki∞project, którego koncertowy debiut miał miejsce już 1 kwietnia."

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.469
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Jeżeli mówimy o dalszych losach członów zespołu... Nao udziela się w The Tokio High Black, złożonego z innych członków PS Company (Tora i Saga z Alice Nine, Keiyuu z Kra).Miał być to zespół stworzony z różnych członków PSC na imprezę wytwórni,ale wydali swego czasu singiel 'Wanna see you', wiec może będzie z tego coś więcej.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Kagrra,
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook