Forum Dragon Ball Nao

» Czy staracie sie naśladować bohaterów DB?

Strony:   1, 2, 3, 4  

Kogo próbowałeś nasladować?

Kogo próbowałeś nasladować?
Goku 35,00% 7 35,00%
Vegete 20,00% 4 20,00%
Piccolo 0,00% 0 0,00%
Gohana 5,00% 1 5,00%
Frezera 10,00% 2 10,00%
BuBu :) 5,00% 1 5,00%
Innego 10,00% 2 10,00%
Nikogo, po co mam to robić? 5,00% 1 5,00%
Nie bawiłem się w takie eksperymenty 0,00% 0 0,00%
Nie będe próbował kogokolwiek udawać! Jestem oryginalny! 10,00% 2 10,00%
Wszystkich głosów: 20
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
Nooo jeden który obejrzał
No kiedyś czytałem z nim wywiad, i ćwiczy dlatego że bardzo kocha ćwiczyć, oraz dlatego, iż jego organizm uzaleznił się od ćwiczeń!!!
Dla mnie to jest niepojęte

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
SonGoku Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SonGoku
Wiek: 36
Dni na forum: 6.754
Posty: 211
Skąd: Land of 10 000 souls
uzależnienie od treningów rozumiem bo sam jak dłużej nie ćwicze to mnie roznosi hehehe tak jakby songo nie ćwiczyl też by go "roznosiło" hahahahah
Cz naprawde tylko ja oglądnąłem ten filmik żałujcie że go nie oglądaliście gorąco polecam a szczególnie Showreel 2005!!!
ja pir.... gość jest harpagan przez duże H

„Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność”.
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem silniejszy od całego zła w tej dolinie
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Czy naśladuję bohaterów DB na codzień?...
Odpowiem TAK, ale nie w znaczeniu że biegam po ulicy i straszę staruszki krzycząc im do uszu "kamehameha!" i wywijam rękoma.

Na codzień staram się być:
-miły sympatyczny bohaterski i uczynny niczym Goku
-honorowy i twardy niczym Vegeta (ta charyzma podoba się dziewczynom co?)
-zabawny i rozrywkowy niczym Krillin...
O to właśnie mi chodzi...


A co do treningów... Przez 4 lata trenowałem z Paxlem Judo. Na to forum wkręcił mnie właśnie on. Tera nie interesuję się Dragonem tak jak kiedyś (3 lata temu to miałem na to zajawkę jak nic...) Tera interesuję się sztukami walki i walką brońmi (tonfa, nunchaku). Powiem tak: dbanie o stan fizyczny jest bardzo ważne. Finito

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
chaz Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.812
Posty: 116
Skąd: Ziggiz
To były stare czasy naśladowania db(albo może nie stare bo 2 lata temu)
Pamiętam jak z kolegami chodziliśmy do lasy albo na jakiś plac i sie bawiliśmy .robiliśmy kamehameha albo final flash. Pamietam jak w lesie raz
krzyczelismy w niebogłosy żeby osiagnąć ssj .Fajowo było
GuMIŚ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
GuMIŚ
Wiek: 38
Dni na forum: 6.761
Posty: 95
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki/Boża Wola
No nie wiem, czy to takie fajowe. Trzeba pamiętać by nie przesadzić. Ale zważając na Twój wiek --> to raczej normalne. Fascynacja.

Ja tez, gdy bylem małym chłopcem , gdy jeszcze nie było DB w Polsce, biegałem po podwórku jako Storm Shadow z gijoe. Nawet sobie zrobiłem strój, taki jak on miał. Jakiś łuk, miecz ze sklepu i jazda.

Ważne jest, by te "śmieszne" fascynacje nie przeniosły się do dorosłego życia. Większość z tutejszych osób ma jeszcze mniej niż 16 lat. Potem to już się zycie troche zmienia, więc musicie mieć się na baczności.

Mam np. kumpla, który jest fascynatem Transformersów. Problem w tym, że traktuje tą pasje baaaardzo poważnie. Do tego stopnia, że gdy szedł z dziewczyną, i zobaczył na wystawie nowego TF'a to szybka pobiegł by go obejrzeć. Jego dziewczyna wie o pasji, ale chyba możecie sobie wyobrazić jej reakcje. By jeszcze bardziej podkreślić motto tej historii dodam, że gościu miał wtedy ok 20 lat.

DB jak każda Manga czy bajka dla młodych, niesie przesłanie. Zawiera wiele prawd, czy tez wzroców, które warto naśladować.

Tak jak ktoś wspomniał --> honor, dobroczyność, oddanie, waleczność, ambicja. To cechowało naszych bohaterów. Przecież nie trzeba trenować tylko ciała. Ważne jest, by też kreować swoją osobowość. Kim byłby Goku, gdyby nie jego dobroć, czy też inne pozytywne cechy. Ostrym brutalem, maszynką do zabijania.

Czasem charakter i to, co sobą człowiek reprezentuje, znaczy więcej niż siła fizyczna...
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Postanowiłem! Od dzisiaj zaczynam się na własnąrękę doskonalic, rościągac (aż osiągnę szpagat w szerz czyli nogi jedna w lewo druga w prawo) i starac się podbudowac trochę mięsnie.
zobaczymy co z tego wyjdzie.. życzcie mi powodzenia

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
SonGoku Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SonGoku
Wiek: 36
Dni na forum: 6.754
Posty: 211
Skąd: Land of 10 000 souls
powodzenia paxel
trening siłowy i duchowy idzie w parze a gdyby ktoś to chciał podzielić to byłaby to kiepska kombinacja np.
trening siłowy tak, a duchowy nie - otrzymujemy osiłka który może być nieprzewidywalny
a jeżeli ktoś będzie trenował tylko ducha to otrzymamy osobe która może i jest spokojna opanowana ale jest słaba

morał te obydwa typy treningu muszą iść w parze


„Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność”.
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem silniejszy od całego zła w tej dolinie
Shin2005 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Shin2005
Wiek: 34
Dni na forum: 6.739
Posty: 15
Skąd: Warszawa
ja tam niczego nie cwicze,bo na razie [ ort! ] nie moge. Jestem zaniski na wiek 16 lat mam 162cm i wage 42kg i jak bym zaczol cwieczyc to wszysztkie chormony pole cialy by mi w misnie a nie w wzrost:) no ale zato od jakiegos czasu robie pompki brzuszki podciaganie sie zwis od czasu do czasu pobiegam i moze jakis trik w parkourze mi wyjdzie

www.kreskowki.xt.pl - forum o kreskowkach Jetix i Cartoon Network Zapraszam<br>
Wspomnienia to wszystko co nam pozostaje...<br>
Memento Mori- Pamietaj o śmierci
SonGoku Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SonGoku
Wiek: 36
Dni na forum: 6.754
Posty: 211
Skąd: Land of 10 000 souls
hahahahahahahaha dawno sie tak nie oziałem
jak bym zaczol cwieczyc to wszysztkie chormony pole cialy by mi w misnie a nie w wzrost:)
kto ci takich pierduł nawciskał wysiłek fizyczny zwiększa produkcje hormonu wzrostu a to znaczy że urośniesz zacząłem ćwiczyć w twoim wieku bylem może 2 cm wyrzszy teraz mam 18 lat i mam 180cm kolo
tylko musisz pamiętać o rozciaganiu przed i po treningu

„Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność”.
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem silniejszy od całego zła w tej dolinie
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
ja mam 16 lat i mam 183 cm i 67 kg wagi.
poza tym [ ort! ] shin ja mam kumpla który jest od ciebie o 6 cm niższy (154 cm) i on cwiczy Caopeire

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
WierciucH Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
WierciucH
Wiek: 34
Dni na forum: 6.716
Posty: 96
Skąd: Capsule Corporation
Tak nasladuje szczególnie [ ort! ] VEGETE jak ktos do mnie fika albo mnie obraza wale go w morde tak ze w powietszu z glodu zdycha !!!

DRAGON BALL NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH !!!
andonezja
Super Nameczanin
Super Nameczanin
andonezja
Dni na forum: 6.717
Posty: 105
Tak nasladuje szczególnie [ ort! ] VEGETE jak ktos do mnie fika albo mnie obraza wale go w morde tak ze w powietszu z glodu zdycha !!!
pogratulowac : | ...

--

wydaje mi sie, ze trzeba rozgraniczyc te 'nasladownictwo' na czesc pozytywna i negatywna. wedlug mnie zdecydowanie negatywnym jest przyklad 'nawalania kazdego kto do nas fika, bo tak robil vegeta' ITD. nalezy pamietac, ze db bylo tylko bajka, niczym rzeczywistym. dla niektorych jest pasją, i jestem w stanie to zrozumiec, ba, nawet podzielać, ale mimo wszystko nie mozna przenosic zachowan tam typowych do naszego zycia.

z drugiej strony mysle, ze powinnismy wyniesc z dragon balla pewne wazne wartosci... jak poszanowanie przyjazni, honor, ambicja [ale nie CHORA amibicja, ktora tez sie co po niektorzy wyrozniali], oddanie, wiara w ludzi, umiejetnosc wybaczania i-tak-dalej. jesli pozytywne charaktery w db stana sie dla nas wzorem moralnym, a my bedziemy przestrzegac tego w odpowiedni, rozumny sposob, mozemy stac sie bardzo dobrymi ludzmi.

wydaje mi sie, ze bohaterowie, a przynajmniej czesc z nich, mieli dowiesc, ze to nie sila miesni jest zawsze najwazniejsza. ze wazna jest tez sila duchowa i sila przyjazni/milosci.

bo cały ten porządek do tego się sprowadza, że władza daje kasę, a kasa to władza.

I see a vision through my colorful dreams,
pictures of places that I have never been.
Something is out there waiting for you and me.
Not far away is a beautiful sight,
magic balls shining with power so bright.
Go ahead and take the chance, follow your dream.
SonGoku Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SonGoku
Wiek: 36
Dni na forum: 6.754
Posty: 211
Skąd: Land of 10 000 souls
wydaje mi sie, ze bohaterowie, a przynajmniej czesc z nich, mieli dowiesc, ze to nie sila miesni jest zawsze najwazniejsza. ze wazna jest tez sila duchowa i sila przyjazni/milosci.
W pełni sie z toba zgadzam,ale jezeli gość podchodzi do mnie i mnie ograża to łapie go za gardło siekam z bani albo z kolana i gościa nie ma, nie dla tego że Vegeta tak robi tylko dlatego że mam swój honor i nie pozwole go deptać
(ale musiała by być to porządna zniewaga bo za byle co przecież [ ort! ] ludzi bić nie można )

„Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność”.
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem silniejszy od całego zła w tej dolinie
WierciucH Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
WierciucH
Wiek: 34
Dni na forum: 6.716
Posty: 96
Skąd: Capsule Corporation
Ja staram sie ich nasladowac co do treningu często ciwicze na siłowni i robie sparingi z kolegami .

A z tym ze jak ktos fika to go leje to moj HONOR taki jak i u VEGETY , nie pozwole zeby ktos mnie wyzywal a potem sobie poszedl do domciu z dobrym chumorkiem .

DRAGON BALL NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH !!!
andonezja
Super Nameczanin
Super Nameczanin
andonezja
Dni na forum: 6.717
Posty: 105
okej - ja to doskonale rozumiem, tylko nie akceptuje podejscia, ze 'na*ierdole komus, bo tak by zrobil vegeta/goku/gohan/piccolo/trunks itd'. jesli wasze takie nie jest[a liczę, ze nie<?>], to okej, ja tutaj mowie o innym przypadku, nie o was: P

bo cały ten porządek do tego się sprowadza, że władza daje kasę, a kasa to władza.

I see a vision through my colorful dreams,
pictures of places that I have never been.
Something is out there waiting for you and me.
Not far away is a beautiful sight,
magic balls shining with power so bright.
Go ahead and take the chance, follow your dream.
Gogeto Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Gogeto
Wiek: 30
Dni na forum: 6.223
Posty: 53
Skąd: okolice Włocławka
Ja rzucam się z mostów i latam, a także wykonuje Kamehamy. Słyszeliście o World Trade Center? Tam wysłałem jedną Kamehameha!!!! Oczywiście żarty teraz na bok.
Ja tam nigdy nie próbowałem ich naśladować.

Jeżeli ktoś myśli że jak napnie mięśnie to wszystko wokół zacznie się unosić to wspułczuje mu, lepiej niech zaprzestanie tych prób.........

Dai Kaiosama: Dzieki za dobre rady...
Na przyszłość mógłbys jednak nie żartować ze śmierci kilku tysięcy osób, oraz darmatu ich rodzin. Tego po prosru się nie robi.
pozdrawiam
Freeman Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Freeman
Dni na forum: 6.256
Posty: 114
naśladować? hmmmm fajnie by było gdyby się dało.Też bym chciał czasami polatać , puścić jedną czy dwie kamehame , uratować miliony istnień ludzkich, jeść tyle co oni , prowadzić beztroskie życie i nie martwić się o nic bo jakby co to mamy kryształowe kule ni
a że czasami muszą sobie powalczyć to przecież dla nich przyjemność
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Treningi Muay Thai [Sport Walki], od których mam przerwę na wskutek braku funduszy, które mam zamiar jak najszybciej zdobyć.
Z powyższego problemu zacząłem chodzić na siłownię, od tygodnia chodzę i wchodzi plan masa/siła .

i robie sparingi z kolegami .
To ty i twoi koledzy jesteście zaje*iści... współczuję...
SongoFanka Kobieta
Wojownik
Wojownik

Wiek: 31
Dni na forum: 6.204
Posty: 42
Ehem...Naśladować...nom właściwie to tak ale tylko pod względem zachowania i charakteru.Oczywiście Goku jest moim autorytetem Heh...tak jak dla niego najważniejsza jest dla mnie przyjaźń.Poza tym od zawsze tak jak on jestem niepoprawnym optymistą i lekkoduchem.Nie łatwo mnie zdenerwować czy wyprowadzić z równowagi.Hehe...to dziwne ale ja i on mamy podobny charakter i podobne beztroskie podejście do życia

Son Goku Rulez!!! Zawsze był,jest i będzie the best
Goku to moje kochanie,tak było,jest i zostanie
S1mon Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
S1mon
Wiek: 32
Dni na forum: 6.293
Posty: 62
Skąd: Wałbrzych
Jak bylem mały to podłapałem styl biegania po goku .Tak z rękami do tyłu albo kiedy stałem to trzymałem się tak za tył głowy ,było to chyba w 1 klasie podstawowej . Miałem obsesje na punkcie Db zbierałem naklejki , karty ,obrazki ,rysowałem rysunki z postaciami .
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » Czy staracie sie naśladować bohaterów DB?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook