Forum Dragon Ball Nao

» [Komputer] Ćwok ma problem

Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.259
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ćwok napisał(a):
Napisz za mnie posta w pomocy na forum ze jak wlaczam kompa to slychac ze wszystko ok ale ekran monitora jest czarny i skacze po nim okienko w ktorym jest cos po rusku napisane i potem rozdzielczosc i 60Hz i za !? nie da sie tego wylaczyc ani nic. Monitor to samatron/Samtron 73v

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.705
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
To co po rusku jest to może opis problemu. Jak chcesz to możesz zrobić zdjęcie tego komunikatu to ja to wydrukuję i dam do przetłumaczenia Białorusinom z grupy.

A te słowa są trochę niejasne
Ssij-Mi-Lewicowa-Suko napisał(a):
ekran monitora jest czarny[...]i potem rozdzielczosc i 60Hz i za upsiasia nie da sie tego wylaczyc ani nic

szczecin
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.647
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
chodzi o to ze nie widac pulpitu ani nic,bo ekran jest czarny jakby byl wylaczony i skacze po nim jedynie to okienko. opis problemu to to raczej nie jest bo to tylko 4 slowa, ktore mi mama z cyrylicy na normalne przelozyla tak:
neoptim. rezim
rekomend. rezim
1280x1024 60Hz
potem tylko wielki pytajnik.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.836
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Być może przełączyła Ci się rozdzielczość, która jest większa od tej, jaką może maksymalnie uzyskać Twój monitor, przez to jest czarny ekran, windows chodzi, ale widnieje napis taki, jakby monitor nie uzyskiwał zasilania od komputera.

Spróbuj w opcjach ustawienia monitora, dać na defaultowe ustawienia. Wtedy powinno wrócić wszystko do normalności.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.647
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Nie dało się nic ustawić, jedynie włączyć i wyłączyć monitor. Dziś kolega dał mi swój monitor, bo aktualnie korzysta z laptopa i wszystko działa, a ten mój wziął pooglądać. !? się i tyle Dzięki za próby pomocy.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Komputer] Ćwok ma problem
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook