Forum Dragon Ball Nao

» SurVIvor userski - propozycja

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.225
Posty: 633
Skąd: Kielce
Jakby co, ja jestem chętna(nawet aż za bardzo), ale muszę już lecieć, bo polski sam się nie odrobi. Dlatego też- jeżeli jakimś cudem zaczniemy dziś- nie obraźcie się, jeżeli nie dam rady oddać głosu.
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.703
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
hiii, dobra i tak macie mało osób, mogę się zgłosić ; )
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.702
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
za mało ludu.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.740
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Coś stanęło w wejściu do dojo . . .

- Chcę walczyć - powiedział szorstko, z niesamowitym przekonaniem . .

Uśmiechnęli się szyderczo.
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.770
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
W tym samym momencie nad wejściem coś zaskrzypiało. Spojrzał w górę, nieświadom zagrożenia. Potężne kowadło niczym w zwolnionym tempie okręciło się kilkakrotnie w powietrzu i spadło, zgniatając go na placek. Błyskawiczna smuga błękitu zatrzymała się na chwilę, przybierając postać niebieskiego strusia, spojrzała na wystający spod kowadła nos, zawołała:
- Meeek, meeek! - i popędziła dalej, niczym wiatr.

Ich szyderczy uśmiech powiększył się. Pewne zasady pozostają niezmienne. Nawet tutaj.

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.832
Plusy: 1
Posty: 1.206
Skąd: Kraków
- Tak, tak, chędożeni niedorąbańcy, choćby się miało zawalić i tak dojadę, i tak dojadę...
Ethan, pędząc zaśnieżoną drogą w swoim rozklekotanym fordzie rocznik tysiąc dziewięćset osiemdziesiąty drugi, mamrotał pod nosem jak to na pomylonego przystało, nie mogąc się doczekać, aż zacznie rozwalać ciała nieznanych mu użytkowników.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.740
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Nie wiedziała jednak, że wiatr podsyca ogień . . . Po chwili jego zmiażdżony klon ulotnił się. Szeroko rozwarte mordy doznały dziwnego skurczu. To tak jakby nasikać w spodnie i usiąść na ośnieżonej ławce, strasznie intymne doznanie . . .

Wyjął zza pazuchy małą podniszczoną książeczkę. Nie była w żaden sposób oznaczona.

- Zasady? - wysapał rzucając w gapiów owy zbiór nic nie znaczących przepisów

Powlekli swe półmartwe spojrzenia po stronie wypełnionej skreślonymi krwią notami . . .

- Zasady mają pewne granice . . . - rzekł odwracając rozczochraną łepetynę ku wyjściu - Kotku . . .
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.832
Plusy: 1
Posty: 1.206
Skąd: Kraków
Taaaaak, jaki hype, jak sie bawimy! ATENCIONE

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.041
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Frekwencja na forum spadła to i chęci na survivor zniknęły. Co nie zmienia faktu, że ja bardzo chętnie w takowym bym wziął udział.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.822
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Sam?

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.041
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Tak, sam Bo przecież o to chodzi w tej zabawie. Twoja ironia jest boska Hako. Zamiast pieprzyć głupoty podsunąłbyś jakiś pomysł by owa frekwencja w SurVIvorze była większa.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.702
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Jako że z pojawieniem się nowego jelenia aktywność na forum wzrosła, można by sprubować to wykożystać, i otworzyć sezon na jelenie.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.260
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Jestem za, tym bardziej, że, nie chwaląc się, jestem tu częścią elitki, więc tylko żydowski spisek odbierze mi miejsce w czołówce.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.235
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Surv survem, ale tak w ogóle to minęły już 2 lata i można zrobić Złote Wazony. Jak i konkurs na Użytkownika 2010.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.156
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Drakan napisał(a):
Surv survem, ale tak w ogóle to minęły już 2 lata i można zrobić Złote Wazony. Jak i konkurs na Użytkownika 2010.
Co do Złotych Wazonów, to w lipcu miną 2 lata (wakacje), a na Użytkownika 2010 parę miesięcy trzeba poczekać, bo dopiero styczeń, a tam się wybiera spośród tych z odpowiednią ilością postów, które mogą dopiero napisać.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.041
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Zróbmy Tap Madl Forum!

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.546
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Al Ed Upek napisał(a):
więc tylko żydowski spisek odbierze mi miejsce w czołówce.
czyli ja.

Mysle, ze ja kpoprzednio bedzie mala frekwencja i raczej bedzie za malo osob, by moc wystartowac z tym.
A got mi usunie posta, bo se wkrecil ze kazde nic nie wnosza - wiec pocwicz paluchy- kliknij.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.717
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Co to jest ten cały SurVIvour userski i o co w nim chodzi

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.156
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Hayato napisał(a):
Co to jest ten cały SurVIvour userski i o co w nim chodzi
Zdaje się, że już kiedyś o to pytałeś i ktoś odpowiedział.

Tu jest temat z pierwszym, poczytaj sobie:
-> http://dbnao.net/forum/viewtopic.php?t=1607

Ishido napisał(a):
A got mi usunie posta, bo se wkrecil ze kazde nic nie wnosza - wiec pocwicz paluchy- kliknij.
Jak zobaczyłem, że napisałeś posta, to wszedłem z przekonaniem, że to kolejny spam

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.914
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Tobie taką zabawę bym odradzał, bo mogłaby jeszcze bardziej zagłębić Twą emowatość, a jeszcze starałbyś się mścić na połowie forumowiczów. Uczestnicy, czyli użytkownicy, którzy się zgłosili, dyskwalifikują się nawzajem pisząc jakieś pierdoły, a osoba, która zbierze żale od największej ilości osób w danej rundzie odpada i tak aż do ostatniego, który przetrwa (stąd nazwa, survivor). Jak to wygląda to sobie możesz zobaczyć z zakończonych survivorów (tak, wiem, ciężko było sprawdzić czym jest ta zabawa, ehh żalec-kakalec).

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Forum DB Nao » » » SurVIvor userski - propozycja
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook