Forum Dragon Ball Nao

» [Postać] Rock Lee

Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.823
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Oto temat o naszym bohaterze z Konohy.
Bardzo lubię tego bohatera, jego wygłupy, ale w niektórych momentach wnerwia mnie swoimi dziwnymi zachowaniami-czasem mam wrażenie jakby on uciekł z psychiatryka (bez urazy). Doceniam w nim to, że ciężko trenuje, jest pewny siebie, jest gotowy pomóc przyjaciołom, nigdy się nie poddaje. Mimo iż był wyśmiewany przez rówieśników, że nie umie ninjutsu czy genjutsu, tylko samo taijutsu, trenował by pokazać, że można być świetnym ninja posługując się jedynie taijutsu. W To kolejna cecha jego , która mi się w nim spodobała. Za co jeszcze go lubię? Że zawsze ma w sobie ducha walki i jest gotowy walczyć. Nigdy nie pamiętam by okazał strach przed walką czy próbował od niej uciec. Choćby i miał nawet zginąć.
A co wy o nim sądzicie?

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.146
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Rock Lee według mnie jest dosyć dziwną postacią, mam wrażenie , że jest bardzo podobny do Naruto pod względem charakteru ( zawsze chce być najlepszy, jest wytrwały, jest profesjonalistą, dochodzi do wielkiej siły ciężką pracą i wyczerpującym treningiem, kocha się w Sakurze, zapewne oddałby życie w obronie drugiej osoby) Jego pozytywną cechą jest waleczność i zaciętość, nigdy się nie poddaje walczy aż do samego końca, nawet gdyby podczas pojedynku miał stracić życie.
Zawsze traktuje swojego przeciwnika bardzo poważnie.
Imponuje mi także jego 'przywiązanie' do nauczyciela, chce być taki jak on, uważa go za ideał, za najsilniejszego człowieka na Ziemi, za mędrca ( a jak przecież wiadomo Gai sensei nie jest ani idealny, ani najsilniejszy)
Podsumowując : Rock Lee to pozytywna postać.
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.704
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Muszę przyznać, że Lee na początku był moją ulubioną postacią z Naruto (do momentu poznania Jiraiyi oczywiście). Jego Taijutsu jest po prostu boskie. Otwarcie piątej bramy i walka z Gaarą była graficznie . Szkoda, że ta postać została wykluczona przez twórcę z dalszego rozwoju i bardzo szybko z super silnego stał się słabszy od innych. Przykład: Sasuke. Widać, że ta postać ma ambicje i ogromny zapał. Co do zapału to nie zapomnę jego przyłączenia się do walki kiedy to Asuma rozmawiał z Shikamaru a Naruto, Sora, Kiba, Akamaru i Choji walczyli między sobą : ]
Obraz
Walka z Kimmimaro i styl pijanej pięści też był dobry ;]

szczecin
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Postać] Rock Lee
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook