Forum Dragon Ball Nao

» Ulubiona drużyna

Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 31
Dni na forum: 5.828
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Jak w temacie. Którą drużynę lubicie najbardziej i dlaczego?
Moją ulubioną drużyną jest drużyna rodzeństwa Gaary.Lubię ich przede wszystkim za Temari- moją ulubioną bohaterką z anime. Też kolejny powód dlaczego ich lubię najbardziej, to to, że oni są z wioski piasku- mojej ulubionej. Cała trójka ma świetne techniki, potrafią dobrze walczyć. Kankuro świetnie steruje marionetkami, jest sprytny, umie się bić. Temari jest silna, zdecydowana i po prostu lubiłam zawsze takie kobiety jak ona. Inteligencji też jej nie brakuje. Co do paringu zmieniłam zdanie(ech kobieat zmienną jest) spodobał mi się też ostatnio paring Shika-Tema.Gaarę za to iż jest Kazekage. I też za końcówkę Naruto zwykłego, gdzie były odcinki te też z nimi związane(z wioską piasku), nawet mnie zaciekawiły.
Kolejna moja ulubiona, to ta drużyna Hinaty. Tu żaden z bohaterów tej grupy mnie nie denerwował, ani nigdy do żadnego z nich nie czułam nienawiści czy w ogóle nie lubienia. Hinatę lubię nie denerwuje mnie jej nieśmiałość, ja ją doskonale rozumiem, czemu jest taka a nie inna. Z resztą w którymś tam fillerze pokazała potęgę klanu.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Oski71 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 34
Dni na forum: 5.370
Posty: 77
nie wiem czy do drużyn liczą się też pary Akatsuki
Jak ta to moją ulubioną drużyną jest team Itachi Kisame mają potężne techniki, Itachi jest moją ulubioną postacią z charakteru, a z Kisame jest fajny przydupas . Lubię też team Deidara-Sasori, też bardzo dobre techniki i te ich kłótnie o poczucie piękna. Do tego ta mroczna postać Sasoriego i jego pokerowe nerwy, ero emocji podczas walki.
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.457
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
A moją jest Drużyna Piasku^^ oczywiście za to, że jest tam Gaara, którego uwielbiam^^ A tak na serio to za to, że jest ona jedną z najsilniejszych grup i każdy z członków ma specjalną "zdolność", która jest jego cechą charakterystyczną. I nie ma w niej osoby, która byłaby jakimś ciężarem dla reszty drużyny lub niczego by do niej nie wnosiła. A są takie gupy, w której członek jest po prostu kulą u nogi. Jak dla mnie najsilniejsza i najlepsza drużyna w Naruto. Poza tym podoba mi się technika Gaary, w której może roznieść przeciwnika (zwie się chyba Pustynna trumna).

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Lees Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Lees
Wiek: 30
Dni na forum: 5.794
Plusy: 1
Posty: 219
Moją ulubioną drużyną jest para z Akatsuki a mianowicie Hidan i Kakuzu, znakomite wymiany zdań między nimi, doskonale współpraca i ten tekst:
Kakuzu - "Zabiję cię!"
Hidan - "Mówisz tak jakbyś mógł to zrobić."

http://www.anime-planet.com/users/Lees
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Ulubiona drużyna
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook