Forum Dragon Ball Nao

» Napoje i lusterko

eilan1989 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
[ Klan Asakura ]
eilan1989
Wiek: 34
Dni na forum: 5.328
Plusy: 5
Posty: 121
Skąd: BP
Ciekawi mnie, co sądzicie na temat picia do przysłowiowego lusterka. Jest to według was coś nienormalnego? Czy wręcz odwrotnie? A wogle zdarzyło wam się takie coś? Czy pijecie tylko i wyłącznie dla towarzystwa?
Ostatnio usłyszałam taką rzecz, iż coraz częściej Polacy piją wirtualnie - czyli włączają skypa i chleją. Czyli jednak lusterko im nie wystarcza...
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Ja nic nie mam do tego typu zachowań. Czasami zdarza się, że człowiek ma potrzebę napicia się, a nie ma z kim, więc niech piję sam. Nie jestem zwolennikiem * się w trupa samotnie, ale wypicie 3-4 piwek do meczyku, albo dla poprawy humoru nie jest czymś złym.
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.727
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Czasami zdarza mi się wypić piwko do filmu albo lampkę winka do obiadu, ale to wszystko.

Nigdy nie zdarzyło mi się żebym się schlał w domu tak po prostu, bez towarzystwa.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Zdarzało się. W sumie dość często się nadal zdarza. Czasem w trupa, czasem nie. Oczywiście nie gapię się w lustro, tylko puszczam muzykę, i piję. Czasem jakiś film obejrzę do tego. Bywa dość uzdrawiające, zwłaszcza rano jak już demony odpuszczają.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Zdarza mi się, nie, dosłownie, do lustra, lecz zdarza. I chyba będę robił to częściej - będąc pijanym jestem szcześliwszy.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
eilan1989 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
[ Klan Asakura ]
eilan1989
Wiek: 34
Dni na forum: 5.328
Plusy: 5
Posty: 121
Skąd: BP
Nie no nie miałam na myśli dosłownego użycia lusterka xD
Jak niekiedy napominam o tym ludziom to nie tyle negatywnie komentują, co dziwnie się patrzą. I nie powiedziałabym, że rozumieją.
Ja praktykuję. I uważam, iż jest to całkiem pomocne. Można szerzej spojrzeć na pewne sprawy. Albo po prostu się odciąć. Jak się ma za co, to zdarza się dość często.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Napoje i lusterko
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook