Forum Dragon Ball Nao

» Odcinek 032, 15.11.2009

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Komentarze do trzydziestego drugiego odcinka Dragon Ball Kai, emitowanego 15.11.2009, o godzinie 2 naszego czasu, w Fuji TV.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.727
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Oczywiście odcinek fajny. Ale ogólnie motyw z Ginyu mi się nie podoba i mogli by jak najszybciej przejść do walki z Freezerem (:

Nie mogę się natomiast doczekać odcinka w którym Goku zmieni się w SSJ. Ciekawe jak tam "stuningują" aurę SSJ, która na samym początku wyglądała w Zetce TRAGICZNIE!
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.709
Plusy: 1
Posty: 538
A tam, Goku. Prawdziwą gratką będzie walka Piccola i mam nadzieję, że wyjdzie to genialnie. W najbliższych tygodniach czeka nas wiele intrygujących starć i tym trzeba się cieszyć. Co do 32 odc, to szczerze powiedziawszy mogłoby być trochę więcej walki, tak aby nacieszyć się starciem gigantów. Niedługo motyw z zamianą ciał, więc można by przynajmniej na chwilę podkręcić tępo. Nie mniej jest dobrze. Warto się zainteresować Kaiem.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Odcinek 032, 15.11.2009
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook