Forum Dragon Ball Nao

» Lunatykowanie

Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Oki, oki, był temat o paraliżu sennym, snach i bezsenności więc o lunatykowaniu też warto by zrobić.
No więc... Czy wy lunatykowaliście kiedyś? Ja osobiście nie, owszem cierpię na bezsenność, ale po czasie jakoś zasypiam i mam spokojne pomijając ten fakt noce.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Jakieś 2 tygodnie temu, kiedy byłem chory, majaczyłem i chyba też lunatykowałem. Wstałem z łóżka jakoś rano, zapaliłem światło, siedziałem jak głupi jakiś czas, potem zasnąłem przy świetle i spałem do 13, lol. A jak się mnie ciotka spytała czemu zapaliłem światło, powiedziałem jej, że był u mnie kolega.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
A jak się mnie ciotka spytała czemu zapaliłem światło, powiedziałem jej, że był u mnie kolega.
10/10

Co do tematu, to ja nie lunatykuję. Nigdy mi nikt o tym nie wspominał, zresztą wydaje mi się, że nie zaistniała taka sytuacja.

Pozdrawiać.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
FungaFuFu Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
FungaFuFu
Wiek: 26
Dni na forum: 5.397
Posty: 192
Skąd: Olsztyn :)
Mi się czasem. zdarzy lunatykować. Lunatykowałam może 5 razy w odkąd pamiętam. Ale takiej wiochy se robię, że jak słyszę opowiadania rodzicow albo kogos innego to po prostu jestem w szoku. Np. próbuje wejść do szafy albo gadam jakieś durne bzdety, szukam czegoś. Nienawidzę lunatykować, to jakaś masakra.

Anime na zawsze !!!
Młoda Mysz Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Młoda Mysz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.839
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 339
Ja lunatykowalem raz tam spie a ze mam pokoj z bratem to on oglada telewizje wiec ja wstaje i siedze na lozku a brat do mnie spij a ja ale ja spie i zaczalem wylaczac telwewizor on widzac ze ja chyba lunatykuje sie mnie pyta masz dziewczyne a ja zaczalem wygadywac z etak itp. a naprawde nie mam i na 2 dzien beke sobie ze mnie krecil i sie mnie pytal jak tam natalia a ja nie wiedzialem o co chodzi i jak mi wytlumaczyl to sie z tego smialem .

Wiecej juz nic takiego nie przezylem i nawet nie chce

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Lunatykowanie
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook