Forum Dragon Ball Nao

» [Witam!] SKALARek

SKALARek Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
SKALARek
Wiek: 30
Dni na forum: 5.234
Posty: 13
Skąd: Gliwice
Cześć wszystkim!
Nazywam się Paweł, w lutym stuknie mi 16 wiosenek, mieszkam w Gliwicach, uwielbiam DB, video editing, dobrze się uczę i chciałbym was poznać!
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.824
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Cześć Paweł, oglądałeś może jakieś inne anime oprócz DB? Czym się interesujesz?

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
SKALARek Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
SKALARek
Wiek: 30
Dni na forum: 5.234
Posty: 13
Skąd: Gliwice
Naruto oglądam, zahaczyłem o Bleacha ale tylko sporadycznie parę epków, Death Note parę osób mi polecało ale coś mi nie podchodzi, także głównie DB

Interesuję się, hmm... Informatyką, zamierzam robić coś w tym kierunku. Tak jak pisałem video editing, trochę bawię się też grafiką, prawdopodobnie brat w tym roku wyśle mnie na jakiś kurs na politechnikę żebym coś z tych umiejętności rozwinął.

Od 'kilku' lat chodzę też na rozszerzony język angielski, a właściwie to od jakoś 3 kl. podstawówki. Jak teraz skończę gimnazjum wybrałem sobie szkołę, przygotowującą pod maturę międzynarodową (od 2 kl. lekcje prowadzone całkowicie w języku angielskim, pod koniec 1 kl. zdajemy FCE - First Certificate in English)
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.824
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
SKALARek napisał(a):
Naruto oglądam, zahaczyłem o Bleacha ale tylko sporadycznie parę epków, Death Note parę osób mi polecało ale coś mi nie podchodzi, także głównie DB
OO, ja to z bleacha 46 epów spodobało mi się ale mi wolno szło. Widzę, że mamy wspólnego. Ja też oglądam naruciaka(127 odcinek Shippuuden), a do death note też obejrzałam z 9 epów i nie przypadło mi do gustu(żółwik). Obecnie to zajęłam się D.N.Angel(na razie [ ort! ] 2 odcinki) i naruto. A i jestem w klasie z rozszerzonym m. innymi angielskim

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Byczusia: 21.12.2009, 20:38
SKALARek Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
SKALARek
Wiek: 30
Dni na forum: 5.234
Posty: 13
Skąd: Gliwice
O, patrz, 5 minut na forum i już mam bratnią duszę
Dzięki za cynk, zaraz sprawdzę co to ten Angel jest, chociaż wątpię, że coś mi się tak spodoba jak DB jeszcze. Pamiętam na Dragon Ballu to za małolata płakałem jak był ostatni odcinek GT... Ah, te czasy, jak o 16 znikało życie z podwórka...
FungaFuFu Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
FungaFuFu
Wiek: 26
Dni na forum: 5.420
Posty: 192
Skąd: Olsztyn :)
Hej ;]
Co mogę ci powiedzieć. Baw się dobrze, przestrzegaj regulaminu i zostań jak najdłużej

Też było mi bardzo smutno jak był ostatni odcinek GT

Anime na zawsze !!!
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.824
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Heh ja to samo. Jak ostatni odcinek GT to w ryk krzyk i rozżalenie... Ech stare, dobre czasy.... no ale cóż musiało to tak być i wszystko ma swój koniec(chociaż nienawidziłam GT z całego serca) A co do angielskiego to uczę się go od 5 roku życia.
Masz jakieś zwierzątko? Na jaki profil idziesz po gimnazjum? Idziesz do liceum czy technikum?
A i Paweł.... znam paru kolegów o tym imieniu i z nawet jednym się przyjaźnię.
A i jeszcze: uczysz się jakiegoś oprócz angielskiego innego języka?

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
SKALARek Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
SKALARek
Wiek: 30
Dni na forum: 5.234
Posty: 13
Skąd: Gliwice
Zwierzątko? Swojego czasu lubiałem, hodowałem skalarki (haha), miałem 3 papugi i króliczkę. Papugi śmiercią naturalną odeszły z tego świata, stare już były (dostałem od kolegi to już miały z piątkę na karku, u mnie jeszcze drugie tyle pożyły). Królik był zdziczały, a może to ja do niego nie miałem ręki, jak przyjechał raz wujek z mazur który ma u siebie ich kilka to mu go oddałem. Swoją drogą trochę zawiodłem się na swoim zoologicznym, bo miała być "miniaturka", a bydlę wyrosło na metr prawie.

Idę do liceum, na profil Pre-IB, tak jak pisałem wcześniej, lekcje w j. angielskim i przygotowanie pod maturę międzynarodową. Jestem prawie pewny, że się dostanę, bo raczej wyciągnę w tym roku średnią ponad 5, o egzaminy się nie obawiam, a w razie czego w tym liceum mój chrzestny jest dyrektorem

Uczę się jeszcze niemieckiego, w szkole, nie lubię języka ale cóż zrobić, nie pałam miłością do tych tam naszych zachodnich sąsiadów, a uczyć się trzeba. Na szczęście przychodzi mi to dosyć łatwo bo jest bardzo wiele podobieństw między angielskim a niemieckim, a w dodatku mieszkam na Śląsku, i wiele wyrazów z tutejszej gwary przeszło do nas z niemieckiego.

Miło, że mam swoich imienników wśród Twoich znajomych, ale nie wspomniałaś, jak Ty masz na imię

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez SKALARek: 21.12.2009, 21:38
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.824
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
SKALARek napisał(a):
Zwierzątko? Swojego czasu lubiałem, hodowałem skalarki (haha), miałem 3 papugi i króliczkę. Papugi śmiercią naturalną odeszły z tego świata, stare już były (dostałem od kolegi to już miały z piątkę na karku, u mnie jeszcze drugie tyle pożyły). Królik był zdziczały, a może to ja do niego nie miałem ręki, jak przyjechał raz wujek z mazur który ma u siebie ich kilka to mu go oddałem. Swoją drogą trochę zawiodłem się na swoim zoologicznym, bo miała być "miniaturka", a bydlę wyrosło na metr prawie.
Ja ,,mam'' rybki, dostałam je 9 lat temu(akwarium pocz. z jedną rybką zniknęła w niewiadomych okolicznościach.) Nie lubię ich tylko ojciec się nimi zajmuje. Nudne jak cholera. Jak mi się uda wyleczyć z alergii to będę miała kotka.
,,Miałam" kiedyś żółwia, ale to był bardziej żółw mojego brata, nie pamiętam go bo miałam parę miesięcy jak zdechł. A raczej żółwica.
SKALARek napisał(a):
Uczę się jeszcze niemieckiego, w szkole, nie lubię języka ale cóż zrobić, nie pałam miłością do tych tam naszych zachodnich sąsiadów, a uczyć się trzeba. Na szczęście przychodzi mi to dosyć łatwo bo jest bardzo wiele podobieństw między angielskim a niemieckim, a w dodatku mieszkam na Śląsku, i wiele wyrazów z tutejszej gwary przeszło do nas z niemieckiego.
A ja przeciwnie. W przeciwieństwie do ciebie lubię(nawet więcej) ten język i kraj(pewnie dostanę baty), początki mojej rodziny wzięły się z Niemiec.
SKALARek napisał(a):
Miło, że mam swoich imienników wśród Twoich znajomych, ale nie wspomniałeś, jak Ty masz na imię
Wspominałaś jak coś, bo jestem dziewczyną. A moje imię? Olga. Może i nie najpiękniejsze, ale je nawet lubię.Ale gdybym miała dla siebie wybrać imię raczej bym go nie wybrała. Czasem mówią na mnie Ola, nie przeszkadza mi to, ale jak na siłę próbują z tych dwóch imion zrobić jedno to mnie wkurza. A do 5 roku życia go nienawidziłam.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
SKALARek Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
SKALARek
Wiek: 30
Dni na forum: 5.234
Posty: 13
Skąd: Gliwice
Co do zwierzątek widzę, że mamy podobny stosunek. Kotki zawsze mi się podobały podobnie jak Tobie, ale wiesz, jak to jest z rodzicami. Chociaż i tak pewnie nie umiałbym się tym zajmować, więc to może i dobrze.

A ja przeciwnie. W przeciwieństwie do ciebie lubię(nawet więcej) ten język i kraj(pewnie dostanę baty), początki mojej rodziny wzięły się z Niemiec.
No widzisz, a ja mam stamtąd bardzo dużo przyszywanych ciotek Ritek i innej wody po kisielu, przyjeżdża to to na święta często a ja nigdy nie wiem z kim się witam nawet, chociaż oni zawsze twierdzą "jak to wyrosłem od tamtego roku". Mimo to nie przepadam, ale mam nadzieję, że to nas nie poróżni

Wspominałaś jak coś, bo jestem dziewczyną. A moje imię? Olga. Może i nie najpiękniejsze, ale je nawet lubię.Ale gdybym miała dla siebie wybrać imię raczej bym go nie wybrała. Czasem mówią na mnie Ola, nie przeszkadza mi to, ale jak na siłę próbują z tych dwóch imion zrobić jedno to mnie wkurza. A do 5 roku życia go nienawidziłam.
Przepraszam, pewnie literówka, nockę wczoraj musiałem zarwać żeby przeczytać lekturę i teraz wszystko mi się rozmazuje już
Z tych dwojga wybiorę Olgę, moja ex miała na imię Ola i niezbyt dobrze wspominam (źle trafiłem jak na pierwszą 'miłość') Podziwiam jednak za to, że mówisz, że do piątego roku nienawidziłaś, moja pamięć zaczyna się chyba jakoś od dziewiątego, nie wiem, czy jestem kompletnym imbecylem czy to wtedy przypadkiem nie upadłem gdzieś na główkę
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.824
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
SKALARek napisał(a):
Co do zwierzątek widzę, że mamy podobny stosunek. Kotki zawsze mi się podobały podobnie jak Tobie, ale wiesz, jak to jest z rodzicami. Chociaż i tak pewnie nie umiałbym się tym zajmować, więc to może i dobrze.
Ja to jestem wręcz kocią mamą. Mam masę pocztówek z kotami, książek, nalepek, zeszytów itp. Co do rodziców to dzięki mnie moja mama polubiła koty. Moja korepetytorka od matmy ma śliczną kotkę, którą uwielbiam, mam jej pare zdjęć.
Mam nadzieję że się wyleczę z tej alergii. Nie jest już taka mocna jak parę lat temu, ale cóż.
No widzisz, a ja mam stamtąd bardzo dużo przyszywanych ciotek Ritek i innej wody po kisielu, przyjeżdża to to na święta często a ja nigdy nie wiem z kim się witam nawet, chociaż oni zawsze twierdzą "jak to wyrosłem od tamtego roku". Mimo to nie przepadam, ale mam nadzieję, że to nas nie poróżni
Ja to tak nienawidzę tych tekstów: ,,Ale ty wyrosłeś/aś" . I większość to widziałam tylko raz czy dwa w życiu. Niektórzy znajomi moich rodziców to są wkurzający że hej( o większości znajomych ojca wolę przemilczeć). I jeszcze to obcałowywanie się... fuj.
Przepraszam, pewnie literówka, nockę wczoraj musiałem zarwać żeby przeczytać lekturę i teraz wszystko mi się rozmazuje już
Z tych dwojga wybiorę Olgę, moja ex miała na imię Ola i niezbyt dobrze wspominam (źle trafiłem jak na pierwszą 'miłość') Podziwiam jednak za to, że mówisz, że do piątego roku nienawidziłaś, moja pamięć zaczyna się chyba jakoś od dziewiątego, nie wiem, czy jestem kompletnym imbecylem czy to wtedy przypadkiem nie upadłem gdzieś na główkę
Ooo ja to mam dobrą pamięć do większości rzeczy. Kiepsko pamiętam tylko twarze, imiona i nazwiska, co czasem jest kłopotliwe w relacjach międzyludzkich. Kasię potrafię nazwać Jolą, Anią, Izą itp. Jeszcze większość imion moich kolegów i koleżanek z klasy się myli niestety. Ale staram się.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
SKALARek Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
SKALARek
Wiek: 30
Dni na forum: 5.234
Posty: 13
Skąd: Gliwice
Ooo ja to mam dobrą pamięć do większości rzeczy. Kiepsko pamiętam tylko twarze, imiona i nazwiska, co czasem jest kłopotliwe w relacjach międzyludzkich. Kasię potrafię nazwać Jolą, Anią, Izą itp. Jeszcze większość imion moich kolegów i koleżanek z klasy się myli niestety. Ale staram się.
Boję się właśnie, że tak za rok będę miał, ale jakoś damy radę

To teraz ja będę miał kilka pytań do Ciebie
- Masz kogoś? (z ciekawości )
- Na jakim profilu jesteś? Wnioskuję, że już jesteś w liceum lub technikum po tym, że Ci się koleżanki mylą, czyli musisz być w nowej szkole, a na gimnazjalistkę mi nie wyglądasz
- Dlaczego nie Sakura na obrazku? (jakoś bardziej ją lubię)
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.824
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
CO do pytań.
Jestem singielką, jakoś nie martwi mnie to, mam paru fajnych kolegów z którymi się przyjaźnię, ale żeby coś więcej to na razie nie.
Profil ang.-hist. geograficzny z elementami wiedzy prawniczej. Liceum. Trochę jestem nieśmiała i z kontaktami trochę gorzej mi idzie.
Nie Sakura? CZemu? Odpowiedź jest prosta. Sakury nie lubiłam nie trawię i nie będę trawić od początku serii. To moja najbardziej znienawidzona postać. Nie lubię też Konohamaru, Kurenai(nie wiem czemu), Kabuto no i wnerwia mnie też ten Tobi. Po prostu marzę by już Kishi się pozbył Sakury.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
SKALARek Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
SKALARek
Wiek: 30
Dni na forum: 5.234
Posty: 13
Skąd: Gliwice
Ja już wolę ją niż Hinatę. Czemu? Bo nie mogę patrzeć jak ona czerwieni się za każdym razem jak patrzy na Naruto, no nie mogę. Niech się w końcu pocałują czy cuś, bo mnie to dobija

Tobi jest nudny, to prawda, ale to tylko chwilowo, jak przez 15 (jak ja uwielbiam przesadzać) odcinków jeszcze będzie opowiadał jakie to on i Itachi mieli patologiczne dzieciństwo.
Z tego co słyszałem to straszny z niego będzie potem intrygant, lubię takich, zawsze kręciły mnie zagadki.

W wakacje np. przeczytałem kilkanaście książek z gatunku Kodu Leonarda. Skoro już przy tym jestem, to powiem, że bardzo lubię historie które w jakiś sposób wykluczają istnienie Boga lub przyjmują coś wyższego, ostatnio właśnie miałem jakąś taką książkę w ręce, chodziło o fizykę kwantową, nadprzewodniki i mannę, pozwalające się dostać do 'Wszechwiedzy'. Bardzo łatwo mi się takie coś czyta, chyba dlatego, że nie wierzę w Boga i jakoś łatwiej mi jest się utożsamić.

Jaką Ty literaturę lubisz? Jak to u Ciebie jest z wiarą?

Co chcesz robić w przyszłości? Bo patrząc na ten profil, to kilka możliwości by było.

Łatwo i przyjemnie mi się z Tobą pisze, cieszę się, że kogoś takiego od razu [ ort! ] tu spotkałem, miło poznać.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.822
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Ludzie, takie pytania to Wy sobie na gadu ślijcie. Ostrzeżenie daję, bo modem jestem. Jeszcze raz i ost :<

Witam serdecznie nowego przyjaciela forum.

Pozdrawiać.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.717
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Witam na Nao,życzę dobrej zabawy i byś wytrzymał z nami jak najdłużej.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.260
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Niektórzy głupieją od anglicyzmów. Singiel brzmi głupio, no life brzmi dumnie.
Zatem, czy jesteś nerdem i no lifem?
Skoro pytasz, a ja lubię odpowiadac na pytania, które mnie nie dotyczą, o wiarę: jestem deistą - protestantem, czyli takim, który jest deistą, a protestantyzm uważa za bardzo pożyteczny i cenny składnik życia Europy, o wiele cenniejszy niż katolicyzm. Chodzę nawet 2x w tygodniu do zboru, czasem 3. Kiedy jeszcze uważałem się za chrześcijanina, chciałem miec więcej wspólnego z protestantami, zwłaszcza z luteranami i husytami, którymi byłem zafascynowany. Lol, chyba pierwszy raz się określiłem, nie lubię gadac o religii, bo jestem w tym słaby. Nawet nie wiem po co, i tak pewnie nikogo to nie interesuje.
Ściągnij jakichś Angoli na forum, jeśli możesz.

Dobra, życzę dobrej zabawy.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Chwila Kobieta
autorka posta nr 100000
autorka posta nr 100000
[ Klan Tokugawa ]
Chwila
Wiek: 31
Dni na forum: 5.622
Posty: 308
Dzień dobry, rybko. Mam nadzieję, że odnajdziesz się w tym morzu, czy też oceanie bądź też morskiej otchłani. Nie mam pojęcia, gdzie są Gliwice, ale jakoś znajomo brzmi, więc pewnie coś kiedyś o tym mieście usłyszałam. Z angielskim w nowej szkole życzę powodzenia, bo ja czasami swoich nauczycieli to po polsku nie rozumiem. Chętnie dowiedziałabym się jakie są Twoje preferencje muzyczne. Chyba zaczynam pisać jak typowa dziewczyna z podlaskiego, więc żegnam i jeszcze raz serdecznie witam.
SKALARek Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
SKALARek
Wiek: 30
Dni na forum: 5.234
Posty: 13
Skąd: Gliwice
Angoli niestety żadnych nie znam, jak mogłoby się wydawać Tylko jakieś przelotne znajomości z MMO.

Z muzyki lubię rocka, czasami coś trochę cięższego, i w sumie tylko tego słucham. Oczywiście anglojęzyczne, bo polska muzyka to moim zdaniem chłam.
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.598
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Yo, baw się dobrze i zostań z nami jak najdłużej.

SKALARek napisał(a):
bo polska muzyka to moim zdaniem chłam.

Nie cała, oj nie cała... ;p
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Witam!] SKALARek
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook