Forum Dragon Ball Nao

» Tagi dla anime, masz chwilę - pomóż

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.154
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Potrzebuję, bo muszę coś sprawdzić.
Kto może i chce poświęcić chwilkę, to niech wypisze wszelkie "tagi" dla jakiegoś anime/mangi, które przychodzą mu na myśl.
Coś w stylu np. dla anime Naruto - shonen, długie, fillery, dużo bohaterów, walki, świat fantasy, główny bohater: głupek itp., to mała część oczywiście, im więcej dotyczących różnych aspektów, tym lepiej. Tagi, to oczywiście niech będą same fakty, a nie opinie.

Na PW lub w temacie.
Liczę na pomoc

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Shounen: 03.02.2010, 18:09
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.258
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Bleach anime:
główny bohater: rudy, duże cycki, małe cycki, nastolatki, mamuśki, incest, rude, blondynki, brunetki, murzynki, pedofilia, miecze, inny świat, walki, shonen, Japonia, długie, fillery, rasy, energia duchowa, dużo bohaterów.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Al Ed Upek: 02.02.2010, 23:53
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.154
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Wartościowe nagrody admina czekają.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.616
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
I"S: miłość, para, małżeństwo, przyjaźń, zakochani, kobieta, mężczyzna, uczucie, partnerstwo, manga, zdrada, półzdrada, zauroczenie, praca, samodzielność, sauna, gorące źródła, plaża, nagość, pierwszy pocałunek, marzenia, romans

Naruto: ninja, samuraj, japonia, kultura, kraj kwitnącej wiśni, przyjaźń, zemsta, poszukiwania, miłość, zdrada, wierność, ramen, wioska, walka, przetrwanie, szkoła, las, przeszkody, manga, shounen, komedia


Już mi się nie chce. Dawaj nagrodę, cyganie !

Naruto - Japonia? ;p
SoheiMajin Gotenks


Tak, dawaj nagrodę w końcu...

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.833
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
"Dragon Ball" - sztuki walki, nadprzyrodzone moce, latanie, energia Ki, przyjaźń, miłość, humor, shonen, klasyk, smocze kule, zły charakter, bohater, sterczące fryzury, gagi, zboczony staruszek, przygoda, podróże, walka, wskrzeszanie, przemiana, istoty z innych planet, przemiana bohatera, rodzina, krew, śmierć, dyktator, zaświaty, legenda o małpim królu, magiczne przedmioty, magia, poświęcenie, nienawiść.

"NANA" - miłość, shojo, przyjaźń, zdrada, romans, muzyka, punk, rock, kariera, marzenia, bishonen, Sex Pistols, Vivienne Westwood, samotność, życie, wyraziste charaktery, dylematy moralne, seks, śmierć, sierota, kawaii, moda, przemiana bohatera, subkultura, humor, dramat, życiowe wybory, nieszczęśliwa miłość, ciąża, sława.

Więcej nic mi do głowy nie przychodzi.

[ Dodano: 10.02.2010, 22:31 (po 23 godzinach 41 minutach) ]
"Death Note" - psychologiczne, humor, słodycze, gothic lolita, śmierć, szaleniec, geniusz, detektyw, skomplikowana fabuła, miłość, policja, kryminał, bestseller, shinigami, jabłka, zagadka, poszukiwania, samobójstwo, zaświaty, notes, mroczne, obława, śledztwo.

"Detroid Metal City" - death metal, black metal, punk, muzyka, humor, gagi, marzenia, miłość, sława, rozczarowanie, krótkie, Kenichi Matsuyama (odnośnie filmu live action), śmierć, kariera, piekło, penis, KISS, Behemot, bluzgi, Wieża Tokijska, koncerty.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Tagi dla anime, masz chwilę - pomóż
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook