Forum Dragon Ball Nao

» Real Life

Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.046
Posty: 518
Co sadzicie o tym kontrowersyknym programie? Gdy to MTV towarzyszy roznym ludziom roznorak pokrzywdzonym przez los? Uwazam ze to glupota wyciaganie swoich brudow na lama TV tak samo jak Jerry Springer Show
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.893
Posty: 407
Jest jednak mała róznica. W jerrym wszyscy którzy się tam pojawiają, zostają ośmieszeni(jezeli oczywiście nie są oni podstawieni, a ja szczerze mówiąc zastanawiam się nad tym), natomiast w True life, pokazano prawdziwe rozterki tych ludzi.
Sam osobiście, nie wystąpił bym w True life, jednak mam respekt do tych ludzi, którzy w jednym odcinku postanowili ujawnić się rodzicą, że są gejami. Według mnie dobrze że pokazano to, gdyż inni rodzice ujrzeli, jak powinni się zachowywać, względem swych dzieci.
W przeciwności do springera, ten program może czegoś nauczyć, możemy wyciągnąć wnioski

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.837
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Program jest niezwykle ciekawy,gdyż (co ukazuje już nam sam tytuł) nie owija w bawełne i pokazuje nam prawdziwe rozterki życiowe.Nie jest reżyserowany podobnie jak większość chołoty z MTV,tutaj nie ma "i żyli długo i szczęsliwie",jest tak jak w praewdziwym życiu,albo wóz albo przewóz.Ogólnie rzecz biorąc,program niezwykle mi się spodobał: )

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.046
Posty: 518
Uwazam, ze nie powinnismy uczyc sie na bledach ludzi ktorych tak naprawde nawet nie znamy.Czlowiek rozumie co to znaczy miec problem dopiero gdy zycie jego samego kopnie w dupke . Pranie brudow na forum duzej grupy ludzi jak mowilam nie jest odpowiednim wyjsciem z sytuacji.

PS Variu to sie nazywa Real life nie True , synonim, aczkolwiek daje pewna zmiane.
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.769
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Heh, oglądałam Real Life pare razy, jako że MTV u mnie w domku czesto chodzi XD
No i co tu dużo gadac, spodobało mi się. Nie wiem, czy bym nie wystapiła w takim programie, niektóre sprawy nie powinny wychodzic na światło dzienne. Ci ludzie wykazali się dużą odwagą.

Program jest fajnie zrobiony. Choć zazwyczaj nie przepadam za filmami czy serialami "z życia wziętymi" o jednak to mnie zainteresowało. Nie wiem, jakos tak trafia do młodzieży XDDD

Zresztą w porównaniu do innych programów na MTV... XD Chocby Nowożency, toż to chała nad chałami, a oglądanie zbyt często Jessici Simpson powoduje raka i choroby serca, jak równierz cukrzycę, nadciśnienie, wszelakie tiki nerwowe oraz wirusowe zapalenie wątroby typu B XD

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.893
Posty: 407
oraz myśli samobójcze

Meg, ja nie sądze, iż powinniśmy się uczyć na czyiś błędach. Z założenia jednak programy tego typu powstawały po to by czegoś uczyć, by kazać nam myśleć.
W dzisiejszych czasach powstała jednak taka głupia moda na tworzenie programów, tylko po to by były, a real life wraca w pewny sensie do korzeni.

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Albert Fish Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Albert Fish
Wiek: 37
Dni na forum: 6.366
Posty: 157
Skąd: Siemianowice
Uwazam Real Life za bardzo dobry program. na pewno [ ort! ] jest lepszy od "Z pamietnika dziewicy", "Penetratorzy" czy "Umów się z moją mamą" (a tym bardziej od ich homoseksualnych odcinków)

I nie uważam by ludzie w nim występujacy sie ośmieszali. Większość z ludzi którzy tam występuja podziwiam. No moze nie większosć ale występują tam tacy.

"Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieje z was, bo jestescie tacy sami."
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Real Life
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook