Forum Dragon Ball Nao

» [j-rock] Lareine

Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.695
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Obraz

LAREINE jest nieaktywnym zespołem Visual kei, który działał dłużej niż jedną dekadę, prowadzony przez charyzmatycznego wokalistę KAMIJO.

Są głownie znani za ich romantyczne podejście do muzyki: większość ich piosenek jest połączona ze sobą dramatyczną opowieścią, niekiedy jednak są zbyt groteskowe, mimo to LAREINE nadal potrafi odnaleźć odpowiedni muzyczny balans.

Skład:

Wokal:Kamijo
Gitara:Mayu
Bas:Emiru
Perkusja:Kazumi

I znowu pytanie.Co sądzicie na temat muzyki zespołu?

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.470
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Lubię ten zespół za właśnie to romantyczne (ale nie zbyt tandetne) podejście do muzyki. Piosenki są dość "spokojne", ale nie nudne. Jeżeli ktoś zna i ceni Kamijo, ten zespół zapewne mu przypadnie do gustu. Moją ulubioną płytą Lareine jest "Blue Romance [Yasashii Hanatachi no Kyousou]", znajduje się tam taka masa świetnej muzyki, że aż buzia sam się cieszy. Na pewno był to zespół z własnym stylem i dużym potencjałem, co widać po choćby Kamijo czy RUNie [Emiru], którzy pomimo rozpadu grupy odnaleźli swoje miejsce na scenie VK.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.695
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Ekscytujące wieści dla fanów KAMIJO! Po piętnastu latach ukaże się wznowienie dwóch singli LAREINE - pierwszego zespołu wokalisty.

KAMIJO zdecydował się przypomnieć dwa popularne single grupy, Lillie Charlotte i Métamorphose, wydane oryginalnie w 1998, łącząc je w jeden minialbum: LILLIE CHARLOTTE within Metamorphose. Zapowiadana płyta ukaże się 18 grudnia i będzie zawierać osiem utworów pochodzących ze wspomnianych wydawnictw.

KAMIJO rozpoczął karierę w LAREINE w 1994 roku. W 2006 roku grupa przerwała działalność po wielu zmianach składu, a wokalista założył Versailles -Philharmonic Quintet-.

Zrodlo:JaME

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.470
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Zamiast sklecic sklad na nowo Kamijo zaczyna robic jak Kisaki,powtorki starych albumow,potem powtorki powtorek.Szkoda, bo np.Emiru nadal gra na scenie vk i marzyl mi sie powrot choc czesci skladu.
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.470
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
I wykrakałam...Emiru (RUN) też dał o sobie znać. 18 grudnia 2013 roku wydał aż dwa krążki pod tytułem MYTH -遥かなる旅路- (-Haruknaru Tabiji-). Łącznie prawie 30 piosenek (sporą cześć drugiej płyty stanowią instrumentalne wersje utworów). W nagraniach brali udział członkowie ANUBIS a produkcją zajął się nie kto inny jak sam Kamijo. Stary dobry VK wciąż w formie.

Po przesłuchaniu muszę przyznać, że płyt są świetne. Zupełnie różne od tego co wydaje się współcześnie, takie nostalgiczne i jednocześnie świeże. Wokalista ANUBIS na obłędny głos.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [j-rock] Lareine
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook