Forum Dragon Ball Nao

» Witam ;)

Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Nazywam się Piotrek, a dla znajomych po ksywie Jasiek, Dżony, itp. Rocznik 1989 z Wrocławia, obecnie łagodnie mówiąc opieprzam się, tzn. szkołę skończyłem, pracy nie znalazłem

Interesuję się głównie muzyką (elektroniczną, alternatywną, innymi rodzajami również nie pogardzę), nowościami filmowymi (sci-fi, komedie, akcja, horrory, dokumentalne), serialami (Lost, Family Guy, Stargate), anime (Dragon Ball, inne anime sporadycznie), teoriami spiskowymi i zjawiskami niewyjaśnionymi. Na końcu zostawiłem gry, gdyż jestem administratorem pewnego forum właśnie o nich i serwera CS 1.6.

Nao odwiedzam już od jakiegoś czasu, sprawdzając co tam w trawie piszczy, gdyż widzę że na forum poruszanych jest wiele różnorakich wątków

Pozdrawiam.

Grupa Mirai
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Cześć, jak tu się znalazłeś? Rocznik 89? Heh, jeden z moich ulubionych(po 92 i 91).
A i jaką szkołę skończyłeś?

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
W sumie już nie pamiętam jak znalazłem się na Nao. Pewnie szukałem czegoś związanego z DB w googlach i mnie tu przywiało A szkoła to ogólniak (chciałem do technikum, ale wtedy ich nie było jak na złość). Próbowałem potem na Politechnice Wrocławskiej, ale sobie darowałem i poszedłem do pracy w której też długo nie zabawiłem.

Grupa Mirai
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.430
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Jak nie było technikum jak były O_O

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
U mnie jakoś to było, że w 2005 roku nie można było się dostać w ogóle do technikum. Trudno mi teraz sobie przypomnieć dokładne szczegóły, ale w gimnazjum jak pod koniec roku wybieraliśmy elektronicznie szkoły do których chcemy się potem dostać, to do wyboru był tylko ogólniak lub profilowane. Wiem tylko, że te technika do których chciałem się wtedy dostać nie prowadziło naborów.

Grupa Mirai
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.812
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Dziwacznie z tymi szkołami Ja spokojnie złożyłam do technikum i to osobiście, a nie przez neta.

W każdym bądź razie witam i życzę miłej zabawy

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Cze, bywaj zdrów.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
U mnie też szkołę wybierało się przez neta, ale nie był wtedy żadnych ograniczeń, mozna było złożyć maksymalnie do 3 szkół (Licea, Technika, zawodówki) i ta na pierwszym miejscu była traktowana jako priorytetowa czy jakoś tak. Niemniej jednak dziwi mnie fakt że w tak dużym mieście jakim jest Wrocław jakieś Technika nie prowadziły naborów...

No nic tak czy inaczej witam cie, spędź z nami miło czas, przestrzegaj regulaminu etc.

Z gier to tylko CS czy jakieś inne, jakiś sport lubisz/uprawiasz? wierzysz w UFO?

Pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Witam na pokładzie.Tradycyjnie życzę dobrej zabawy i zachęcam do aktywności.Zostań z nami,jak najdłużej.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Zmień nick na Yasiek, i wypowiedź się w paru sensownych tematach a będzie ok.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Ze sportów to pływanie, jazda na rowerze, kiedyś też tenis stołowy. Reszta dyscyplin za bardzo mnie nie kręci, wolę bardziej się przyglądać

Z gier to głównie FPS'y i zręcznościówki/wyścigówki. Jestem fanem Half-Life'a i całego jego uniwersum, gdyż wciągnęła mnie niesamowicie fabuła i cała ta otoczka z nią związana. Ze strategii jedynie urzekł mnie Age of Empires. Inne gry z mniejszym entuzjazmem, znajomi próbowali mnie naciągnąć na WoW, ale wolałem nie ryzykować xD

Co do UFO, to Blanc侍KATZ zależy co miałeś na myśli, bo UFO to niezidentyfikowany obiekt latający i nie znaczy, że od razu jest pozaziemskiego pochodzenia Dlatego UFO =/= obcy. Aczkolwiek wierzę w jedno i drugie, można powiedzieć że już od dzieciństwa się tym interesowałem i spośród wyczytanych przeze mnie książek i obejrzanych filmów staram się samodzielnie oddzielić prawdę od fikcji. Co mógłbym polecić na początek? "Jaime Maussan UFO Conference 2005" - jest na YouTube z polskimi napisami. Lepsza jest konferencja z 2006 roku i późniejsze, ale nikt do tej pory ich nie przetłumaczył, jednakże tak czy siak obejrzałem

PS. Wiem, że YaSiEk jest teraz "pokemoniaste", jednakże w czasach kiedy go tworzyłem jeszcze czegoś takiego nie było A zrobiłem to na potrzeby CS'a, aby być bardziej rozpoznawalnym. No cóż czasy się zmieniają

Grupa Mirai
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Skoro interesujesz się teoriami spiskowymi, to co sądzisz o Novus Ordo Mundi?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
O Nowym Porządku Świata dowiedziałem się dopiero niedawno, tzn. jakieś 2-3 lata temu. Teoria dość ciekawa, początkowo ciężko jest sobie wyobrazić, że światem może rządzić zaledwie garstka osób/rodzin, które mają własne plany wobec Ziemi. Dla niektórych osób to już nawet nie teoria, a fakt. Osobiście podchodzę do tego sceptycznie i wolałbym, żeby to nie była prawda, ale z czasem co raz więcej informacji, czy to z wiadomości, czy też z internetu i tzw. "wolnych mediów" pasuje do tej układanki i mnie przekonuje. Starałem się (ale nie wyszło) nie zagłębiać za bardzo w ten temat, gdyż można popaść w paranoję, kiedy człowiek się dowiaduje, że szczepionki są trujące (zawierające rtęć/thimerosal), pasty do zębów z fluorem też. Dodatkowo miał być w tym roku wprowadzony Codex Alimentarius który zanieczyści żywność, w powietrzu rozsiewają Chemtrails, a tsunami w Chile wywołał HAARP, itd. Osoba, która pierwszy raz coś takiego usłyszy, to popuka się w głowę U mnie jednak ciekawość wygrała, troszkę poszerzyłem światopogląd, poza tym lubię być poinformowany nawet jeśli część tych rzeczy to stek bzdur.

Grupa Mirai
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Patrzę na nick: pokemon.
Zajrzałam: Kaśka, debilu, znowu oceniasz książkę po okładce.

Serdecznie witam i życzę miłego i owocnego pobytu Cóż jeszcze mogę rzec. Pisz dużo a mądrze to już taki mój standard, ale muszę o coś zapytać: mówiłeś, że pływasz- rekreacyjnie czy profesjonalnie? Wybacz moją małą manię
Pozdrawiam
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Witaj, miłego pobytu, baw się dobrze ;]

YaSiEk napisał(a):
teoriami spiskowymi i zjawiskami niewyjaśnionymi.
To w takim razie powiedz mi co sądzisz o końcu świata? .
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Pływanie - rekreacyjnie, a kiedyś w dzieciństwie nawet korekcyjnie Oczywiście pływam sporadycznie, bo nie zawsze są na to fundusze, a własnego dochodu na razie nie mam. Bywa też, że przepierniczam kasę na inne przyjemności, np. browary (uwielbiam niepasteryzowane , polecam np. Piwo Żywe).

Co do końca świata (a raczej końca cywilizacji ludzkiej), to moim zdaniem oczywiście naciągana historia. Faktem niepodważalnym jest to, że rzeczywiście 21 grudnia 2012 kończy się Kalendarz Majów - od którego zaczęło się to całe zamieszanie. A co się dzieje kiedy kończy się jakikolwiek kalendarz? Następuje nowy rok! Jednakże w przypadku Majów będzie to nowy cykl. Ogólnie kalendarz Majów składa się z 5 cykli (obecnie właśnie mamy piąty-ostatni), tylko że wg twórców kalendarza na zakończeniu każdego takiego cyklu przypadały jakieś wielkie kataklizmy. I tu już ludziom popuściły wodze fantazji. Istnieje mnóstwo teorii dot. tych kataklizmów, jednakże nie wypiszę tutaj wszystkich, których znam. Najbardziej prawdopodobnym scenariuszem byłoby magnetyczne przebiegunowanie Ziemi, tzn. zamiana magnetycznego bieguna północnego z południowym. Nieznane są dokładne skutki tego zjawiska (no oprócz wzmożonej produkcji nowych kompasów ^^), gdyż ostatnie miało miejsce około 780 tysięcy lat temu. Na bardziej huczne widowiska w stylu filmu '2012' nie liczę, gdyż jest on pokrętną mieszaniną różnych teorii z dodatkową, reżyserką wizją

Grupa Mirai
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
YaSiEk napisał(a):
polecam np. Piwo Żywe
fakt, bardzo dobre jest.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Witam ;)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook