Forum Dragon Ball Nao

» No cześć ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2
Brajla
Nameczanin
Nameczanin
Brajla
Wiek: 31
Dni na forum: 5.095
Posty: 51
Byczusia-chan OOO jak fajnie Ty dopiero 1 rok ja już drugi kończę
Ulubiona postać to kakashi, ale gdzieś to pisałam. Nie przepadam za Kabuto

[ Dodano: 17.04.2010, 18:59 (po 3 minutach) ]
Yasiek dziękuje już prawie zdrowa jestem.
sylwioszek Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
sylwioszek
Wiek: 29
Dni na forum: 5.311
Posty: 60
Skąd: z Konina
Cześć!
Miło mi Cię poznać. Mam nadzieję że będzie ci tu tak dobrze jak mi a jest
super, fajnie, świetnie, odjazdowo, fantastycznie, przyjemnie, [...], miło i ciekawie. Życzę powodzenia!


Nie przesadzaj z emotami.
SoheiMajin Gotenks


przepraszam

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez sylwioszek: 18.04.2010, 21:08
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Brajla napisał(a):
Japonią też się fascynuje od dłuższego czasu.
U mnie to ponad 15-sto letnie hobby.A jak jest u Ciebie? Długo w tym siedzisz?

Brajla napisał(a):
Oczywiście regulamin najważniejszy.
Bez przesady...

Jeżeli idzie o Japonię,co jeszcze,poza anime Ci się w niej podoba?

Pozdrawiam

PS.Mimo niezbyt przyjemnych wrazeń,jakie pozostawiła po sobie niezbyt przyjemna wymiana zdań między Cwelem a Gino,mam nadzieje,ze nie zrazisz się do DB NAO.Ludzie wcale nie są tu tacy zli,jak mogłoby się wydawać.Wystarczy odrobinę luzu i dystansu do własnej osoby,a można się tu niezle bawić.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Brajla
Nameczanin
Nameczanin
Brajla
Wiek: 31
Dni na forum: 5.095
Posty: 51
Amino Nie
Hayato Fascynuje się Japonią od dwóch lat zaczęło się od Dragon balla. W Japonii podoba mi się kultura, zwyczaje,krajobrazy Ten kraj jakoś dziwnie przyciąga kiedyś chciałabym wyjechać do Japonii i zamieszkać na stałe, nie znam języka ale jakoś bym się nauczyła A Ty byłeś w Japonii ?

Cwel się tak czepia bo pewnie nie ma co robić Do tego forum nic nie mam fajne, ale niektórzy przesadzają, jak się pojawi ktoś nowy .

[ Dodano: 18.04.2010, 9:04 (po 3 minutach) ]
sylwioszek też mam taką nadzieje
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Brajla napisał(a):
A Ty byłeś w Japonii ?
Nie.Nigdy nie miałem takiej okazji.Póki co nie stać mnie na taki wyjazd...


Brajla napisał(a):
zamieszkać na stałe,
Nie obraz się,ale tego typu teksty nie traktuje poważnie.Skąd możesz wiedzieć,że chciałabyś tam mieszkać na stałe,skoro nawet nie wiesz jak tam jest? Byłaś kiedyś w Japonii?


Brajla napisał(a):
nie znam języka
Zawsze możesz się go nauczyć.Wbrew temu co się powszechnie uważa,wcale nie jest taki trudny.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Brajla
Nameczanin
Nameczanin
Brajla
Wiek: 31
Dni na forum: 5.095
Posty: 51
Hayato Tak nie byłam tam, ale wiem jak tam jest z różnych zdjęć itp, oglądałam dużo programów o Japonii i bardzo mi się tam podoba, więc chciałabym tam zamieszkać.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Hayato napisał(a):
Skąd możesz wiedzieć,że chciałabyś tam mieszkać na stałe,skoro nawet nie wiesz jak tam jest? Byłaś kiedyś w Japonii?
Szybki dostęp do najnowszych odcinków mang w Shonen Jumpie w każdym kiosku, żyć, nie umierać

Witaj na forum..

Ja do emot nic nie mam, ale używanie ich jako przerywnik nie jest dobrym pomysłem ;p

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Brajla napisał(a):
Hayato Tak nie byłam tam, ale wiem jak tam jest z różnych zdjęć itp, oglądałam dużo programów o Japonii i bardzo mi się tam podoba, więc chciałabym tam zamieszkać.
Tak, na pewno wiesz jak tam jest, skoro oglądałaś programy i zdjęcia. I wiesz na pewno, że będziesz zapiedalać 12 godzin w pracy, za pieniądze porównywalne do polskich. Nie znam Cię, więc nie wiem, czy Twój organizm to wytrzyma. Załóżmy, że nie. Społeczeństwo japońskie w takim wypadku odepchnie Cię jako słabą jednostkę i będziesz miała swoją Japonię. Niestety, ten kraj taki jest, a tego nie dowiesz się z "programów". Takie procedery i wrażenie, jakie pozostawiają są dla gospodarki zwyczajnie nierentowne. Bardzo mi przykro, ale Europejczykowi jest trudno przestawić się na japoński tryb życia. Skąd ja to wiem? Mój własny, prywatny wujek pracował w Japonii przez pół roku. Nie zarobił dużo więcej, niż w Polsce, a po powrocie musiał wziąć urlop, bo nie miał siły do życia. Powo,kuźwa,dzenia.

Ale i tak witam.
Brajla
Nameczanin
Nameczanin
Brajla
Wiek: 31
Dni na forum: 5.095
Posty: 51
Kyasarin Tak właśnie nie znasz mnie nie wiesz jaki jest mój organizm, nie każdy jak twój wujek zapieprza w Japonii za marne pieniądze ja mam inne plany więc bardzo Cie proszę nie porównuj mnie do innych bo mała biedną istotka jesteś tu tylko ty! Z programów można się bardzo dużo dowiedzieć co prawda to nie to samo co być w Japonii. Podałaś mi tu marny przykład myśląc pewnie że mnie zniechęcisz. ojj oj
żegnam
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Po 1 do Japonii nie będziesz mogła polceciec nie dłuzej niz na kilka tygodni (wiza turystyczna)

Po 2 jezeli nie będziesz miała wykształcenia ścisłego, np studia wyższe najlepiej coś z inzynierią, to nie masz czego w japonii szukać związanego z robotą bo humanistów ani cieciów oni nie potrzebują...

Po 3 bys musiała perfekcyjnie znać język, gdyz oni nie będa się tobie podporzadkowywać np pod angielski, tylko ty masz się perfekcyjnie podporządkować pod nich.

mowa oczywiscie o rli zwykłego człowieka, chyba że jestes artytska bądz modelką to może sie kiedyś szczęscie do ciebie usmiechnie i dostaniesz kontrakt w kraju kwitnacej wisni.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Brajla
Nameczanin
Nameczanin
Brajla
Wiek: 31
Dni na forum: 5.095
Posty: 51
Blanc侍KATZ nie musisz być taki * uszczypliwy!!
Jak już wcześniej pisałam mam na to inne sposoby ale człowiek ograniczony widzi tylko takie żegnam się z tobą nie odpisuj bo nie mam zamiaru czytać twoich bzdetów baaaj !

Nie przeklinaj na forum.
SoheiMajin Gotenks
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Proszę Cię o pewną rzecz: nie wyklinaj i nie obrażaj się jak zakichana księżniczka o to, że ktoś podaje Ci REALIA życia w Japonii. Tak tam jest i niczyje marzenia tego nie zmienią.

Katz Cię nie atakował, a Ty sadzisz się jak kwoka na grzędzie. Trochę kultury kochana. Dobrze to to Tobie nie świadczy, skoro już na samym początku nie jesteś zdolna do dyskusji i nie potrafisz przyjąć prostych faktów. Bez języka, to możesz sobie mieć różne sposoby...

Źle wróżę Twojej karierze na forum, ale mimo to życzę dobrej zabawy.

le człowiek ograniczony widzi tylko takie
To nie Kyasarin i Katz są ograniczeni.

Pozdrawiam i życzę owocnych przemyśleń.

PS. Adam, nie usuwaj...

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Nie przesadzaj Katz.Moja znajoma jechała do Japonii pracować jako hostessa (spędziła tam pół roku),nie mówiąc ani "be" ani "me" po japońsku i to jeszcze zanim zaczeła studia,więc wspomnianego wyższego,te nie miała,i jakoś sobie poradziła.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Brajla
Nameczanin
Nameczanin
Brajla
Wiek: 31
Dni na forum: 5.095
Posty: 51
Laru chamstwem odpłacam chamstwem niestety taki mam zwyczaj pamiętam jak Gina potraktowali poniektórzy więc nie pouczaj mnie ok? bo wcale lepsi nie jesteście !!!! możesz sobie wróżyć ja i tak stąd idę nie przywykłam do towarzystwa takich ludzi !! dowiedzenia żegnam baj
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Brajla napisał(a):
Laru chamstwem odpłacam chamstwem niestety taki mam zwyczaj
Chyba jestem ślepa, bo nie widzę żadnego przejawu chamstwa od strony żadnego forumowicza. No poza Tobą

możesz sobie wróżyć ja i tak stąd idę nie przywykłam do towarzystwa takich ludzi !! dowiedzenia żegnam baj
Papa

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Rozpoczyna się wielki bunt, nowi przychodzą i po dwóch dniach odchodzą, forum się wali, wulkany wybuchają, umierają prezydenci, ruscy zaczynają wojnę z ojrojunion, apokalipsa dochodzi do skutku, x staje się y, a rok 2012 przesuwa się na 2010 i wszyscy umieramy.
dowidzenia rzegnam cie kolerzanko i pszykro mi sze tak zle ode bralas nasze rytualne pszywitanie nowych urzytkownikuw.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Brajla,chyba mnie coś omineło...Co Oni Ci takiego powiedzieli? Nie przypominam sobie by Katz,Kyasarin,a tym bardziej Laru,Cię obrażali.A co do Gino,to była inna historia,i nie należał do zbyt komunikatywnych osób.Ze mną też nikt się nie pieścił.Zdarzało się,że cisneli mnie Cwel,Joe,Franek,Ishido i Cyc (obecnie zbanowany).Co z tego? Gdybym tak łatwo się poddawał... Głowa do góry i więcej dystansu do samej siebie.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
http://www.youtube.com/watch?v=zG0ZvLYzOb4 - posłuchaj tego .

Do tematu. Nie pamiętam, bym Cię tutaj witał. Witam Cię. Baw się dobrze. Nie opuść nas, jak poprzednik - Gino!. Dziwne rzeczy się tutaj dzieją. Już nie wiadomo, jak pisać. Jakieś te pokolenie dzisiejsze strasznie nerwowe - skutek promieniowania ? Albo może minionych wydarzeń ? Dlatego, że Obama jaja nie przyjechał ?
Tutaj tradycyjną tradycą jest "ciśnięcie" po sobie w formie żartobliwego żartu.

Brajla napisał(a):
żegnam baj
Nawet nie zdążyłem Cię przywitać. Jednak nie uciekaj głęboko w las, tam czają się zbereźne kamienie, które lubią takie BaJu BaJ.

ps. Kocham Cię , Gotek - ze moge dopisac piękną myśl:
Hajato - ja się z Tobą droczyłem, lol.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Najpierw pojedź tam i zobacz swój program na żywo, wtedy będziesz mogła powiedziec, kto tu jest mały.
To jest Azja, tam panuje etos pracy.
Wpierw skończ liceum, zdaj WoS, biologię czy co innego. Potem zrób CPE, pójdź na politechnikę, zdaj ją etc. Daleka droga do takich planów, zwłaszcza jak nie chcesz byc wujkiem. Mówisz, jakbyś wyjazd miała już zaklepany. A pewnie masz problemy z wyciągnięciem trójki z polskiego.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » » No cześć
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook