Forum Dragon Ball Nao

» Jak myślicie, czy drużyna Z trenowała po odejściu Goku w GT?

Strony: 1, 2, 3  
SonGoku Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SonGoku
Wiek: 36
Dni na forum: 6.754
Posty: 211
Skąd: Land of 10 000 souls
jak powyżej
chciałbym zobaczyć co o tym myślicie

„Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność”.
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem silniejszy od całego zła w tej dolinie
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Pewnie tak, bo przecież [ ort! ] ktos musiał bronić ziemi
Ale tak na serio to neiwiadomo, prawdopodobnie Vegeta ćwiczył na pewno, Gohan i goten zajęli się sobą, Tak samo jak Trunks firmą i pan swoim zyciem towarzyskim

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Imo Vegeta i Piccolo oraz tenshin trenowali dalej, a co do reszty zajeli się normalnym ludzkim życiem

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
A gdyby tak się zjawił jakis inny potężny wojownik Bum, trzask, Chrup nie ma wojowników Z, Ziemia zniszczona a goku gdzies daleko, daleko...

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.814
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Hm po pierwsze to Piccolo był w piekle,wiec nie mógł by raczej bronić Ziemi : ),po drugie zaś sądze,że potęga Vegety na poziomie SSJ4 w zupełności by starczyła do obrony Ziemi: ),zwarzywszy na to,że podróżując po kosmosie Goku i spółka nie spotkali takiej siły która mogła by zagrozić SSJ4.Wnioskując z tego sądze,że jedynymi którzy mogli by ćwiczyć,byli Vegeta oraz Tenshinhan,lecz nie ze względu na zagrożenie,ale na to,że po prostu [ ort! ] mieli takie charaktery i chęć samodoskonalenia,co brakowało reszcie:)

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
GuMIŚ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
GuMIŚ
Wiek: 38
Dni na forum: 6.760
Posty: 95
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki/Boża Wola
Też sądze, że jedynymi postaciami, które mogłyby wtedy trenować, to Vegeta oraz Tenshinhan.

Jak ktoś wspomniał --> Gohan miał rodzine, więc musiał się jej poświecić.
Goten i Trunks zajeli się swoim młodzieńczym życiem, szukaniem panny itp. Dla Trunksa dochodzi firma.
Krilan to samo co Gohan.

Vegeta i tak nie miał co robić. Był na utrzymaniu Bulmy, więc ona dawała mu tylko jedzenie, domeczek oraz jakies tam uciechy . Poza tym, to trening miał we krwi. Co innego miał robić. Pewnie czasem Trunksa pomęczył, by ten z nim potrenował.

Tenshinhan zawsze był w odosobnieniu. Rzadko, bo walce z Saiyanami, obijał się z Z team. Na ogół to był z nimi tylko w chwili walki, lub gdy go ocalili. A tak, to podąrzał tylko z Chaozem, trenując tu i tam. To raczej typ samotnika.

Z paczki Z pozostaje jeszcze jedna niewiadoma --> Uub. Pewnie też trenował. Chociaz z drugiej strony, musiał utrzymać rodzine, więc niekoniecznie. Ja stawiam na to, że czasem trenował, bo Goku go tego uczył, że nie wolno zaniedbywać treningu. Bo jak mawiał pewien Cesarz: zawsze jest ktoś, z kim można walczyć...
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.870
Posty: 407
A więc ja zacznę troche inaczej....

Dla mnie GT to syf, więc napisze co prawdopodobnie robili po serii Z.

Vegeta miał nowy zapał do walki, i treningów, gdyż czekał aż Goku powróci w końcu [ ort! ] ze swoim nowym uczniem, który prawdopodobnie może być silniejszy od niego.

Psicollo ćwiczył dalej, gdyż taka byla jego natura- samodoskonalenie się.
Podobnie sprawa ma się z Tienem.

No i Goku... ćwiczył ćwiczył ćwiczył, wraz z UUB u boku.'

Reszta zapewne sprawę "olała".

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
WierciucH Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
WierciucH
Wiek: 34
Dni na forum: 6.716
Posty: 96
Skąd: Capsule Corporation
Moim zdaniem wszyscy trenowali bo chcieli choc w malym stopni doruwnac Goku ktory powiedzial ze bedzie trenowal . W szczegolnosci VEGETA .

DRAGON BALL NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH !!!
Angrenereg Kali The Nefty Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Angrenereg Kali The Nefty
Wiek: 37
Dni na forum: 6.728
Posty: 137
Skąd: Oświęcim
Jeśli Vegeta przestał trenować to ja jestem gumochłonem...

Ale Piccolo i Tenshin na pewno [ ort! ] ćwiczyli.... w końcu to ich żywioł nie?

Angrenereg Kali The Neftys
Gohan Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Gohan
Wiek: 32
Dni na forum: 6.721
Posty: 67
Skąd: Poznań
Na 100% trenowali Vegeta Picolo i Tien reszta to olała Krilan miał rodzine, Gohan tak samo ,Goten szykał dziewczyny , Tronks miał swoją firme no i tak jak goten szukał dziewczyny no i Yamcha ale on nigdy się nie przykładał do treningu więc to olał!!!
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Krillin to pewno umarł po roku, moze 2 bo staruszek juz z niego był (no ale nikt by mu nie podskoczył ; a właśnie czemu gdy Krillin był już dziadkiem, Tenshin Trenując w górach wyglądał wciąż młodo??), Gohan zajął się ostrą pracą w korporacji Capsuje (możliwe że czasami sparingował z Vegetą i innymi); Trunks z Gotenem zajęli się swoimi sprawami (możliwe ze równierz ćwiczyli razem, np. Fuzję ); Piccolo w Piekle nie trenował bo po co, gdy jest się najsilniejszym poza tym [ ort! ] wiedział że nie ożyje ponownie) a Vegeta Trenował Na maxa na 100000%

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Kiedyś wyliczyłem że Kuririn by umrzeć w okolicahc 80-90 musiał żyć jeszcze 48 lat po pojawieniu się Buu. Czyli po rozpoczęciu się GT (nie wiem ile to dokładnietrwało) jeszcze ok. 32 lata (jeżeli przyjmiemy że miedzy Z a GT jest 5 lat różnicy, tak widziałem na wielu stronach). No, więc tak szybko by nie umarł, a jako ze prowadził dość zdrowy tryb życia to tyle by raczej wyciągnął.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
maja Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
maja
Wiek: 35
Dni na forum: 6.769
Posty: 69
Skąd: Kraków
vegeta trenowal na 100%goten raczej chodzil na dziewczyny mozliwe ze cwiczyl jak chcial miec dziewczyne musi sie popisac cialkiem tronk raczej zajol sie firma i pewnie jak goten gonil za jakimis laskami ale wydaje mi sie ze mial wiekszy zapal bojowy niz jego koles gohan widzac jak go przeciwnicy w gt pobili to morze wziol sie za siebie (mam nadzieje ) tien tak samo jak vegeta trenowal zeby dorownac goku

nie zwracac uwagi na moje bledy w pisowni jestem DYSLEKTYKIEM
Konaltan Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Konaltan
Wiek: 31
Dni na forum: 6.798
Posty: 109
Skąd: Tychy
Według mnie tak. Ktoś musiał chronić ziemi jak już napisał PAXEL ale nie tylko Vegeta chciał być potężniejszy więc pewnie trenował aby samodzielnie uzyskać poziom SSJ 4. Trunks poszedł w ślady ojca. Gohan i Goten chcieli być podobni do taty i próbowali osiągnąc następne stadia SSJ. Uub i Tenshinhan również chcieli zostać potężniejsi i trenowali w samotności. Nie trenowali chyba tylko Kuririn (zajmował się rodziną) i Yamucha (kto wie co on robił No to było moje zdanie.

"mam moc która przerasta zwykłego człowieka"

"If you want to have a brother put your father on your mother."

"Weźcie stąd zwłoki swojego kolegi bo szpecą mi krajobraz!" - Vegeta po pokonaniu Yamuchy
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Ja uważam ,że trenowali nieliczni. Zaraz powiem "kto - TAK" a "Kto - NIE".

VEGETA - z całą pewnością "TAK!". Nieraz wydawało się ,że "odchodzi od treningów" (zakończenie Cell saga: "-Nie będę już ... walczył"), ale były to jedynie pozory. Trenował całymi dniami w pocie czoła. Jak to powiedział kiedyś Ten Shin Han "-To chodząca beczka z prochem, a duma to jego lont...". Zdecydowanie - trenował.
PICCOLO - myślę ,że trenował (pomimo,że był w piekle - staczał różnorakie pojedynki i jestem za tym ,że kształcił swoje umiejętności na "drugiej stronie"). Oczywiście głównie na "sucho". Trening samotnika, sam na sam. Tak jak Goku i Vegeta chciał być "najlepszym" pomimo wszystko.
GOTEN/TRUNKS - młodzieńcy poświęcili się życiom prywatnym. Odrzucili treningi, zajeli się prywatnymi sprawami. Niezbyt błyskotliwe stanowisko, patrząc na sam świat DB, opiewający w "najcudowniejsze i najgroźniejsze" stwory kosmosu. Nieważne...
UUB - pomimo wszystko "kochal walkę i chciał być najlepszym". Goku wytrenował go na porządnego wojownika, z którego kipiała ambicja. Wierzył w swoje umiejętności i czuł "głód do walki". Zapewnie trenował.
TEN SHIN HAN - jak zwykle --> trenował. To był styl jego życia, istnienia na świecie. Lubił ćwiczyć i pragnął "pogłębiać swoje umiejętności". Pomimo czucia "oddalającej się przepaści" pomiędzy siłą czołówki bohaterów DB, zawzięcie trenował.
KURIRIN/GOHAN - sprawy rodzinne, praca, wychowywanie dzeci itp. Ci "członkowie" Z Warriors, posmakowali "beztroskiego życia w rodzinie". Nie trenowali.
YAMUCHA - już dawno odszedł od "walki" i treningów. Pod koniec DB GT (ostatni odc.) widzimy jak "buszuje" w samochodzie na pustyni wraz z Puar'em. Także posmakował beztroskiego życia "zwyczajnego człowieka". Nie trenował.

Pozdrawiam
Serdecznie

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Vegeta się rozpił , gdyż nie miał już godnego siebie przeciwnika , i nie był w stanie sprawdzić czy kiedykolwiek dorówna Goku

Piccolo - trenował w piekle , a właściwie medytował

Goten , Tronk - zażucili treningi

UUb - trenował , aby dorównać pijanemu Vegecie

Ten shin - trenował , ale bez wiary z skuteczność treningu

Krilan - zostawił to c-18. Sam został kurą domową

Gohan - przestał trenować . Zrobił doktorat i oblewa biednych studentów

Jamsza - pszestał trenować

Kaoz - trenuje dla toważystwa Tienowi

Goku - trenuje gdzieś tam

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Kuririn i Gohan, jak inni już wspomnieli, zamiast treningami zajmowali się rodziną.
Vegeta i Tenschinhan trenowali na pewno. Choćby dla przyjemności.
Trunks miał firmę i to nie bylejaką. Musiał się nią zajmować.
Goten przyjął życie "psa na baby".
Pan zapewne trochę trenowała. W GT widzimy jej upór w dążeniu do celu.
Tak w ogóle, skoro seria GT się zakończyła i nie było potem nic innego, tzn, że żaden bad boy się potem nie pojawił. Poza tym Ziemia zasłużyła na odpoczynek. Tyle się wycierpiała, że w końcu dali jej spokój.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Czy drużyna Z trenowała po odejściu Son Goku? Najpierw zastanówmy się czy drużyna Z nadal istniała... Songa nie ma, Szatan Serduszko nie żyje.. Ten Shin nie wiadomo gdzie się podziewa.. Yamcha stał się totalnym lamusiem i podrywaczem. Vegeta.. No tu się zatrzymajmy.. Vegeta za pewne coś tam trenował.. ale na pewno nie tak jak kiedyś... Poświęcał się rodzinie.. córce i żonie.. Tronk zapewne trenował z ojcem. Son Gohan poświęcił się rodzinie.. No cóż. Pan.. tu zadajmy sobie pytanie.. Za pewno trenowała aby upodobnić się do nieżyjącego dziadka!
Marcin991 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Marcin991
Wiek: 32
Dni na forum: 6.482
Posty: 38
Moim zdanieVegeta trenowal razem z Tronksem choc ten drugi zajmowal sie tez innymi rzeczami .

Goten z Gohanem tez razem trenowali.Gohan poswiecal pewnie czas tez rodzinie a goten poszukiwaniu dziewczyny.

Ten Shin samotnie w gorach byc moze wraz z chaozem.

Yamcha i krilan wiedli spokojny zywot normalnego czlowieka i wiedzieli ze juz nie doruwnaja innym.

Uub trenowalby dlatego ze goku mu kazal nie zaniedbywac traningów.
bobercik Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 31
Dni na forum: 6.408
Posty: 24
Skąd: Wrocław
Vegeta - oczywiście trenuje, ale nie w takim szaleńczym temipe jak zawsze. Zrozumiał że rodzina też jest ważna.

Pan - trenowała, ale bez przesady

Krilan - dalej trenował, ale także nie przesadzał

Chaozu - trenował, ale wiedział że i tak nic nie osiągnie

Piccolo - w piekle miał niezłą frajdę. Spotykał starych znajomych i na pewno ćwiczył

Tenshinhan - solidny wojownik, który na pewno ćwiczył

bobercik
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Jak myślicie, czy drużyna Z trenowała po odejściu Goku w GT?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook