Forum Dragon Ball Nao

» [Polska] Wybory prezydenckie 2010

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Który z kandydatów powinien wg Ciebie zostać Prezydentem?

Który z kandydatów powinien wg Ciebie zostać Prezydentem?
Bronisław Komorowski (PO) 25,71% 9 25,71%
Jarosław Kaczyński (PiS) 14,29% 5 14,29%
Grzegorz Napieralski (SLD) 0,00% 0 0,00%
Waldemar Pawlak (PSL) 0,00% 0 0,00%
Marek Jurek (PR) 0,00% 0 0,00%
Andrzej Olechowski 0,00% 0 0,00%
Janusz Korwin-Mikke (WIP/UPR) 45,71% 16 45,71%
inny (podaj kto) 14,29% 5 14,29%
Wszystkich głosów: 35
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Laru napisał(a):
Od tego bliźniaka od zawsze źle wiało.
A od Tuska i jego bliźniaków pewnie wieje miłością.

Naturalnie zagłosuję na Kaczyńskiego, chociaż Lech był odpowiedniejszym kandydatem na to stanowisko.

Komorowski, jak i całe PO, nie mogli zrazić swoich wyborców, skoro nie robią nic, co mogłoby się przypadkiem nie przyjąć. Co prawda kiedyś chcieli skrócić wakacje, ale chyba poszło w niepamięć.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.868
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
^Dark napisał(a):
Ponadto prezydent musi być osobą reprezentatywną.

Tak jak Bronisław "Czerwona Bulwa" Komorowski?
świetny argument, nie ma co.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.800
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Razem z żoną będzie reprezentować nas kraj wizualnie po prostu znakomicie. Racja.

Jakbym miał prawo głosu, to oddałbym go w pierwszej turze na Korwina-Mikke. Niestety do następnej nie przejdzie, wtedy zagłosowałbym na Kaczyńskiego, gdyby rywalizował z Komorowskim. Wszystko, byle nie cała władza w rękach PO.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
To jest jakieś szaleństwo. Serce się człowiekowi przemieszcza w piersi, kiedy czyta takie brednie.

Hayato napisał(a):
I tu się mylisz,Joe. Bo to między innymi jej znajomi idą do urn oddać głos.
Co z tego, że idą? Co z tego, że frekwencja wynosi tyle, a tyle procent, skoro ludzie stracili już poczucie rzeczywistości do tego stopnia, że nie wiedzą czym jest np. konserwatyzm. Czy też mylą obywateli z narodem. Poza tym, drogi Ujiu, nie miałem na myśli udziału znajomych Laru wtakich czy innych wyborach. Chciałem powiedziec, że to, że ktoś coś wie, bądź myśli, że wie, nie oznacza, że faktycznie ma rację. Pisałem do Laru, aby wyjaśniła czemu tak uważa. A fakt, że znajomi też tak uważają to moim zdaniem za mało. Chciałem jakiś konkretny przykład. Ty zaś wyskoczyłeś nie z gruszki, nie z pietruszki ze swoją misją niesienia światła ciemnemu ludowi.

Hayato napisał(a):
Słuszność jego poglądów,znajduje odwierciedlenie w poparciu,jakim jest darzony przez wyborców.
Myślę, że jak już jesteś tym orędownikiem demokracji i szacunku dla głosu ludu, który to rozdaje karty i odzwierciedla słusznośc głoszonych tez przez całe polityczne spektrum, to nie będziesz oponował przed uznaniem słuszności założeń Adolfa Hitlera, Lecha Kaczyńskiego, Baracka Obamy, George'a Busha. Wszak wszyscy oni wybrani zostali przez swoich współobywateli. Mam nadzieję, że respektujesz też Patriot Act, w końcu wprowadził go demokratycznie wybrany Prezydent. Twoja hipokryzja mnie przeraża.
Poza tym, nie masz w zwyczaju brac udziału w rzeczowej dyskusji, ograniczasz się wpisywania sloganów swojego autorstwa, bądź cytatów (chyba kiedyś był jakiś, choc mogę się mylic). Nie wiem, czy próbujesz w ten sposób imponowac komuś swoim opanowaniem i zrównoważeniem, czy jedynie, na siłę, usiłujesz przyjmowac pozę inteligenta sypiącego kontrargumentami.

Dlaczego? Przecież śledzę to, co się dzieje w naszym kraju i tą całą kampanię wyborczą PiSu, która jest sztuczna i nieprawdziwa, mam chyba prawo do własnej opinii...
A może kampania i wszystkie inne wystąpienia PO były naturalne i prawdziwe? Jak np. wszelkie te, które niosą nam promień miłości Tuska?

Nie jestem feministką, ale moja płeć nie pozwoli mi głosować na kogoś, kto twierdzi, że zadaniem kobiety jest bycie kurą domową i matką.... Nie te czasy.
To jakieś kuriozum. Może jeszcze mężczyzna nie musi byc ojcem? Może ustawowo, ma się dzielic z żoną domowymi obowiązkami, by ta nie została kurą domową. I wbrew pozorom, to co teraz przedstawiam, jest konserwatywne i liberalne. Konserwatywne, bo niesie w sobie powiew normalnego powietrza z minionych epok, kiedy każdy naturalnie znajdował swoje miejsce, jak też liberalne, bo nie niesie ze sobą żadnego przywiązania kobiety do kuchni.

Niby tu dużo chrześcijan w tym kraju, ale idą jak owce za tą zachodnią cywilizacją poprawności politycznej, kompromisu, sprawiedliwości społecznej.

[ Dodano: 11.05.2010, 16:17 (po 3 minutach) ]
^Dark napisał(a):
Ponadto prezydent musi być osobą reprezentatywną.
Może jeszcze ma znac języki obce i jeśc kurczaka sztuccami? Prezydent ma reprezentowac jakiś interes, a nie swoją urodę, wymowę, szyk i elegancję. Wystarczy jak się ubierze godnie do pełnionej funkcji.
Skoro tak już jest, to ludzie upadli naprawdę nisko, skoro aparycja kandydata jest jednym z argumentów politycznych.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.626
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Nie dziwi was, że ten świetnie reprezentujący się Komorowski nie chce brać udziału w debatach (chyba że w drugiej turze i z Jarkiem)? Czego się boi, co ma do ukrycia? Nic dziwnego, że biorą go za idealnego kandydata, przecież ma wypasiony fotel Marszałka, zadumany wzrok, poważną minę i nic nie mówi. Sprawia wrażenie zrównoważonego, inteligentnego człowieka, który wie, co zrobić z krajem. Niestety nijak się to ma do tego, co robi. Wystarczy, że jego koledzy z partii robią mu ogromną kampanię z pieniędzy podatników. Ekstra.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Posta Joe komentować nie będę.Już raz przecież napisałem:

Hayato napisał(a):
Z racji,że to Ty założyłeś ten temat,oczekuje się od Ciebie pewnego obiektywizmu.Wyrażanie swoich poglądów jest naturalną sprawą i nikt Ci nie broni prawa do tego, natomiast nie powinieneś krytykować wyboru innych,tylko dlatego,że nie jest zgodny z Twoimi oczekiwaniami.
Temat dotyczy wyborów prezydenckich,a nie moich wad czy zalet,czego Ty zdajesz się nie rozumieć.Tyle.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Al Ed Upek napisał(a):
To jakieś kuriozum. Może jeszcze mężczyzna nie musi byc ojcem?
Tak jak już przyczepić się do szczegółów z dala od głównego wątku, to sporo znajdzie się takich tatusiów, co zmajstrowali dzieciaka po czym stwierdzili, że wychowanie to nie ich problem, tudzież takich co w ogóle w rodzinę bawić się nie chcą. I to bez żadnej propagandy... Wielu już na wstępie rezygnuje z odpowiedzialności. A i sam raczej tak lekko egzystujesz, więc z lekka nie na miejscu argument.

Tudzież sądzę, że nie uchwyciłeś pewnych subtelności jakie koleżanka Laru miała na myśli, pisząc, że poglądy pana JKM jej się nie podobają.

A co do wyborów nie planuje iść. Nie będę się osobiście przyczyniać do pogłębienia bałaganu.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Drakan napisał(a):
Tak jak już przyczepić się do szczegółów z dala od głównego wątku, to sporo znajdzie się takich tatusiów, co zmajstrowali dzieciaka po czym stwierdzili, że wychowanie to nie ich problem, tudzież takich co w ogóle w rodzinę bawić się nie chcą. I to bez żadnej propagandy... Wielu już na wstępie rezygnuje z odpowiedzialności. A i sam raczej tak lekko egzystujesz, więc z lekka nie na miejscu argument.
Przecież napisałem, że mężczyzna też powinien wypełniac rolę ojca. Normalne chyba jest, żeby taki uciekinier potem płacił. To był raczej komentarz do (państwowego chciałoby się napisac; do tego jeszcze nie doszło, ale w UK poczyniono parę miesięcy temu rekonesans w tej sprawie) zniesienia dzieci w Europie, niż próba zwalenia winy za regres populacji na kobiety. Egzystuję, co prawda, dośc lekko, ale myślę, że usprawiedliwia mnie fakt, że nie żyję w oku tego cyklonu.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Popatrzyłem na tę trzodę startującą w wyborach i w pierwszej turze zagłosuję na Korwina, nie dlatego że go lubię, tylko że najmniej mnie razi. Jednak niemiłosiernie mierzi mnie, że człowiek ten, dysponujący sporą inteligencją, daje się wciągać w głupie gierki m.in. TVN-u, ukazując nurt, także libertariański, jako zbieraninę pajaców, bo właśnie tak odbiera się ludzi związanych z jego osobą. Co z tego, że ja wiem, Joe wie, Dajuś wie i jeszcze parę osób wie, co naprawdę reprezentuje Mikke, skoro sam tworzy swój obraz durnia w mediach (wyłączając jego blog, bo tam jest jego podwórko i zasady). Nie podoba mi się także stworzenie WiP, nie rozumiem tego posunięcia, ale szczerze nie interesuje mnie to na tyle, żeby doszukiwać się tarć na górze partii. Niemniej sprawia to na mnie negatywnie wrażenie.

Z innej beczki: oglądam dziś Fakty i loluję, gdy pokazuje się, że Jaro ma 34% poparcia w sondażach Widać, że internet to medium o wielkim potencjale, jeśli internauci ruszą dupę do głosowań, to mogą namieszać (chyba, że sztab wyborczy JKM 24 godziny na dobę resetuje modemy neo i głosuje xD).

Kolejny lol z Leppera.

Ostatni lol z przemówienia Jara - russian hardsubbed i jego okularów
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Może wizerunkowi tego nurtu nie posłużyło to najlepiej, ale wydaje mi się, że było to koniecznością. Były Prezes Witczak nie został pozbawiony stanowiska, a wraz ze Skarbnikiem ukradli jakąś kasę, nie wiem czy wielką, ale na warunki UPR z pewnością. Po prostu UPR została opanowana przez dorobkiewiczów i koryciarzy, więc JKM się spakował. Teraz Prezesem jest Żółtek, choc nie wiem jak to się dalej potoczy, nawet o tym nie myślałem. Interesujące jest zachowanie mediów, które zrobiły wówczas z Korwina zwykłego przefarbowańca, zupełnie jakby przeszedł jakiś X z PO do SLD. A tym posunięciem paradoksalnie udowodnił, że jest stałym politykiem. Niestety, tak prostych spraw ludzie nie rozumieją.

A sondaże to zupełnie jakaś magia.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
W większości tak pieprzycie, że nawet się komentować nie chce. Żeby post budził przestrogę, a nie został usunięty, skomentuje tylko jedną wypowiedź:

^Dark napisał(a):
I mam nadzieję, że ludzie nie dadzą się nabrać na zagrywki ludzi z PiSu i Jarosława Kaczyńskiego.
Nie dość że *, to jeszcze bezczelny, zacietrzewiony, pozbawiony taktu i kultury.

Pozdrawiam.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Ja mam zamiar zagłosować na JKM. Oczywiście jak powiedziałem o tym starszym, to zaczęli się pluć, że jak mogę popierać takiego "pajaca". Ale tak to już jest, jak ich głównym i prawie, że jedynym źródłem informacji jest TV.

A jeśli chodzi o te sondaże, to można je o kant d.... rozbić Zresztą jak oglądam jakiekolwiek wiadomości, to widać jak media ładnie kreuje ludziom poglądy.

Grupa Mirai
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.680
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
te wasze rozmowy są na poziomie żenującym i śmiesznym ...

osobiście jak zwykle nie chce mi się pisać, ale dam kilka wskazówek Joe jeśli wypowiadasz się na jakiś temat to podaj konkrety i zagłębiaj się w temat podając przykłady
mówisz zę wszyscy kierują się info z TV, dobra ok, no i co na tym koniec ? może byś tak łaskawie zaproponował innym źródła z jakich TY czerpiesz wiedzę ? najlepeij podaj konkretnie strony internetowe itp. tak żeby inni mogli to przejrzeć, obejrzeć, przeczytać itp.
Osoba naprawdę zainteresowana tematem ropatrzy twoje proponowane żródła i będzie próbowała doszukać się sensu, min w ten sposób możesz przekonać innych do twojego zdania.
takie gadanie " nie wierzcie telewizji " jest nie na poziomie.


Druga sprawa jaka mnie razi, LAru ... mówisz żę swoją opinie ukształtowałaś na podstawie zdania znajomych, za to Joe Ci zarzuca że inf czerpiesz z tv, jeśli moge coś zasugerować to dowiedz się skad twoi znajomi czerpią informację(jeśli masz na to ochotę możesz również zapoznać się z tymi źródłami i polecić je nam ) bo być może właśnie z TV, co by dało w podsumowaniu powrót do początku... takie mylne kółko
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Naoistka napisał(a):
osobiście jak zwykle nie chce mi się pisać, ale dam kilka wskazówek Joe jeśli wypowiadasz się na jakiś temat to podaj konkrety i zagłębiaj się w temat podając przykłady
mówisz zę wszyscy kierują się info z TV
Nie obrażaj mnie, kiedy mówię o chłamie z TVN w wykonaniu Pochanke, to mam na myśli ten program z rana, który prowadziła kiedyś z Jagielskim. Gościem był oczywiście Korwin, okrzyknięty tam szowinistą roku. Oczywiście Pochanke się zbłaźniła... A wiedzę czerpię z takich samych źródeł jak wy, z tym że ja je rozumiem. Prawdę powiedziawszy, nawet nie czytałem Najwyższego Czasu od paru miesięcy, za wyjątkiem wydania żałobnego. Nie będę polecał nikomu źródeł, polecam czytac wszystko. Co najwyżej mogę powiedziec, co ja sobie osobiście cenię. Np. podejrzewam, ze taki Ujio, nigdy nie przeczytał Opcji na Prawo. A ja Wyborczą, Dziennik, blog Senyszyn tak. Słuchałem nawet Żakowskiego, ale jakoś teraz nie mam czasu. Jedynie co, to nie oglądam TVN, bo jestem już nim zmęczony, ale zawsze jak obejrzę, to przecieram oczy.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


^Dark napisał(a):
Dlaczego? Przecież śledzę to, co się dzieje w naszym kraju i tą całą kampanię wyborczą PiSu, która jest sztuczna i nieprawdziwa, mam chyba prawo do własnej opinii...
A kampania PO to tylko prawda, prawda i jeszcze raz prawda, tak?
^Dark napisał(a):
Ponadto prezydent musi być osobą reprezentatywną.
Dlatego najlepszym według ciebie kandydatem jest pusta marionetka z wąsami?
Al Ed Upek napisał(a):
Może jeszcze ma znac języki obce i jeśc kurczaka sztuccami? Prezydent ma reprezentowac jakiś interes, a nie swoją urodę, wymowę, szyk i elegancję. Wystarczy jak się ubierze godnie do pełnionej funkcji.
Dokładnie, mam gdzieś czy prezydent będzie brzydki, ważne żeby chciał dobrze dla państwa i nie rozkradał go jak ... wiadomo kto.
Naoistka napisał(a):
takie gadanie " nie wierzcie telewizji " jest nie na poziomie.
A przekłamanie TVN'owskie jest na miejscu, albo piosenka Wojewódzkiego "Po trupach do celu"?
Al Ed Upek napisał(a):
Jedynie co, to nie oglądam TVN, bo jestem już nim zmęczony, ale zawsze jak obejrzę, to przecieram oczy.
Ja też.

Uważam, że najlepszym kandydatem na prezydenta jest Jarosław Kaczyński. Nawet jeżeli nie jest to kandydat idealny to jest zdecydowanie lepszy od Komorowskiego, a inni (może poza KM, ale jakoś nie uważam go za dobrego kandydata) raczej mają małe szanse.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Đa napisał(a):
a inni (może poza KM, ale jakoś nie uważam go za dobrego kandydata) raczej mają małe szans
Pan Korwin ma bardzo, bardzo małe szanse. Myślę, że większe ma Lepper.

Osobiście oddałbym głos na pana Korwina. Jako prezydent ogromnie wiele zdziałać by nie mógł i jego niektóre pomysły, które są dla mnie zbyt zadziwiające nie weszłyby w życie. Zaletą jest, że JKM przynajmniej wetowałby głupie ustawy PO, stałby się bardziej widoczny, a dzięki temu i jego partia. Minusem jest jego wizerunek i jąkanie się.
Kandydat PO odpada, bo Platforma obiecała, a obietnicy nie spełniła i jest dla mnie spalona, dopóki przewodniczy tą partią Donald Tusk.
Jarosław Kaczyński wydaje się zbyt negatywnie nastawiony do pomysłów PO, a nóż mogliby stworzyć coś mądrego.

Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Chryste, i ja kiedyś powiedziałem, że jesteś bystry.

JKM tak, bo wetowałby ustawy PO. Jarosław nie, bo jest negatywnie nastawiony do PO. A Platforma z PiSem mogłaby stworzyc coś mądrego, choc jest spalona.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
S. Lem powiedział:
Nie ma takich bredni, w które ludzie nie byliby w stanie uwierzyć.
To tyczy się tez tej śmiesznej według mnie szopki kampanijnej. Te wybory, prawdopodobnie jak każde inne podaruje sobie, albowiem - nic to nie da. Nie ważne czy będzie rządził Jarek czy Bronek czy Pieronek. whatever? Polska dalej pozostanie w taki stanie, w jakim się aktualnie znajduje. Dopóki na horyzoncie nie pojawi się jakiś twardy charakter, pokroju Putina (oczywiście polak jakby co), który powie "Nie!" dla tych leśnych dziadów okradających Polskę ani nie zaprowadzi porządku w pewnym procencie społeczeństwa na wybory nie pójdę.


Ale żeby post nie zostawał pusty w pewnym sensie, dodam, że jakbym jednak poszedł to zastanawiał bym się nad którymś z trójki: J.K.Mikke, A. Lepper, i z tzw. "wyższej" półki Napieralski.


P.s a na kogo radzilibyście mi głosować, jakbym nie chciał w życiu pracować i dostać wszystkie możliwe dodatki?


Dziekuje i pozdrawiam
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Blanc侍KATZ napisał(a):
Polska dalej pozostanie w taki stanie, w jakim się aktualnie znajduje.
Też bym chciał być takim optymistą.

Lepper to wybór dla Ciebie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Blanc侍KATZ napisał(a):
P.s a na kogo radzilibyście mi głosować, jakbym nie chciał w życiu pracować i dostać wszystkie możliwe dodatki?
Każdy oprócz Korwina. Może jeszcze bez Morawieckiego i Jurka. Moim zdaniem jeszcze trochę normalniejsi kandydaci.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Forum DB Nao » » » » [Polska] Wybory prezydenckie 2010
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook