Forum Dragon Ball Nao

» [Polska] Wybory prezydenckie 2010

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Który z kandydatów powinien wg Ciebie zostać Prezydentem?

Który z kandydatów powinien wg Ciebie zostać Prezydentem?
Bronisław Komorowski (PO) 25,71% 9 25,71%
Jarosław Kaczyński (PiS) 14,29% 5 14,29%
Grzegorz Napieralski (SLD) 0,00% 0 0,00%
Waldemar Pawlak (PSL) 0,00% 0 0,00%
Marek Jurek (PR) 0,00% 0 0,00%
Andrzej Olechowski 0,00% 0 0,00%
Janusz Korwin-Mikke (WIP/UPR) 45,71% 16 45,71%
inny (podaj kto) 14,29% 5 14,29%
Wszystkich głosów: 35
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.974
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Al Ed Upek napisał(a):
JKM tak, bo wetowałby ustawy PO. Jarosław nie, bo jest negatywnie nastawiony do PO. A Platforma z PiSem mogłaby stworzyc coś mądrego, choc jest spalona.
JKM wetowałby GŁUPIE ustawy PO, a Jarosław Kaczyński pewnie i te MĄDRE. A ostatniego zdania - nie rozumiem.

Obraz

Ten post był edytowany 5 razy, ostatnio zmieniony przez Mateusz: 13.05.2010, 16:56
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.161
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
I jeden, i drugi by wetował. A które? Złe dla Polski
Od biedy, zauważ, że Lech nie wetował wszystkiego jak leci.

Śmieszą mnie niemiłosiernie wypowiedzi polityków i innych, że Jarosław chce jakiejś zemsty i jest nienawistny, zwłaszcza z ust PO, która się obraziła po przegranych wyborach, i która cały czas żyła żądzą odebrania władzy.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.974
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Gotenks napisał(a):
I jeden, i drugi by wetował. A które? Złe dla Polski
Ale dla każdego z nich "złe dla Polski" to inne.

Czemu w ankiecie jest Janusz Korwin-Mikke (WiP/UPR)? Skoro on odszedł z tej partii.
Dzięki Ave.

Obraz

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Mateusz: 13.05.2010, 22:09
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.653
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Zettai Daikoku napisał(a):
Ale dla każdego z nich "złe dla Polski" to inne.
I co z tego, skoro i tak zawsze my dostajemy po dupach. Niezależnie od tego, czy ich zdania się różnią, bo tak czy siak są złe.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.623
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Zettai Daikoku napisał(a):
Czemu w ankiecie jest Janusz Korwin-Mikke (WiP/UPR)? Skoro on odszedł z tej partii.
Bo uczestniczy w wyborach prezydenckich jako przedstawiciel obu partii, oczywiście za zgodą nowo mianowanego prezesa UPR. (już nie pamiętam jak on się tam nazywał)

Joe: Stanisław Zółtek

O właśnie, wiedziałem, że o jakiegoś azjatę chodzi!

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.265
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Śmieszą mnie niemiłosiernie wypowiedzi polityków i innych, że Jarosław chce jakiejś zemsty i jest nienawistny, zwłaszcza z ust PO, która się obraziła po przegranych wyborach, i która cały czas żyła żądzą odebrania władzy.
Wiecie, jak dla mnie jest pewne, że wzrost poparcia dla Jarosława i PiSu będzie wynikał z tego, że jego brat zginął w tragiczny sposób. Ale mówienie, że próbuje teraz wyrzucic z siebie swą nienawiśc, że wykorzystuje tragedię brata do celów politycznych jest niesmaczne. Będzie się w kampanii odwoływał do Lecha, ale do kogo ma? Przecież to są bracia i wywodzą się z tego samego środowiska. Wjeżdżacie na niego, nie na polityka, ale na czlowieka. A co wy możecie wiedziec? Skąd macie pewnośc, że Jarosław onanizuje się śmiercią Lecha?
A niby skąd wiecie, że PO wraz z TVN też nie wykorzystuje śmierci Lecha, by teraz zdyskredytowac Jarosława?
Personalnie do nikogo tego nie kieruje, ale do każego kto tak sobie myśli o kampanii.

PO zawłaszczyła sobie etykę i występuje od dłuższego czasu jako sumienie polskiej polityki. A sama stosuje tę etykę w bardzo pokrętny sposób. Obejrzyjcie filmik z blogu mojego kolegi z gimnazjum. http://kamilpiechocki.blog.onet.pl/Studium-nienawisci,2,ID406440219,n

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.839
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
W Twoich postach ciągle się pojawia TVN. Hmmm... piszesz, że to kłamliwy chłam a sporo wiesz, o tym co gadają.
Nie staję w obronie tej stacji, ale stwierdzenie, że to telewizja PO to... no nie wiem, co najmniej głupota. Jak już jadą po politykach, to po wszystkich...

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.653
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Laru napisał(a):
W Twoich postach ciągle się pojawia TVN. Hmmm... piszesz, że to kłamliwy chłam a sporo wiesz, o tym co gadają.
Nie staję w obronie tej stacji, ale stwierdzenie, że to telewizja PO to... no nie wiem, co najmniej głupota. Jak już jadą po politykach, to po wszystkich...
"Trzymaj blisko swych przyjaciół, ale wrogów jeszcze bliżej" - trzeba wiedzieć, co prezentują media, jakie stosują sztuczki. Trzeba je zrozumieć i im zapobiegać.
Nie ma znaczenia, że jadą po wszystkich. Ważne, że TVN promuje PO poprzez częste pokazywanie ich na swojej stacji. To wystarczy. Jest też kwestia tego, że jeżeli PO coś zrobiła źle, to tylko o tym mówią, natomiast jeśli źle zrobi jakakolwiek inna partia, to mieszają ich z błotem.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.265
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
W Twoich postach ciągle się pojawia TVN. Hmmm... piszesz, że to kłamliwy chłam a sporo wiesz, o tym co gadają.
Jakbym nie wiedział o czym gadają, to bym nie pisał. I nie obrażaj mnie, bez powodu. Odnoszę wrażenie, że życiowym dziełem Olejnik, Miecugowa czy Sianeckiego jest zniszczenie PiSu. Sianecki w dodatku obrał sobie Korwina za wroga, z powodu jakiegoś tak obrażania dziecka.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.839
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Cracker Ass Fantastic napisał(a):
Nie ma znaczenia, że jadą po wszystkich. Ważne, że TVN promuje PO poprzez częste pokazywanie ich na swojej stacji. To wystarczy.
Acha, więc to przypadek, że za czasów PiS gadali głównie o nich? Gadają o tym, co się aktualnie dzieje. To nie dziwne, że często wspominają o PO, bo to partia rządząca. Co w tym nadzwyczajnego? ]

Jeśli ktoś tu kogoś propaguje i oczernia innych, to chyba miałeś na myśli telewizję Trwam.


Al Ed Upek napisał(a):
I nie obrażaj mnie, bez powodu.
W którym miejscu Cię obraziłam? Rzuciłam tylko pytaniem. jeżeli poczułeś się urażony, to wybacz. Nie miałam takiego zamiaru

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.997
Plusy: 25
Posty: 2.091
Laru napisał(a):
Acha, więc to przypadek, że za czasów PiS gadali głównie o nich? Gadają o tym, co się aktualnie dzieje. To nie dziwne, że często wspominają o PO, bo to partia rządząca. Co w tym nadzwyczajnego? ]
Oglądałem dziś Fakty i aż biło od nich promocją PO. Komorow z szalikiem w rękach był dobre 3 minuty, lansowanie jego komitetu honorowego i postawienie PiS w pozycji defensywnej. O innych kandydatach nic się nie mówi. Kreuje się faworytów poprzez media, a nie merytoryczne dyskusje.
Prawda jest taka, że TVN jest proPO, TVP proPiS i nie ma się czego wstydzić, i o co bulwersować, tylko zdawać sobie z tego sprawę.

[ Dodano: 16.05.2010, 22:27 (po 4 minutach) ]
Żeby nie było, to lubię TVN
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.265
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Laru napisał(a):
Acha, więc to przypadek, że za czasów PiS gadali głównie o nich? Gadają o tym, co się aktualnie dzieje. To nie dziwne, że często wspominają o PO, bo to partia rządząca. Co w tym nadzwyczajnego? ]
Wybacz, ale tak nieskiego poziomu retoryki jak środowisko PO nie prowadzi PiS. Zresztą, chyba nie oglądałaś Trwamu, tam jak kogoś zapraszają, to nie wpychają niczego w usta, a czekają aż rozmówca skończy wypowiedź. Tak to ma miejsce, niestety, w TVNie. Zauważ też ton, w jakim pokazywany jest PiS, a w jakim PO. Nawet krytyka pod adresem PO jest konstruowana w taki sposób, by nie obniżyc jej ratingu, a po PiSie jeździ się jak po napixowanej laluni na Qlimaxie.

Jak wspomniał Endzik, TVP trzyma kurs PiSowki, co też jest naganne, choc z innego powodu. TVP jest nadawcą publicznym, więc powinna byc bezstronna, a najlepiej, gdyby nie wbyło jej w ogóle. Co do TVNu, to oburzenie ma prawo byc większe, gdyż "reprezentuje" partię pozorującą sobie bycie najwyższym trybunałem dla spraw etyki wszelkiej maści. Może byc proPO, jest wszak prywatna, ale jest najbardziej opiniotwórcza i stosuje najbardziej bezpardonowe metody, co mnie boli. Zwyczajnie boję się prezydentury Komorowskiego.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Al Ed Upek: 03.06.2010, 19:31
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.265
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.839
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Tak mi się właśnie przypomniało. Wczoraj byłam w robocie. Gdzieś tak pod koniec, ok. 22.00 na zakupy przylazł dość wiekowy gościu (tak koło 50 lat). Chyba był trochę pijany. Zaczął na cały sklep wyklinać Olechowskiego. Żalił mi się chyba z 5 minut. Coś pieprzył o tym, jaki ten Olechowski dziany itp. A ja go słuchałam i przytakiwałam jak głupia. No bo co ja mogę wiedzieć o tym, co robił kandydat na prezydenta 20 lat temu? XD

To tak w ramach ciekawostki

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.161
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.653
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Aż żal dupę ściska, kiedy patrzy się na takie rzeczy i myśli, że taki człowiek jak Komorowski ma największe szanse na zostanie prezydentem. Wstyd i hańba, zero rzeczowości, jedynie puste slogany i masa 'honorowych' wyborców, którzy ośmielają się być dla kogokolwiek jakimkolwiek autorytetem czy wskaźnikiem. Masakra.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.265
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Co sądzicie o nowym spocie Komorowskiego, w którym mówi, że pochodzi z Polski, a konkretnie z całej Polski. Trafia do was taki przekaz? Konkretów, niestety, nie mógł podać, bo te wykorzystał już Donald Tusk.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.827
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Nie lubię gościa, ale ten spot jest w miarę przyjemny. Zdania jednak o nim nie zmienię, bo sztuczne minki to ma opanowany każdy polityk.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.653
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Przyjemny, szkoda tylko, że nie ma nic wspólnego z polityką.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.974
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec

Co mnie to obchodzi skąd on jest? lol.

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Forum DB Nao » » » » [Polska] Wybory prezydenckie 2010
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook