Forum Dragon Ball Nao

» Legalizacja narkotyków

Strony: 1, 2, 3  

Twoje stanowisko:

Twoje stanowisko:
Legalizacja miękkich narkotyków 15,15% 5 15,15%
Legalizacja wszystkich narkotyków 36,36% 12 36,36%
Zabronić wszystkich narkotyków (łącznie z nikotyną) 21,21% 7 21,21%
Jest dobrze, jak jest 27,27% 9 27,27%
Wszystkich głosów: 33
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Temat dość popularny. Jesteście za legalizacją narkotyków czy przeciw? Jeśli za, to wszystkich czy tylko miękkich typu marihuana? W imię wolności człowieka.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ja jestem za legalizacją wszystkich dragów.
1. Każdy człowiek ma prawo decydowac o tym, co sobie bierze.
2. Jak już weźmie, to ma byc za siebie odpowiedzialny. Czyli, jak coś odwali, nie ma zmiłuj się, ja byłem pod wpływem, nie panowałem nad sobą, to nie moja wina.
3. Jak ktoś nie jest w stanie, teoretycznie (lol, np. 13 lat, lol) o sobie decydowac w tym względzie, to niech opiekę trzymają nad nim rodzice. Twierdzę, że to wyjdzie rodzinom na dobre i skończy się pieprzenie farmazonów wypindrowanych mateczek w stylu: ale szkoła nie nauczyła mojego dziecka o szkodliwości narkotyków, zakładaniu gumy, whatevah.
4. Jeśli fajki są objęte wysoką akcyzą, to się sprowadza takie z Mołdawii czy Ukrainy. Alkohol także. Za to można czasem oberwac w ryj, jak się niewłaściwie podzielimy z kolegą kasą z paru wagonów. Trawa jest już nielegalna w dystrybucji, ani w posiadaniu (chyba tylko 5 nasion kolekcjonerskich). Tu już można wyłapac * swojego życia, za jakiś przekręt czy pomyłkę w działaniu. A za twarde dragi już regularnie się mordują, więc chyba warto miec na uwadze potencjalny spadek przestępczości.

[ Dodano: 16.05.2010, 15:45 (po 1 minucie) ]
Poza tym, walka z dragami, daje rżadom oraz takim organom jak DEA specjalne uprawnienia, które ochoczo będą przekraczane.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
"Jest dobrze, jak jest". Głosuję tak mimo iż samemu zdarzało mi się popalać ale jak myślę nad tym że dzieci miałyby łatwy dostęp do tego to jestem na nie. Nie chcę widzieć dzieci staczających się jeszcze niżej. Nikotyna? Od niej w główce nie pdli to może zostać jak jest (sam palę i chcę mieć prawo do trucia własnego organizmu).

szczecin
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Raczej wszystkich. To my powinniśmy decydować co bierzemy, i co spożywamy, a reszcie powinno to latać koło ucha. To jest nasza indywidualna decyzja, i my za nią odpowiadamy a nie jakieś dziady pierdzące w stołek w swoich urzędach. Zresztą mówi się, że zakazany owoc bardziej kusi, no właśnie.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Zagłosowałem na opcję "jest dobrze jak jest" Ponieważ legalizacja wszystkich narkotyków zwiększyłaby niebezpieczeństwo na ulicach ( szczególnie nocą) + do tego, co napisał kolega wyżej, czyli młodzież miałaby łatwiejszy dostęp do narkotyków, co za tym idzie większość byłaby na dnie.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Ponieważ legalizacja wszystkich narkotyków zwiększyłaby niebezpieczeństwo na ulicach ( szczególnie nocą)
Ciebie akurat nikt by nie ruszył...

To może mi powiesz, że teraz jest bezpiecznie?

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Hako napisał(a):
To może mi powiesz, że teraz jest bezpiecznie?
Na pewno bezpieczniej aniżeli z zalegalizowaną marihuaną.

szczecin
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Gangez Almighty napisał(a):
Na pewno bezpieczniej aniżeli z zalegalizowaną marihuaną.
Jakieś argumenty?

Marihuana nie pobudza, a przymula. Osoby pod jej wpływem chcą raczej miłości a nie przemocy i destrukcji.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Dark napisał(a):
Ponieważ legalizacja wszystkich narkotyków zwiększyłaby niebezpieczeństwo na ulicach ( szczególnie nocą)
A co miałby narkotyki do niebezpieczeństwa? Że otumanione istoty miałyby ochotę komuś wpieprz spuścić? I bez tego wielu takich.

Mój punkt widzenia: legalizacja. Dziś i tak jak ktoś chce to ćpa i bynajmniej żadne zakazy w tym nie przeszkadzają, więc i po co w ogóle zakazywać? Nawet ja nie bawiąc się w sprawki ciemne mam do nich łatwy dostęp, choć jeżeli już to raczej nie mam ochoty testować ich działania na sobie. Tudzież każdy jest chyba na tyle cwany by wiedzieć w co się pakuje i na co może zdechnąć, a jak nie jest... cóż, jednego idioty mniej.
Nie wspominając o zaniku podziemnego rynku i spadku przestępczości.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Drakan napisał(a):
Dziś i tak jak ktoś chce to ćpa i bynajmniej żadne zakazy w tym nie przeszkadzają, więc i po co w ogóle zakazywać?
Zabijanie też przestaniemy uznawać za złe? Ja bym w ogóle przyznawał nagrody za napad, przecież tyle osób to robi. I co z tego? To tylko oznacza za mały rygor.

Jestem za nielegalizowaniem żadnych narkotyków, dlatego że nie popieram żadnych używek. Po prostu nie, nie i jeszcze raz nie. Jakieś dziecko się napali marihuany którą kupi mu byle śmieciarz, potem wyjdzie na ulice, pedofil je zgarnie i koniec z dzieciństwa.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Doszły mnie słuchy, że w Holandii po legalizacji, poziom narkomanii spadł XD Zakazany owoc kusi najbardziej, a jak już nie jest zakazany, to... traci na atrakcyjności.

Osobiście jestem za legalizacją jedynie marysi. Co z resztą? I tak sporo z podatków idzie na opiekę społeczną. Wszyscy utrzymujemy ludzi, którzy: "pogubili się w życiu, zostali zawładnięci nałogiem, potrzebują pomocy społeczeństwa itd". Jakoś nie cieszy mnie fakt, że spore pieniądze poszły by na leczenie ćpunów. Egoistyczne? No sorry, ale przesadna empatia nie ma racji bytu. J

Al Ed Upek napisał(a):
3. Jak ktoś nie jest w stanie, teoretycznie (lol, np. 13 lat, lol) o sobie decydowac w tym względzie, to niech opiekę trzymają nad nim rodzice.
To niemożliwe. I tak dzieciaki robią co chcą pod względem seksu i alkoholu. Dajmy im teraz możliwość dawania w żyłę i mamy totalne dno. Nasze społeczeństwo się nie nadaje. I tak za dużo tu patologii.

Al Ed Upek napisał(a):
2. Jak już weźmie, to ma byc za siebie odpowiedzialny. Czyli, jak coś odwali, nie ma zmiłuj się, ja byłem pod wpływem, nie panowałem nad sobą, to nie moja wina.
No tak. Nabuzowany wsiądzie za kierownicę, zabije kilka osób i poniesie za to odpowiedzialność - pójdzie na... 2 lata do więzienia i wyjdzie wcześniej za dobre sprawowanie....
Dla naszych rodaków to nie problem jeździć po pijanemu. To już nasza narodowa tradycja. Dorzućmy dragi i mamy już pełną paletę możliwości zabijania człowieka.

Właściwie po marysi mogło by być to samo.


Jestem przeciw. Wolność wolnością, ale to jest ewidentne przyzwolenie na śmierć.

[ Dodano: 16.05.2010, 21:11 (po 1 minucie) ]
Drakan napisał(a):
Tudzież każdy jest chyba na tyle cwany by wiedzieć w co się pakuje i na co może zdechnąć, a jak nie jest... cóż, jednego idioty mniej.
No to połowa populacji naszego kraju pójdzie do piachu. Ot co. Trochę chore myślenie.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
No tak jak powiedziała Laru, najpierw trzeba znieść opiekę socjalną i jakieś inne rzeczy, które dają pieniądze tym co sami sobie szkodzą.
Jestem za legalizacją - wszystkich. Wcześniej pasowałoby wg mnie powiadomić ludzi jakie jest ryzyko używania takich środków itp. Żeby do każdego trafiła ulotka.
Co do dzieci to najbardziej delikatna kwesta tej sprawy, ale uważam, że to rodzice powinni nauczyć dziecko, że nie wolno. I tutaj trzeba znieść tę niedorzeczną ustawę o zakazie bicia dzieci -.-. Jakby dziecko spróbowało, to by w dupę dostało i drugi raz by nie chciało. Przydałoby się zaostrzenie przepisów.

Obraz
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Laru napisał(a):
No tak. Nabuzowany wsiądzie za kierownicę, zabije kilka osób i poniesie za to odpowiedzialność - pójdzie na... 2 lata do więzienia i wyjdzie wcześniej za dobre sprawowanie....
Irytuje mnie taka płytkość umysłu. Czy to nie jest logiczne, że legalizacja narkotyków pociąga za sobą inne zmiany? Fakt, aktualnie nasze przygłupawe społeczeństwo nie jest gotowe na taką ogromną zmianę, jaką jest legalizacja wszystkich narkotyków, ale schodek po schodku można zacząć to zmieniać. Nie da się zmienić przyzwyczajeń w ciągu jednego dnia, na to potrzeba więcej czasu i niesie to za sobą jakieś konsekwencje, a w tym wypadku, np. zaostrzenie prawa.

Laru napisał(a):
Właściwie po marysi mogło by być to samo.
Paliłaś i znasz skutki osobiście, czy naoglądałaś się programów popularno-pseudo-naukowych o tym, jak marihuana jest niebezpieczna, zła i w ogóle nicdobrego?

Laru napisał(a):
No to połowa populacji naszego kraju pójdzie do piachu. Ot co. Trochę chore myślenie.
Z chorym myśleniem mamy do czynienia, kiedy myślimy, że delegalizacja tudzież jej brak rozwiąże problemy z tym związane.
Nie możemy uzależniać poziomu od głupoty ludzi, musimy poziom podnosić i wymuszać na ludziach edukację, byśmy nie my musieli starać się, by nas zrozumieli, ale by oni starali się zrozumieć nas.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Đa napisał(a):
Zabijanie też przestaniemy uznawać za złe? Ja bym w ogóle przyznawał nagrody za napad, przecież tyle osób to robi. I co z tego? To tylko oznacza za mały rygor.
Jest znaczna różnica pomiędzy szkodzeniem sobie a szkodzeniem innym. Demonizujesz.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Cracker Ass Fantastic napisał(a):
Irytuje mnie taka płytkość umysłu. Czy to nie jest logiczne, że legalizacja narkotyków pociąga za sobą inne zmiany? Fakt, aktualnie nasze przygłupawe społeczeństwo nie jest gotowe na taką ogromną zmianę, jaką jest legalizacja wszystkich narkotyków, ale schodek po schodku można zacząć to zmieniać. Nie da się zmienić przyzwyczajeń w ciągu jednego dnia, na to potrzeba więcej czasu i niesie to za sobą jakieś konsekwencje, a w tym wypadku, np. zaostrzenie prawa.
A mnie irytuje, że ktoś jest tak naiwny...

Cracker Ass Fantastic napisał(a):
Paliłaś i znasz skutki osobiście, czy naoglądałaś się programów popularno-pseudo-naukowych o tym, jak marihuana jest niebezpieczna, zła i w ogóle nicdobrego?
Czułam się jak pijana.

Cracker Ass Fantastic napisał(a):
Nie możemy uzależniać poziomu od głupoty ludzi, musimy poziom podnosić i wymuszać na ludziach edukację, byśmy nie my musieli starać się, by nas zrozumieli, ale by oni starali się zrozumieć nas.
Szczytne plany. Jak się uda, to poinformuj mnie o tym. Ach, czuję, że świat zmienia się na lepsze


Cracker Ass Fantastic napisał(a):
a w tym wypadku, np. zaostrzenie prawa.
Pokażę Ci jak wygląda zaostrzenie prawa w naszym kraju. Mój kumpel (o zgrozo, co za słowo) jechał 140km/h na drodze składającej się z samych dołków i zakrętów. Zabił 3 osoby i niedawno dostał wyrok. 1,5 roku w więzieniu.

Nie mam nic do dodania. Nie chce mi się wierzyć, że to Ty napisałeś posta wyżej.

[ Dodano: 16.05.2010, 22:07 (po 1 minucie) ]
Tego posta, jeszcze wyżej. Drakan się wcięła

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
To niemożliwe. I tak dzieciaki robią co chcą pod względem seksu i alkoholu. Dajmy im teraz możliwość dawania w żyłę i mamy totalne dno. Nasze społeczeństwo się nie nadaje. I tak za dużo tu patologii.
Bo ludzie żyją w przeświadczeniu, że to szkoła wychowuje. Rodzice muszą wiedziec, że to oni wychowują dzieci, bo to ich dzieci, a szkoła uczy ich tylko dodawania i ortografii. Ale żyjemy w takim chorym państwie, a od chorego państwa i ludzie są chorzy i umywają ręce od odpowiedzialności. Do tego, jeśli matki pracują na tych pocztach, i nie ma się kto dziecmi zajmowac, to takie właśnie są.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Al Ed Upek napisał(a):
Rodzice muszą wiedziec, że to oni wychowują dzieci, bo to ich dzieci, a szkoła uczy ich tylko dodawania i ortografii. Ale żyjemy w takim chorym państwie, a od chorego państwa i ludzie są chorzy i umywają ręce od odpowiedzialności. Do tego, jeśli matki pracują na tych pocztach, i nie ma się kto dziecmi zajmowac, to takie właśnie są.
No i dobrze to ująłeś. Zgadzam się z tym. Tylko ludzie twierdzą, że na dzieci braknie im czasu, bo czasy ciężkie i za coś trzeba żyć. Moja matka pracuje 6 dni w tygodniu po 10 godzin w koszmarnych warunkach. Zarabia całe gówno, a po pracy nie ma siły siedzieć. Tylko, że w tym przypadku, efektywnie wykorzystuje niedzielę. Tak więc czas i chęci na wychowywanie są. Tylko, że moja matka to niestety jeden z niewielu wyjątków. Są rodzice, którzy chcą wychowywać dzieci nieco porządniej, ale niestety nasza rzeczywistość pokazuje, że tych zlewkowych rodziców jest więcej.

Dlatego uważam, że nasz kraj nie nadaje się na miejsce legalizacji narkotyków. Za ciasne umysły.

[ Dodano: 16.05.2010, 22:21 (po 3 minutach) ]
Zettai Daikoku napisał(a):
No tak jak powiedziała Laru, najpierw trzeba znieść opiekę socjalną i jakieś inne rzeczy, które dają pieniądze tym co sami sobie szkodzą.
No chyba śnisz Nic takiego nie napisałam. Przecież pod opieką socjalną są też np. samotne matki. Pieniądze są też dla dzieci tych zwyrodnialców. Zasada polega niestwty na tym, że tatuś weźmie pieniądze i je przepije. Niech pilnują tego, na co te pieniądze idą. Po co utrzymywać pasożytów?

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Popieram prawdziwą wolność, a nie imitację, którą daje nam ten zawszawiony ustrój. Wybrałem legalizację wszystkich narkotyków - tak jak już zostało powiedziane - to ja mam decydować o sobie, a nie ktoś obcy, co jest domeną i głównym fundamentem prawdziwej wolności. Są grupy osób, które lubią, gdy im się czegoś zakazuje, ogranicza, etc., bo życie staje się wtedy prostsze, bardziej zamknięte, nie mają wtedy tak szerokiego zakresu w podejmowaniu decyzji. Niektórzy pomyślą o ustroju politycznym, o komunie, ale to moim zdaniem syndrom cywilizacyjny, niektórzy nie potrafią się połapać w dzisiejszym świecie, no ale odbiegłem trochę od tematu.
W każdym razie, to wszystko sprowadza się do pytania: czy chcę żyć w matrixie, czy wydostać się na zewnątrz.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Laru napisał(a):
Czułam się jak pijana.
Na każdego narkotyki działają inaczej. Ja czułem chęć do śpiewania i wyznawałem ludziom, jak bardzo ich kocham. Może przedawkowałaś

Laru napisał(a):
Szczytne plany. Jak się uda, to poinformuj mnie o tym. Ach, czuję, że świat zmienia się na lepsze
Zdecyduj się, czy mówimy o teraźniejszości, czy o przyszłości. Teraz jest gówno, które trzeba zmienić na lepsze. Jak zmienimy, wtedy można myśleć o legalizacji. Kwestia tego, że z obecną władzą nic na zmiany się nie zapowiada.

Laru napisał(a):
Pokażę Ci jak wygląda zaostrzenie prawa w naszym kraju. Mój kumpel (o zgrozo, co za słowo) jechał 140km/h na drodze składającej się z samych dołków i zakrętów. Zabił 3 osoby i niedawno dostał wyrok. 1,5 roku w więzieniu.
Jak wyżej. Odróżniamy 'teraz' od 'w przyszłości'.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Cracker Ass Fantastic napisał(a):
Zdecyduj się, czy mówimy o teraźniejszości, czy o przyszłości. Teraz jest gówno, które trzeba zmienić na lepsze. Jak zmienimy, wtedy można myśleć o legalizacji. Kwestia tego, że z obecną władzą nic na zmiany się nie zapowiada.
Tylko, że to dzisiaj kiedyś było przyszłością. Też zapowiadali zmiany, a jest coraz gorzej. I ja nie wierzę w poprawę. Może pesymistycznie, ale jakoś rzeczywistość nie daje mi powodów do optymizmu.


Avensus napisał(a):
W każdym razie, to wszystko sprowadza się do pytania: czy chcę żyć w matrixie, czy wydostać się na zewnątrz.
Życie na haju to matrix. Dlatego poczułam się trochę... nie wiem, zamieszana (?) gdy czytałam tego posta. Bo odnosiłam wrażenie, że jednak jesteś przeciw...

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » » Legalizacja narkotyków
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook