Forum Dragon Ball Nao

» Legalizacja narkotyków

Strony:   1, 2, 3

Twoje stanowisko:

Twoje stanowisko:
Legalizacja miękkich narkotyków 15,15% 5 15,15%
Legalizacja wszystkich narkotyków 36,36% 12 36,36%
Zabronić wszystkich narkotyków (łącznie z nikotyną) 21,21% 7 21,21%
Jest dobrze, jak jest 27,27% 9 27,27%
Wszystkich głosów: 33
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Shounen napisał(a):
W sensie stanie pod szkołami i rozprowadzanie?
Wierzysz w ten mit, o sprzedawaniu pod szkołami xD. Dlaczego miałoby się to opłacać? A dlaczego nie?

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.832
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Powiedział co wiedział XD A produkcja ? Dystrybucja ? Uprawa ? Nawet konopie wykorzystują, w budownictwie. Miałbym cerytyfikat uprawniający, do handlu obwoźnego.

Dodano po minucie
Mało tego, to sprzedaż jak w przypadku perfumów.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.862
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Pod państwowymi szkołami na pewno nie stoją, ale pod katolickimi i prywatnymi już tak, bo dzieciaki mają dobrze zarabiających rodziców i stać ich na to i owo. Przykład ode mnie z miasta.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.413
Posty: 251
Ja tam jestem za legalizacją "miękkich" narkotyków, bo weźmy chociażby trawę, człowiek jest od razu lepiej nastawiony do życia, pośmieje się przez kilka godzin, będzie głodny, jak sam !? pod koniec i nic więcej. Lepsze to niż sponiewierani po alkoholu ludzie, którzy zaczynają się bić czy rzygać pod siebie.

Przecież byłoby to od 18. lat, za sprzedawanie nieletnim ktoś cię zakapuje i jesteś w dupie, więc po co ci stanie pod szkołą? Poza tym i tak pewnie byłby zakaz palenia w szkołach i innych instytucjach, więc też śmieszki.
Zostałbyś pewnie przez specjalne firmy załatwiony, bo miałyby coś lepszego. Idzie coś z tego do państwa, łatamy dziurę i nieco niszczymy czarny rynek, bo i tak najlepsze jakościowo trafiałyby do sprzedaży oficjalnej. Droższe, bo droższe, ale wtedy też gówniarze by się tego nie próbowali łapać, bo i kasy na to nie mają.

picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Katz napisał(a):
Pod państwowymi szkołami na pewno nie stoją, ale pod katolickimi i prywatnymi już tak, bo dzieciaki mają dobrze zarabiających rodziców i stać ich na to i owo. Przykład ode mnie z miasta.
Tacy szybko kończą swoją karierę xD .

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.832
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Katz napisał(a):
Pod państwowymi szkołami na pewno nie stoją, ale pod katolickimi i prywatnymi już tak, bo dzieciaki mają dobrze zarabiających rodziców i stać ich na to i owo. Przykład ode mnie z miasta.
To państwowe nie są katolickie ? No i zakładasz, że jak "dzieciak" ma dzianych starych, to będzie brał dragi.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.862
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
U nas katolickie szkoły były państwowe.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Palić, sadzić, zalegalizować. Me love Jamaica !!
Jestem za jaraniem, żeby znajdowało się dosłownie wszędzie. Najlepiej uczyć dzieci na lekcji wychowawczej od młodego jak palić marichuanę, same korzyści płyną, lekcje praktyczne, ze wszelkimi przyrządami, jak to robić. W późniejszych klasach, mocniejsze narkotyki. Pod koniec gimnazjum moznaby raz, albo parenaście w żyłę sobie strzelić, nie zaszkodzi, a może i pomóc (na Aids, albo super Aids). Lepsze twarde, niż miękkie, wtedy dzieciak nie będzie mięczakiem, nauczy się życia, nieprawdaż ? Dlatego po studiach (kończę nieoficjalnie w tym roku), zamierzam uczyć dzieciaków najmłodszych klas podstawówki. Także zamierzam im przekazać tą wiedzę, którą posiadam. Załatwię trochę tego i owego, posmakują życia młodzi. Co o tym sądzicie ? Mi się wydaje, że to mądre posunięcie, coś nowego, praktycznego i zdrowego.
Pozdrawiam.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.695
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ty i tak jesteś sterylny, więc luka cię nie dotyczy. Państwo zapewne, w imię wolności badań naukowych, zalepi tę lukę.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.470
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Gdyby tyle nie palili znaleźli by już tą rzekomą ''lukę'' prawną dawno temu.

Osobiście jestem za tym by było po staremu, narkotykami nie nakarmimy głodnych dzieci i nie uczynimy swojego życia szczęśliwszym. Poza tym sądzicie, że producenci będą tak łaskawi i podadzą co dokładnie sprzedają a państwo tego dopilnuje? Już w suplementach jest sporo gówna a co dopiero było by w legalnych narkotykach, strach się bać.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Bo spychanie ich do podziemia wpływa pozytywnie na ich jakość xD

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.868
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Mnie tam strasznie denerwuje ta obecna "moda na zielsko", wszędzie miliony tekstów o tym, jakie to zielsko jest cudowne, niegroźne, zdrowe, pożywne, prawie jak Nimm 2 - łakocie i witaminy. Nie lubię zielska i ludzie którzy je palą, zachowują się przed paleniem jakby ktoś im w kieszeń nasrał i dostali dar od Boga, a po paleniu jak przymulone zombie, po cholerę płacić za coś takiego tyle pieniędzy, nie lepiej wziąć leki na sen? Kilka razy paliłam, moi znajomi palą cały czas, wiec moje prywatne obserwacje.

Może jakby to w końcu zalegalizowali to ludzie przestaliby traktować to jak ambrozje, a zaczęli jak zwykłą używkę, nie wiem. Jest mi to zupełnie obojętne, poza tym, ze wkurzają mnie ubóstwiający to ludzie.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Marto, to jest po prostu dziecinne podejście do trawy. 9 lat paliłem ostro, więc wiem jak to wygląda od wewnątrz i niestety masz rację, większość osób po prostu traktuje to dosłownie niczym dar od boga.
Trawa niby nie uzależnia? Uzależnia !?, jak zresztą wszystko, co sprawia człowiekowi przyjemność. Prawie wszyscy, których znam od strony jarania, są od tego uzależnieni. Najlepsze są sytuacje, w których koleżki nie wyciągniesz nigdzie, ale gadka się zmienia, kiedy takowy może się załapać na darmową jarankę xD .

Mart napisał(a):
Może jakby to w końcu zalegalizowali to ludzie przestaliby traktować to jak ambrozje, a zaczęli jak zwykłą używkę, nie wiem. Jest mi to zupełnie obojętne, poza tym, ze wkurzają mnie ubóstwiający to ludzie.
Alkiem też się podniecają, a nawet i jest to powszechniejsze.

Każdy ma jakieś opium.
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.470
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Goguś napisał(a):
Bo spychanie ich do podziemia wpływa pozytywnie na ich jakość xD
Dobrze, że po legalizacji będzie można je walić kilogramami bez skutków ubocznych. Poza tym zastanówmy się kto ich posiada najwięcej i na tym skorzysta, bo wątpię, że zwykły Kowalski będzie zbijał na tym miliony.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Tego nikt nie powiedział. Realia są takie, że im ostrzejsze prawo, tym towar ma większą wartość i niższą jakość. No i też stąd można w towarze znaleźć szkło, sodę czy inne gówna.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3

Forum DB Nao » » » » Legalizacja narkotyków
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook