Forum Dragon Ball Nao

» [Sci-Fi] Vexille (2007)

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.156
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Film wykonany w całości za pomocą trójwymiarowej grafiki komputerowej.

Na początku XXI wieku w robotyce dokonał się wielki postęp. Przez pół wieku Cyber Imperium było liderem w badaniach i wdrażaniu tej technologii. Postępująca robotyzacja ludzkiego ciała wywołała gwałtowny sprzeciw opinii publicznej. ONZ zaproponowało ograniczenie stosowania robotyki. W odpowiedzi Cyber Imperium podjęło radykalną decyzję o wystąpieniu z ONZ. W roku 2067, przy użyciu najnowszej technologii, Imperium odgrodziło się od reszty świata. Minęło 10 lat. Odizolowane Imperium stało się jedną wielką zagadką. Nikt nie wie, co dzieje się wewnątrz, a wojskowe satelity szpiegowskie są bezsilne wobec nieznanej technologii. Dowództwo armii amerykańskiej postanawia zatem wysłać w tajnej misji specjalny oddział SWORD.

Ogólnie fabuła mogłaby być lepsza, a postacie wykazywać jakiekolwiek emocje, ale dobrze mi się oglądało, nie nudziło, kilka scen bardzo dobrze wykonanych. Dżdżownicopodobne twory pustynne genialne.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.716
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Dżdżownicopodobne twory pustynne genialne.
Jak dla kogo...

Niedawno oglądałem to anime i przyznam,że niezbyt mi się podobało.Fabuła pozostawia sporo do życzenia.Postacie mają charaktery mało złożone i jakoś specjalnie nie zachwycają.Wróg,też raczej nie jest specjalnie wyszukany.Jeszcze jeden szaleniec realizujący swoje chore wizje,kosztem innych,choć na tyle zepsuty,że sam własnej dupy nie zaryzykował.Japonia jako wymarłe pustkowie,odgrodzone od świata i rządzone przez psychopatę,jakoś nie brzmi szczególnie ciekawie.Poza tym istnienie kraju złożonego z samych maszyn,i będącego w większości pustkowiem wydaje się mało logiczne.Pomysł wręcz banalny...
Ogólnie zachwycony nie jestem.Spodziewałem się czegoś więcej po tym filmie.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Sci-Fi] Vexille (2007)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook