Rok 2015 :: Premiera filmu "Dragon Ball Z: Fukkatsu no F" (9 lat temu)

» Total War: Shogun 2

Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.039
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
http://uk.pc.ign.com/articles/109/1093664p1.html

Co o tym sądzicie? Zapraszam do dyskusji wszystkich fanów sagi Total War. Ja osobiści niezmiernie cieszę się, że CA wraca do korzeni. Od dłuższego czasu miałem nadzieję, że zajmą się Shogunem na nowo i na reszcie doczekałem się!

Nie mogę doczekać się, aż gra wyjdzie, ponieważ uwielbiam ten okres w dziejach historii Japonii zwanym Sengoku - Jidai.

Pozdrawiam

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.714
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
To dopiero news.Wreszcie gra dla mnie.W pierwszą wersję Shoguna grałem dzień w dzień,czasem do 4 rano.Żadna inna gra mnie nigdy rak nie wciągneła jak Shogun Total War.To wspaniała wiadomość.Już nie mogę się doczekać nowej wersji tej gry.

Pozdrawiam

PS.Pewnie będzie mieć wysokie wymagania sprzętowe i znowu będę musiał zmodernizować kompa,by móc sobie pograć...

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.153
Plusy: 73
Posty: 15.252
Skąd: ふざけた時代
Chętnie zagram, jak wyjdzie. W pierwszą część Shoguna nie grałem, bo kiedyś nie miałem "dobrego" sprzętu, a teraz nie zagram, bo grafika rozciągnięta do 26 cali może smutnie się prezentować, życie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.039
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.881
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Dzisiaj miała miejsce premiera polskojęzycznego dema gry, można je pobrać stąd http://store.steampowered.com/app/34330/?snr=1_5_9__13 wymagane jest założenie sobie konta Steam.

minimalne wymagania sprzętowe:
# OS: Windows 7 / Vista / XP
# Processor: 2 GHz Intel Dual Core processor / 2.6 GHz Intel Single Core processor , or AMD equivalent (with SSE2)
# Memory: 1GB RAM (XP), 2GB RAM (Vista / Windows7)
# Graphics: 256 MB DirectX 9.0c compatible graphics card (shader model 3)
# DirectX®: DirectX 9.0c
# Hard Drive: 20GB free hard disk space

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.792
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Grałem w większość serii Total War od Medieval I i II, Rome, Shogun I i Shogun II. Najciekawsza oczywiście Rome, a najbardziej klimatyczna Shogun I.

Shogun II nie jest tak klimatyczny jak poprzedni Shogun oraz nie tak fajny jak Rome. przeszedłem większość kampanii i po prostu z nudów nie chciało mi się kontynuować ruchu wojsk czy rozbudowy miast. W sumie to tak jakbym grał drugi raz w Rome Total war tylko zaczynał w Japonii.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.714
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Od bardzo dlugiego czasu nie gralem w zadna gre. Dzisiaj w koncu sie skusilem i zamowilem sobie "Shogun Total War 2". Kiedys namietnie grywalem w pierwsza wersje tej gry i bardzo mi sie ona podobala. Ciekaw jestem moich wrazen z drugiej odslony tej gry, wydanej 11 lat pozniej.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.153
Plusy: 73
Posty: 15.252
Skąd: ふざけた時代
Gram od niedzieli. Duży minus za strasznie wolne uruchamianie gry (niemal 2 minuty) i ładowanie poszczególnych bitew czy save'ów - z minutę chyba. Jeszcze objętość gry, która pewnie na to wpływa - 25 GB. Nie pojmuję, jak gra strategiczna ograniczona do terenu Japonii może tyle zajmować. Graficznie nie ma co narzekać, ale jakichś wodotrysków też nie ma, choć nie da się zaprzeczyć, że świat jest rozbudowany.

Co do rozgrywki, to wypowiem się kiedy indziej, bo dopiero pierwszą kampanię gram. Dodam tylko, że to moja pierwsza strategiczna od 10 lat.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.714
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Hayato napisał(a):
Ciekaw jestem moich wrazen z drugiej odslony tej gry, wydanej 11 lat pozniej.
Tak jak pierwsza wersja gry, jak na tamte czasy mnie zachwycila, tak jej druga odslona po az 11 latach bardzo mnie rozczarowala. Owszem jest sporo nowych elementow w grze, ale jak na 11 lat oczekiwan, spodziewalem sie czegos znacznie lepszego. Gra zajmuje strasznie duzo miejsca na dysku, ale grajac graficznie za bardzo nie daje sie tego odczuc. Poza tym jak wspomnial Got, gra dlugo sie wlacza i ogolnie zamula kompa. Dodatkowym minusem sa angielskie dialogi zamiast japonskich,co bardzo irytuje podczas gry. Takze oprawa muzyczna w pierwszej czesci byla zdecydowanie lepsza. Ogolnie, jak na 11 lat oczekiwan, szalu nie ma.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Total War: Shogun 2
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook