Forum Dragon Ball Nao

» [Horror] High School of the Dead ocena: 6,50 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Takagi fajniejsza, wy pedały.
Odnoszę wrażenie, że postacie zachowują się jak w szkole. Zamiast sikać w swe cieniutkie majteczki, które zakrywająno ich spragnione czopa norki, dziewczyny wolą brać rozkoszną kąpiel i porównywać rozmiary swoich cycków. No w ich życiach widzę zbyt duży luz, a za mało strachu. Ponadto ci zombie są zbyt łatwymi przeciwnikami. Obrywają jeden za drugim i to jednym ciosem od bosej kobiety w mokrych majteczkach. Ogląda się to troszkę jakby się grało w erpega. W pierwszym odcinku się obsrywali na miętowo, a teraz idą w bój jak po mleko. Osobiście, jeśli nadal będą tak mądrze dyspować punktami nauki, to w ostatnim epie Hirano będzie przygryzał słomę strzelającąc z zamkniętymi oczyma. Do tego będzie pił Fantę. Ich umiejętności są mocno przerysowane. Fanserwis *irytuje*, np. zaborcze wgapianie się Rei naprzemienne z pokazywaniem jej jędrnej dupy.
Ale temat bardzo fajny, szkoda tylko że realizacja w tych paru punktach kuleje. Duży plus za grafikę. Jedyna wada to ta, że moim zdaniem twarze są dziwnie nieruchome, gdy porusza się całe ciało. Wygląda to troszkę jak przyklejanka. Oglądam dalej, myślę, że będzie nadal dobrze, ale szkoda tych niedoróbek.

[ Dodano: 24.09.2010, 3:12 (po 3 godzinach 50 minutach) ]
Teraz to i ja jestem pedałem - matka Takagi fajniejsza.
Podobnie jak Endu nie rozumiem celu tej detonacji. Dałbym 6.5/10, szkoda, bo zasługuje na więcej.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Wyszło niedawno OAV, HOTD: Drifters of the Dead, trochę nazbyt zboczone, ale śmieszne, a ostatnia scena powalająca

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Wirus nastaje pewnego dnia i zombie chodzą by ugryźć ludzi (którzy się w nie zamieniają). Z zombiakami zaczynają walczyć licealiści. Seria powstała w 2010 r. Generalnie niezbyt mi podeszła do gustu - oceniam 4/10 - za ciekawy początek. Niestety ani kreska, ani postacie, ani akcja mnie nie zaciekawiły. A wszędobylska golizna - ok, nie mam nic do tego. Ale ona ukazywana w tym anime ani nie podoba mi się tylko obrzydza.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Niefajnie, w zeszłym tygodniu zmarł jeden z autorów mangi, Daisuke Satō. Manga od 2013 była zawieszona, więc pewnie na tym koniec.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » [Horror] High School of the Dead
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook