Forum Dragon Ball Nao

» [Inne] DragonBall Revival [pl.Odrodzenie]

Jose
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.013
Posty: 15
Witam , chciałbym tutaj opowiedzieć o moim projekcie..

Jakim jest Opowiadanie Dalszych losów naszych przyjaciół!

Kolejna Cześć naszego ukochanego anime nazywać się będzie DragonBall Revival [pl.Odrodzenie]

I będzie w formie opowiadania..

Nie martwcie się nie będzie to takie opowiadanie jak już na tym forum widziałem 5zdań=1 odc. nie... Odcinki będą długie i ciekawe..

Nie wiem jeszcze ile planuje stworzyć odcinków.. ale w przypadku miłych komentarzy postaram się tworzyć co raz więcej..

Niedługo pojawi się 1-szy odcinek.. jak na razie myślę o poprawkach..
Na razie w głowie mam wszystko wystarczy to przelać na papier ..

na początek planuje stworzyć 3 sagi.
n
Rozpoczynając od "Changeling Saga" - Saga opowiadająca o znanej nam wszystkim "famili" Freezera i o powrocie Freezera , Coolera i Cold'a na Ziemie..

Druga saga:
"Piccollo Saga" - opowiadająca o przybyciu na ziemie niskiego , chudziutkiego
czarnoksiężnika Harana z dalekiego zakątku wszechświata i swoją magiczną mocą wydobycie zła które drzemało w Szatanie Serduszko i sprowadzenie go na złą drogę.

i Trzecia saga
"KrotenX Saga" - Opowiadająca o niesamowicie zdolnym i chciwym nastolatku.. ( więcej nie zdradze )

Na razie myślę o poprawkach i kolejnych pomysłach w głowie mam całą sage Changeling i Piccollo wciąż myślę o sadze numer 3. oczywiście jeżeli macie jakieś pomysły na kolejne sagi prosze pisać.. mam nadzieje , że kiedy wyjdzie 1-szy odcinek będziecie go sowicie komentowali.. mam nadzieje , że wam się spodoba.
jutro wyjeżdżam do Anglii na 2-tygodnie.. tam także będę tworzył kolejne odcinki jak wrócę opublikuje kilka pierwszych..

Prosze wyrażać opinie. w komentach.

Dziękuje i życzę miłego dnia.
Jose
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.013
Posty: 15
Odswiezam moze ktos zkomentuje .. ;]
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Tylko co tu komentować.
Fabuła może i prezentować się wstępnie fajnie, a i tak możesz wszystko zepsuć. Najpierw daj jakiś tekst, to może ktoś przeczyta i skomentuje ;]

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
19arthur26 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
19arthur26
Wiek: 31
Dni na forum: 5.013
Ostrzeżenia: 1
Posty: 89
Skąd: Łomża
zapodaj te odcinki, mogą być ciekawe jesli nic nie zepsujesz, ciekawi mnie Piccolo Saga
Jose
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.013
Posty: 15
Chcialbym cos juz wam pokazac lecz jestem po za polska i nie mam polskich znakow. jezyka klawy tez nie przedstawie bo co do lapa jest nie moj i raczej nie mam prawa nic tu zmieniac.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Inne] DragonBall Revival [pl.Odrodzenie]
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook