Forum Dragon Ball Nao

» Murzyni

Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Temat o muzułmanach cieszy się umiarkowanym zainteresowaniem, o Żydach tylko Madao coś napisał, może zechcecie pogadać o murzynach.
Napiszecie coś o ich środowisku, ich miejscu w Europie zachodniej, Polsce, rasiźmie z ich strony(bo nie tylko biali są przecież rasistami). Czy popieracie numerus clausus dla czarnych studentów?
Zapraszam, misie pysie.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Polecam tą scenę http://www.youtube.com/watch?v=3K2StVcV1Yo

Murzyni byli pierwszą tanią siłą roboczą w Nowożytnym świecie, w dzisiejszych czasach ich odpowiednikami są w głównej mierze Chińczycy którzy są jeszcze bardziej tanszą, gdyż są na miejscu a tych trzeba było sprowadzać do krajów cywilizowanych, i ich bądź co bądź utrzymywać. W dzisiejszych czasach czarni sa wszędzie, od Japonii po skandynawię i zapewne w przyszłości na księżycu kończąc. Trudno mi wskazać ich konkretne miejsce na świecie czy w samej Europie zachodniej, maja takie same prawa jak biali i z powodzeniem odnoszą sukcesy w muzyce, sporcie (szczególnie kosz i bieganie), jednak w krajach gdzie jest ich dużo nie obywa się bez problemów tak jak we Francji, gdzie przyszłość narodu jest widziana w "czarnych" kolorach (skóry). Może właśnie dlatego, że jest ich tak dużo są dotknięci problemem rasizmu i braku akceptacji w niektórych przypadkach przez stowarzyszenia iście przeciw nim nastawione (Ku Klux Klan). Według mnie rdzenni mieszkańcy czarnej ziemi, powinni dżyc do stabilizacji w swoich krajach aniżeli szukając szczęścia po za jego granicami, MS w RPA pokazały, że jak czarni chca to potrafią zagonić białego do roboty a nie jak to w większosci przypadków bywa na odwrót, mogliby się wsłuchać w hasła wyborcze naszego prezydenta elekta - "Zgoda buduje!"

A i jeszcze jeden problem, to wykorzystywanie przez nich kobiet z europy wschodniej, w 90% przypadkach - polek, które lgną do nich jak myszy do sera, ale bardziej do ich członków, więrząc w brednie o tym, że są dłuższe od członków białego człowieka co zostało jednomyślnie obalone.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Czarna_rasa_cz%C5%82owieka


Jako kibica żuzlowego mnie już nic w życiu nie zadziwi http://foto.sportowefakty.pl/index.php?k=2&p=4&g=4152&z=3


Pozdrawiam
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Murzyni
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook