Forum Dragon Ball Nao

» Ohayo! Nīsu wa, anata ni aete! ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Akushu Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Akushu
Dni na forum: 5.029
Posty: 4
Witam, imię mi przydano Mikołaj (Miki, Mikołajek, Mikolas,...). Mam 13 lat, więc nie tak dużo. Nigdy nie umiałem dobrze formułować zdań, posługiwać się wyrafinowanym językiem i pisałem jak kura. Jednak głupi nie do końca jestem XP Nie radze sobie z chemią, ale jest niezły z wychowania fizycznego, języków obcych i historii. Mam młodszego i starszego brata, tak więc sytuacja nie najlepsza. Młodszemu nic nie zrobię, a starszemu "nie podskoczę". Interesuję się muzyką, a w szczególności utworami twórców takich jak Linkin Park, Drowning Pool czy też Slipknot. Nie przepadam za "płytkim popem"...Mam zwierzątka...A raczej zwierzyniec w pokoju XP Po prostu kocham zwierzęta, nie ważne co. Posiadam pieska, chomika, rybki, pająki (bez komentarza) i kotka. Co do anime to "manią" zaraziłem się od brata, który naprawdę bierze tę sprawę na serio
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 31
Dni na forum: 5.828
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
kotka.
Och zazdroszczę.
Mam młodszego i starszego brata, tak więc sytuacja nie najlepsza.
Ech ja to mam o wiele gorzej bo jestem najmłodsza w rodzinie, niestety. A co do rodzeństwa mam tylko jednego brata, żałuję( i zawsze żałowałam) że nie mam młodszego rodzeństwa(wśród kuzynostwa też najmłodsza).
Skąd jesteś? I jak trafiłeś na forum?
A propo Witaj, miłego pobytu,itp.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Akushu Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Akushu
Dni na forum: 5.029
Posty: 4
Witaj, kłaniam się Faktycznie masz gorzej ode mnie Szczerze Ci współczuję.

Skąd jesteś?
Mimo mojego zamiłowania do używania japońskiego, to pochodzę z Polski, z Poznania.
I jak trafiłeś na forum?
Pamiętam, że jak byłem młodszy to często wchodziłem na DB NAO (główna site) i czytałem o DragonBall'u itp. Po jakimś czasie zdecydowałem się zarejestrować na forum, gdyż chciałem zabić czas, nie tylko wakacyjny ;p
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.264
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Fajnie, że słuchasz "głębokiej muzy".

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.888
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Cześć baw sie dobrze i zostan z nami jak najdłużej

Interesujesz się jakimiś sportami? noi widać, że jakoś posługujesz się językiem japońskim, pobierasz jakieś lekcje? a i słuchasz może japońskiej muzy?

pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Akushu Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Akushu
Dni na forum: 5.029
Posty: 4
Al Ed Upek: Można tak to nazwać. Nie lubię piosenek, których słowa nie mają sensu. Muzyka powinna zawierać coś więcej, jak na przykład utwory zespołu LinkinPark (o którym zdarzyło mi się wspomnieć). LP piszą o prawdiwym <ciężkim> życiu, a nie jak pożal się Boże Justin Biber (którego nienawidzę), czy też Lady Gaga.

Blanc侍KATZ: Jasne, że uwielbiam sport. To świetny sposób na wyładowanie emocji takich jak gniew czy też ogromna radość. Jestem wielkim fanatykiem piłki ręcznej Ogółem miły sport, ale łatwo o kłótnię (faule, zasady). Nie pobieram, uczyłem się ze słowników . Japońskiej muzy też słucham, jestem fanem piosenek Vocaloida ( * zaloguj się, aby zobaczyć link * albo * zaloguj się, aby zobaczyć link * ).
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.264
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Nawet nie wiem o czym pisze LP i nawet nie chcę, bo wystarczy mi, że słyszę te kocie jęki.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.721
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Witam na DB NAO.Baw się dobrze i nie spamuj.Wypowiedz się w paru ciekawych tematach i nie zniknij po paru postach.Mam nadzieje,że uda Ci się jakoś wkomponować w naszą forumową społeczność.No,to tyle ode mnie.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.602
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Siemka. Miłego pobytu na Nao i dobrej zabawy. Odnośnie muzyki polecam Dir en grey. Btw ładny avek.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.239
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Akushu napisał(a):
Muzyka powinna zawierać coś więcej, jak na przykład utwory zespołu LinkinPark (o którym zdarzyło mi się wspomnieć). LP piszą o prawdiwym <ciężkim> życiu, a nie jak pożal się Boże Justin Biber (którego nienawidzę), czy też Lady Gaga.
A słuchaj sobie czego chcesz, nie próbuj tylko wmawiać, iż Linkini mają życiowe teksty, nie daj Kainie! w ogólności ambitną muzykę.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Drakan: 19.07.2010, 11:57
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.408
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Witaj ^^

Jak na 13 lat, to całkiem nieźle piszesz po polsku (w tym sensie, że bez błędów ortograficznych, chociaż mógłbym się przyczepić do interpunkcji). Tak, jestem uczulony na tym punkcie

Grupa Mirai
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.045
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Masz plusa za język japoński.

Życzę miłego pobytu na forum!

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Ohayo! Nīsu wa, anata ni aete!
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook