Forum Dragon Ball Nao

» [Piłka nożna] Futbol a nowinki techniczne

Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.147
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Jesteśmy po mundialu, którego zwycięzcą jak wiadomo została Hiszpania, widowisko sportowe się zakończyło, ale chciałbym porozmawiać na temat bardzo istotny, a mianowicie nowinek w futbolu, czyli chipy w piłkach, powtórki itd. Jeżeli chodzi o mundial, to sędziowie popełniali błędy, bo jak wiadomo sędziowie, to tylko ludzie,a mylić się jest rzeczą ludzką jak to mówią, dlatego uważam, że wprowadzenie powtórek czy też czipów w piłkach byłoby dobrym rozwiązaniem, ponieważ nie wypatrzyłoby to tak wyniku meczów ( jak np błędne decyzje arbitrów). Wydaje mi się, że już czas na zmiany, czas na to, aby piłka nożna poszła z duchem czasu, warto coś zmienić, aby piłka nożna stała się sportem jeszcze lepszym i bardziej sprawiedliwym.
A jakie jest Wasze zdanie?
19arthur26 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
19arthur26
Wiek: 31
Dni na forum: 5.034
Ostrzeżenia: 1
Posty: 89
Skąd: Łomża
Powinno być 21 sędziów( głowny + 20 pom.) każdy pilnowałby swojego gracza w polu. Kosztowałoby to co prawda trochę piniąszków, ale spadłoby bezrobocie
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.648
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Jasne, wszystko zastąpmy robotami.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.259
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Nie, bo to pole do tego, by jacyś piłkarscy postępowi działacze nałapali dużo kasiory, ponadto z czasem zacznie się kogoś obciażać kosztami zakupu i utrzymania tych urządzeń. Sędzia za bramką to znacznie lepszy pomysl, by się uniknęło takich ptaszków jak z Lampardem. Wolalbym, żeby zniesiono spalonego, bo niepotrzebnie powstrzumuje widowisko. Gdyby go nie było, to graliby w obronie jak trzeba, a nie bawili się w pułapki ofsajdowe. I przy okazji napastnicy nie musieli by się czaić i cofać, tylko normalnie by szli na bramkę.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Piłka nożna] Futbol a nowinki techniczne
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook