Forum Dragon Ball Nao

» The Rolling Stones

Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.822
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Aż dziwne, czemu nie ma tematu o tym zespole.

Jeden z najwybitniejszych zespołów rockowych w historii. Założony w 1960 roku przez Micka Jaggera oraz Keitha Richardsa. Zafascynowani bluesem zapragnęli stworzyć zespół grający coś na wzór takiej muzyki. Z biegiem czasu osiągnęli ogromną popularność, co wywarło wpływ na przemysł muzyczny, i zaowocowało zmianami w postrzeganiu muzyki.

Zapraszam do dyskusji.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
LoveKiller Kobieta
Wojownik
Wojownik

Wiek: 33
Dni na forum: 4.967
Posty: 38
Skąd: z Tatooine, wiesz gdzie to?
swojego czasu miałam szał macicy na to xo mam nawet różową koszulkę z całym zespołem i tym słynnym znaczkiem z jęzorem

"Mógłbym cię połaskotać,wyszarpać za ucho albo rozbić ci głowę o tę skałę."

"We're WARRIORS, Kakarott... not BALERINAS"
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.822
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Cóż mogę powiedzieć. Znakomity zespół. Wcześniej jakoś mi jego twórczość nie leżała, lecz ostatnio się całkowicie przełamałem. Jeszcze wszystkiego nie przesłuchałem, niemniej jestem w trakcie zapoznawania się. Zostawiam trochę na potem, żeby nie płakać. Świetny wokal Jaggera, który znakomicie współgra z gitarą Richardsa. Do reszty nie ma się co przyczepić, wszyscy dają radę i całościowo Rolling Stonesi brzmią rewelacyjnie. Przede wszystkim na pierwszy plan wybija się równość, ład w grze. Z ulubionych wymienię album Let It Bleed, z moją ulubioną piosenką You Can't Always Get What You Want. Zresztą, cała płyta jest bardzo dobra. Ciężko znaleźć jakieś gorsze kawałki, wszystkie są bardzo dobre. Ponadto Angie, Paint It Black, Start Me Up, Under My Thumb oraz wesołe Hey Negrita.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.834
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Nikt nie ma tak przerażająco obleśnego składu jak oni Żylaste brzydale...

Abstrahując od wyglądu, to nie wypada ich nie znać. Podstawa dobrego starego rocka. Całej dyskografii jakoś nigdy nie przesłuchałam, ale mam parę kawałków, które lubię. A słyszał ktoś duet Jaggera z Dawidem Bowie "Dancing in the Street"? Super

Moim ulubionym kawałkiem pozostanie nieco nowszy "Everybody Seen my Baby". Ten kawałek ma to coś.


Hako napisał(a):
Start Me Up
Dobre, tylko ten teledysk

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » The Rolling Stones
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook