Forum Dragon Ball Nao

» Zatrzymanie Ahmeda Zakajewa

Co należy zrobić z Zakajewem?

Co należy zrobić z Zakajewem?
Pozwolić mu robić swoje. 83,33% 10 83,33%
Pozytywnie rozpatrzeć wniosek Rosji o ekstradycję. 16,67% 2 16,67%
Wszystkich głosów: 12
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.265
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Właśnie zatrzymano przebywającego w Polsce Ahmeda Zakajewa - premiera nieuznawanej przez Rosję Czeczenii. Przyjechał tu na Światowy zjazd Czeczeńców. Co sądzicie o organizacji takich spotkań w Polsce i wydawaniu bądź nie takich osób?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.708
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Nie oddawać go ruskim. Oni nam polskich czarnych skrzynek nie chcą oddać, a my mamy im wydawać każdego o kogo poproszą? W dupach im się poprzewracało. W dodatku powołują się na rzekome ocieplenie stosunków. Kpina i szantaż.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Haha franqey, co się dziwisz, mamy takiego premiera i prezydenta jakiego mamy.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.722
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
franqey napisał(a):
Oni nam polskich czarnych skrzynek nie chcą oddać, a my mamy im wydawać każdego o kogo poproszą?
A może by się wymienić...?

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.708
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Hayato napisał(a):
A może by się wymienić...?
Wtedy trzeba by wpierwej utłuc Zakajewa, i dostarczyć co w towarzystwie wszystkich uczestników zjazdu.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.997
Plusy: 25
Posty: 2.091
W czarnej trumnie i garniaku.
LoveKiller Kobieta
Wojownik
Wojownik

Wiek: 33
Dni na forum: 4.972
Posty: 38
Skąd: z Tatooine, wiesz gdzie to?
A co on takiego w Polsce zrobił, że go zatrzymują? Bo jakieś ruski list gończy wydali? Niech go sobie zabierają. To nie sprawa Polski.

"Mógłbym cię połaskotać,wyszarpać za ucho albo rozbić ci głowę o tę skałę."

"We're WARRIORS, Kakarott... not BALERINAS"
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.837
Plusy: 1
Posty: 1.206
Skąd: Kraków
Jak nie sprawa Polski, to czemu mamy im pomagać?

By nie było - nie wiem. Jak zwykle jestem bardzo zorientowany i mocno mam ugruntowane poglądy polityczne...

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.737
Plusy: 1
Posty: 538
A czy ma na pewno możemy go wydać? W Polsce jest chyba tak, że ekstradycje uznajemy tylko wtedy kiedy kara śmierci w państwie, do którego kogoś wysyłamy jest odwołana. A u Ruskich jest tylko zawieszona xD Tak więc chyba można liczyć się z tym, że jeśli byśmy go oddali, to by ją szybko odwiesili i po sprawie.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
LoveKiller Kobieta
Wojownik
Wojownik

Wiek: 33
Dni na forum: 4.972
Posty: 38
Skąd: z Tatooine, wiesz gdzie to?
Z tego co mi wiadomo to chcą go puścić wolno. I niech go puszczają. W więzieniach nie ma miejsca dla polskich przestępców, a oni tam jakiegoś Czeczena będą trzymać. No bez przesady.

"Mógłbym cię połaskotać,wyszarpać za ucho albo rozbić ci głowę o tę skałę."

"We're WARRIORS, Kakarott... not BALERINAS"
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.265
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Thorik napisał(a):
A czy ma na pewno możemy go wydać? W Polsce jest chyba tak, że ekstradycje uznajemy tylko wtedy kiedy kara śmierci w państwie, do którego kogoś wysyłamy jest odwołana. A u Ruskich jest tylko zawieszona xD
A jesteś pewien, że to obowiązuje zawsze, czy tylko wtedy, kiedy chce się na kimś ten wyrok wykonać? Bo w takim razie Suworowa by Polska nie wydała, a Suworowa by mogła. Zresztą to nie jest takie ważne.
Facet zrobił sobie u nas kongres Czeczenów, więc nie powinno być pretensji, gdyby kongres Ślązaków odbył się w Moskwie czy Berlinie. MSZ także odmawiało co niektórym parlamentarzystom, pewnie najprędzej PiSowskim, udziału we współorganizacji tego spotkania. Należy przy okazji wspomnieć, że kimkolwiek są ci parlamentarzyści, są dywersantami.

Może bym go nie oddawał od razu Rosji, ale wydalił z Polski za Odrę czy tam na Litwę. A jeżeli by na tym kongresie mówił coś o tym, jak to Polska pomogła im kiedyś to wtedy bym oddał go za jakiegoś fanta, może nową, korzystniejszą umowę na gaz. Przy okazji Rosja miałaby okazję by udowodnić, jak im na tym Zakajewie zależy.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Zatrzymanie Ahmeda Zakajewa
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook