Rok 2001 :: Początki istnienia strony "Dragon Ball Nao" (16 lat temu)

» [Wizytówka] Kutang Klan

Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Dni na forum: 3.915
Plusy: 10
Witajcie. Kutang Klan jest klanem libertariańskim – słowem, wszystko jest dozwolone. Chyba że akurat przyszwęda się Madao i zaprowadzi komunistyczną cenzurę. W każdym innym wypadku – róbta co chceta.
Jesteś Żydem? Wal śmiało, obyś nie wyzyskiwał europejskiej braci bardziej niż UE.
Jesteś zatwardziałym katolem? Zapraszamy, tylko nie próbuj nikogo indoktrynować.
Jesteś noszącym turban muslimem? Przyjmiemy cię z otwartymi ramionami, obyś nie żerował na socjalu i zarabiał na siebie.
Jesteś ateistą? Też może być, obyś nie był jateistą walczącym, wtedy idź na piwo z katolem.
Jesteś prawicowcem? Obyś miał w dupie, gdy będą mówili o tobie faszysta.
Lewakiem? Ok, ale nie miej uszu jak Urban.
A może centrowcem? Tylko nie obraź się, gdy wyzwą cię od pachołków Tuska.
Bądź dumny z tego, że jesteś mężczyzną, przedstawicielem białej rasy. A jeśli nie jesteś, to przynajmniej uznaj naszą wyższość, a będziemy żyć w pokoju.
Jeśli jesteś kobietą, to naciśnij na logo forum, bo musiałaś źle kliknąć i trafić w to miejsce przypadkiem, a nie jest ono przeznaczone dla ciebie. Ewentualnie wróć do kuchni robić posiłek swojemu mężczyźnie.

Jeśli uważasz, że kwalifikujesz się i Kutang Klan spełnia twoje wymagania, a i ty jesteś w stanie sprostać naszym – zapraszamy. Jeśli mi się spodobasz, przyjmiemy cię. U nas nie ma demokracji, ja jestem władzą.

Obraz
Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka - Roman Dmowski
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Gdzie jest ta Irlandia, no gdzie? Ja wam powiem gdzie. Za Wielką Brytanią.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Al Ed Upek: 02.11.2011, 21:45
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Dni na forum: 4.273
Plusy: 9
Po Korwinowsku, aż mi łezka skapnęła do kawy, tak, że teraz nie mam ochoty jej wypić. Wielkie dzięki, Joe ;/

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
Obraz

Forum DB Nao » Różne » Społeczność Nao » Klany™ » [Wizytówka] Kutang Klan
Przejdź do:  
Dragon BallForum DB NaoAnime GakureAnime PhrasesDr. Slump