Forum Dragon Ball Nao

» Azumi

Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.715
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Feudalna Japonia. Władcy prowadzą ciągłe wojny, siejąc strach, zniszczenie, śmierć i niwecząc wszelkie nadzieje na pokój i spokojne życie. Wobec beznadziejnej sytuacji zawiązuje się spisek. Mistrz miecza, na specjalne zlecenie, trenuje dziesiątkę osieroconych dzieci, aby zmienić ich w zawodowych zabójców, którzy w niedalekiej przyszłości mają położyć kres wiecznej wojnie, zgładzając krwawych możnowładców. Wśród wybranych sierot znajduje się dziewczynka o dźwięcznie brzmiącym imieniu - Azumi...

Film doczekał się kontynuacji,w postaci drugiej części.Bardzo dobrze się go ogląda,a odtwórczyni głównej roli - Aya Ueto,zachwyca zarówno świetną grą aktorską,jak i nieprzeciętną urodą.Oglądał ktoś?Jeżeli tak,to zachęcam do wyrażania opinii na temat filmu.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.833
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Mam chyba nawet gdzieś nagraną pierwszą część. Tylko jak do tej pory nie oglądałam. Najwyraźniej muszę nadrobić

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.833
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
No i nadrobiłam. Pożerowałam nieco na imponującej kolekcji Hayato i obejrzałam właśnie "Azumi".

Fakt faktem, film nieco przekombinowany (strong woman w osobie prześlicznej Ayi Ueto), ale z dobrymi chęciami.

Piękne kostiumy, scenerie. Główny motyw i wątek filmu też w porządku. Plus za pokazanie psychologicznego aspektu zabijania - "Czy na prawdę ten kogo zabijam, jest zły?".

Ogólnie rzecz biorąc polecam, bo warto. Szczególnie jeśli ktoś lubi piękne kobiety i klimaty feudalnej Japonii.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Oba filmy spoko, fabuła ciekawa. Tylko zakończenie pierwszego takie z dupy. Co, ona wpław ten statek dogoniła?

No i pełno śmiesznych elementów, gość traci pół głowy, a jak ta się zsuwa, to jeszcze ją podtrzymuje i mówi. Nawet w anime takich scen się często nie widzi.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Azumi
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook