Forum Dragon Ball Nao

» [Polska] Marek Rosiak zamordowany

konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Dzisiaj do siedziby PiS'u w Łodzi wtargnął z bronią 62-letni szaleniec. Krzyczał, że zamorduje Jarosława Kaczyńskiego, ale skoro go tu nie ma to pracownicy biura poniosą karę. Zastrzelił Marka Rosiaka i podciął nożem gardło Pawłowi Kowalskiemu. Ten trafił do szpitala, lekarze mówią, że cudem przeżyje.

Co uważacie o tej sprawie? Oczywiście według posłów platformy sprawa tylko ociera się o politykę, a morderca był zwykłym szaleńcem ^^ Ja uważam, że ta sprawa to chyba jasny dowód, że polityka platformy powoduje takie sytuacje. To wina tego, że PiS jest ciągle atakowany. I nie mówię, że Prawo i Sprawiedliwość robi wszystko dobrze, nie mówię też o ich poglądach. Ale trzeba przyznać - PO atakuje PiS od dawna przed media, itd.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.258
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
To że PO atakuje mocniej, a przy tym subtelniej jest raczej jasne. Ale z drugiej strony, ktoś mógłby nasłuchać się radia, i też by mu mogło *odbić*. Kto wie, może niedługo będzie jakiś odwet. Koleś nasłuchał się błaznów z TVN, czy tam naczytał GW i poszedł na akcje.

Ale to nie jest takie ważne. Ważne jest to, że mamy demokrację i tacy ludzie głosują, i jak się okazuje wymierzają sprawiedliwość.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.882
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Nic dziwnego w Polsce jest coraz gorzej, więc nie dziwota, że takich szaleńców przybywa. Depresja związana z brakiem pracy (niekiedy chęci do niej), zadłużenie sprawia, że ludzie popadają w ślepą wiarę w telewizję (w tym przypadku TVN) i na poważnie biorą słowa wypowiadana w niedzielę z ambony kościoła, czego mieliśmy przykład 2 mies. temu.

Nie ma sensu gdybać czyja to wina, czy to Jarek czy PO na Jarka doprowadziło do nienawiści tego człowieka do niego, przez co zginęła niewinna osoba. Winę ponosi ten obywatel i chciałbym aby został w pełni adekwatnie ukarany, ale to raczej marzenia, gdyż państwu nie będzie chciało się go utrzymywać w i tak przepełnionej celi, więc wpiszą mu żółte papiery i go zamkną na 2 lata w szpitalu psychiatrycznym. Chciałbym żeby u nas było prawo jak w USA, gdzie bez pytania policja mogłaby bez pytania pozbyć się takiego szkodnika co odradziłoby innym podobnego POsunięcia.

Pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.258
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Akurat z zadłużenia nikt sobie sprawy nie zdaje. Głównie taki wyborca PO czy innego PiSu.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.146
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Powiem tak: O to, co się dzisiaj wydarzyło w siedzibie PiSu nie można obwiniać tylko jednej ze stron, te narastające konflikty między partiami, posłami spowodowały takie a nie inne zachowanie u tego człowieka i zapewne zwolennicy PiSu twierdzą, że cała wina leży po stronie Tuska i PO, powiem krótko: są w błędzie. Sytuacja w polskiej polityce od kilku miesięcy jest katastrofalna trzeba porozumienia na najwyższym szczeblu, by więcej takie rzeczy się nie zdarzały.
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.991
Plusy: 25
Posty: 2.091
*Pitolisz* jak potłuczony, jak zwykle. Gdybym chciał *zamordować* kaczora, to spróbowałbym tego niezależnie od "porozumienia na najwyższym szczeblu", a Tusk mógłby nawet się z nim przespać, bo i tak nie zmieniłoby to mojego postanowienia.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.146
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Nie nie "pitole" to, że jest to morderstwo na tle politycznym chyba nie ulega wątpliwości. W mojej wypowiedzi chodziło mi o to, że są politycy, którzy nie wzbudzają zaufania publicznego, ten szaleniec przecież krzyczał " Jestem przeciwko PiSowi i chciałem go zamordować..." No i tu chodzi właśnie o te kłótnie i to napięcie, które stale prowokuje Kaczyński.
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.991
Plusy: 25
Posty: 2.091
Zdefiniuj morderstwo na tle politycznym.

[ Dodano: 20.10.2010, 12:00 (po 20 minutach) ]
O, inaczej:
Jak się czujesz, Kathlarze, wiedząc, że zginął człowiek, a jego szef, być może przyjaciel, próbuje na tym zyskać politycznie oskarżając PO i TVN, a ty podążasz za jego tokiem myślenia niczym owca?
A jak czujesz się ty, o wazonie, wiedząc, że zginął człowiek, a PO i TVN próbują karb odpowiedzialności w całości zrzucić na Kaczyńskiego, a ty jak baran powtarzasz za nimi?

Widzicie kontraścik? Bo ja widzę kontrast, ale i podobieństwo.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.146
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Endzik napisał(a):
Zdefiniuj morderstwo na tle politycznym.
Morderstwa na tle politycznym nie muszę definiować, to było doskonale widoczne w Łodzi, przecież ten człowiek miał jeden cel, zamordowanie Jarosława Kaczyńskiego i członków PiSu.

Endzik napisał(a):
TVN
Czy Ty myślisz, że ja będąc za PO oglądam tylko TVN? W pewnych sprawach staram się być obiektywny, toteż oglądam inne stacje i inne serwisy informacyjne.
Dzisiaj np. na antenie Polsat News miałem okazję usłyszeć przemówienie Jarosława Kaczyńskiego na temat tego, co się stało, ale wyraźnie w nim było słychać, że całą winę za to wydarzenie w mniemaniu prezesa PiSu ponosi Donald Tusk i PO, potem zaś całkowicie zmienił temat prowokując Palikota.
Tego porozumienia nie będzie jeśli pewni politycy się nie zmienią, a ludzie mają już tego dość i reagują tak, jak reagują.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.258
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ty chyba dzielisz z kimś mózg, bo tam małego nie można mieć.
To jest morderstwo polityka, a nie polityczne. Nawet nie tyle polityka, co asystenta Lewandowskiego.
No i musisz mieć naprawdę przeżarty łeb tą swoją Platformą, jeśli nie widzisz jak Salon nienawidzi PiSu. I odwrotnie zresztą. Tak sobie myślę, że można było jeszcze 2 dni temu rzucać monetą o to, kto pierwszy kogo *załatwi*.

I oglądaj więcej Tusk Vision Network, bo jesteś potem jak zjarany i jest śmiesznie.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.991
Plusy: 25
Posty: 2.091
Morderstwa na tle politycznym nie muszę definiować, to było doskonale widoczne w Łodzi, przecież ten człowiek miał jeden cel, zamordowanie Jarosława Kaczyńskiego i członków PiSu.
Wnioskuję, że skoro uważasz, że nie musisz tego definiować, nie wiesz czym to w ogóle jest. No i to co napisał Joe.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.146
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Al Ed Upek napisał(a):
Ty chyba dzielisz z kimś mózg, bo tam małego nie można mieć.
Można powiedzieć lata mijają, a wy się nie zmieniacie...

Al Ed Upek napisał(a):
To jest morderstwo polityka, a nie polityczne. Nawet nie tyle polityka, co asystenta Lewandowskiego.
Zgadzam się, ale coś tym szaleńcem musiało chyba kierować.
Al Ed Upek napisał(a):
No i musisz mieć naprawdę przeżarty łeb tą swoją Platformą, jeśli nie widzisz jak Salon nienawidzi PiSu. I odwrotnie zresztą
O tej nienawiści pisałem wcześniej, z resztą jak widać jest ona nie tylko w polityce .
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.258
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Dark napisał(a):
Zgadzam się, ale coś tym szaleńcem musiało chyba kierować.
Pewnie TVN, bo przecież Tusk raczej do niego nie dzwonił. Daruj sobie wszystkie swoje wywody o tym jaki to Jarek jest zły, ale sam w sobie nie jest na tyle odrażający, żeby go od razu zabijać.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.823
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Co bym powiedziała o tej sprawie?
No dobra, dawno się tu nie wypowiadałam, ale powiem tak:
Ten 62 latek co zabił jest po prostu wariatem, chorym świrem. OK, ma prawo popierać partię jaką chce, nienawidzić innych, ale żeby rzucać się na ludzi, mordować ich bo są z tej partii a nie z tamtej partii to po prostu przegięcie przez wielkie P. O przepraszam, przesada to za mało powiedziane.
Co do winy:
PiS i PO od zawsze ze sobą walczyły i ta walka się nie skończy, chyba że stanie się cud.
Ale czy partia bierze odpowiedzialność za to iż jakiś człowiek jest po prostu szalony i że z nienawiści chce kogoś zabijać? Nie.
Pozdrawiam.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.701
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
ByczusiaTemari napisał(a):
PiS i PO od zawsze ze sobą walczyły i ta walka się nie skończy, chyba że stanie się cud.
Zajebiste. Kiedy napiszesz dalszy ciąg tego eposu?

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.833
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Co ma PO do tego, że jakiś kolo chciał zabić kogoś z PiS? Nie widzę w tej sytuacji żadnego zabarwienia politycznego. Ludzie lubią teorie spiskowe, więc znowu spiskują. O lol, snajper PO morduje PiS-owców O_o Bzdura.

Gościu jest świrem. Kaczyński pewnie mu podpadł jakąś trefną decyzją za swoich rządów i dlatego chciał zemsty. Nie znalazł małego, więc się sfrustrował i zabił innego.

Szkoda ludzi. Poza tym uważam, że tam chyba powinna być jakaś ochrona.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.258
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Gówno prawda, przez 3 lata przerabiał sobie gazówkę na ostrą i próbował *zabrać* nóż z jadłodajni dla socjali? To naprawdę tłuk w takim razie.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.701
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Przypomina mi się scena z "Dark Knight", gdy jak nerd zdradzi osobowość batmana, Jocker wysadzi szpital.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Polska] Marek Rosiak zamordowany
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook