Forum Dragon Ball Nao

» Myjecie się? A jak?

Strony: 1, 2, 3  
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Wpadłem na pomysł podczas brania prysznicu.

Temat dotyczy dbania o higienę, ale myślą przewodnią jest opisywanie w jaki sposób o nią dbanie. Czyli: w jaki sposób myjecie zęby, jak długo?; co pod prysznicem czy wannie myjecie najpierw? itp.
Wbrew pozorom temat nie ma podtekstu zboczonego. Może Wam się nie chce, ale mi się chcę więc:

Pod prysznicem: Najpierw myję szyję, potem schodzę coraz niżej, na końcu myję głowę, następnie, gdy już wyjdę spod prysznica myję zęby.
W wannie natomiast zaczynam od brzucha, a kończę na głowie.

To by było na tyle, będę teraz co innego ważnego robić

Obraz
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Ja się nie kąpię . Bo po co marnować wodę, przyda się biednym, a nie chcę jej zabrudzać. Smaruję się mydłem, bym nie śmierdział, działa. Ale ostatnio zza ucha wyszła mi skolopendra. Czas więc się umyć.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Ekh.. do czego doprowadzają wyczerpane tematy w HP

Zęby - Najpierw górę i dół, potem wewnątrz, a na końcu zaciśnięte zęby z góry na dół.

Ciało - Spłukuje wodą, stosuje żel pod prysznic, potem szoruje gąbką (szczególnie miejsca, gdzie brud i pot zwykle zachodzi najbardziej czyli: pachy, jaja, za uszami i między palcami od nóg), szampon rozprowadzam po włosach a później cały się spłukuje.


Dodatkowo każdego ranka, się gole choć zarost mam jak u Downa, ale wole nie mieć żadnego, aniżeli mam mieć taki piczowaty. Stosuje także dezodorant, raz na jakiś czas perfum, a na specjalne okazje, drogi perfum ;p

Pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
A plecy myjecie? Ja jak nie sięgnę ręką to o płytki pocieram
Albo zwiększam moc piecyka.

Obraz
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Plecy akurat to czasem umyje, jak do jeziora mnie wrzuca, ale nie moga potem rak domyc przez rok.

A tak serio: no myje sie, jak prawie kazdy, A jak. W domu do wanny na glowke skacze i zaczyna sie gehenna codzienna. W akademiku zas stoje pod prysznicem i leci woda z ktora nie wiem co robic.
Gooopi temat.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ostatnio z racji weekendu i picia od czwartku umyłem się w czwartek przed piciem i właśnie przed chwilą z okazji jutrzejszych zajęć. A tak to się myję.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Włosy, morda, szyja, łapy, klata, bebech, nogi, jajca, *członek*, dupa. W tej kolejności. W wannie,
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Brudasy. Ja najprzód myję so dupę, dokładnie rozczesując włosy w dupie. Następnie myję sobie ręce, po dotykaniu dupy. Następnie idzie kutach, ze szczególnym uwzględnieniem napleta. Potem znów myję ręce, bo poprzednie było z gatunku obrzydliwości. Potem masuję se w mydlinach jajka, i znów myję ręce. Następnie pachy- mycie rąk, stopy - mycie rąk. Potem reszta ciała, po czym znów myję dłonie, i delikatnie wcieram w nie specyfik do pielęgnacji rąk.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Piękny temat

Nie posiadam prysznica, więc myję się z wannie. Najpierw się zanurzam w gorącej wodzie z płynem do kąpieli. Potem tak: twarz, klata, plecy (jestem taka cwana, że umiem sobie umyć plecy ), pachy, brzuch, nogi, głowa i na koniec to, co ukrywam po majtkami.

Zupełnie oddzielnie myję zęby. Tzn., gdy już wyjdę z wanny.

Zima to dla mnie ciężki okres. W łazience mam temperaturę porównywalną do tej na zewnątrz.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Mnie jako jakiejś tam glaniasto - metalowo - rockowej subkulturze, w skrócie brudasy, zasady twierdzą, że w dobrym tonie jest się nie myć, a jako perfum używać fajek i Jacka Danielsa. Z drugiej zasadą jest by zasady pieprzyć, więc biorę coś nadającego się do mycia i szoruję do łazienki co jakiś czas.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Laru napisał(a):
Nie posiadam prysznica, więc myję się z wannie.
Ja się myję w wannie, pod prysznicem muszę tylko uważać, żeby nie ochlapać zbytnio podłogi, bo ojciec nie lubi.

Obraz
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
I tak wszystko spłynie razem z potem. No ale myć to się myję, szlauchem, bo nie mam miejsca na wannę czy choćby na brodzik, zimą jest najlepiej, człowiek się czuje rześko po takim zabiegu (wszystko oczywiście na dworze). Ale czasem korzystam z wanny Endzika pod jego nieobecność.
Najpierw chyba człowiek się namydla w odpowiedniej kolejności (choć dla niektórych nie ma to znaczenia), myje dłonie po styku z częścią analną i się spłukuje.

Mateusz. napisał(a):
Ja się myję w wannie, pod prysznicem muszę tylko uważać, żeby nie ochlapać zbytnio podłogi, bo ojciec nie lubi.
Istnieje coś takiego jak zasłony.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez picaZananasem: 20.12.2010, 20:41
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Ja się myję w wannie, pod prysznicem muszę tylko uważać, żeby nie ochlapać zbytnio podłogi, bo ojciec nie lubi.
U mnie rurka od tego prysznica wygląda jak sitko pozatykane sznurkiem. więc odpada

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Zajebisty temat Zettai,nie ma co...

Hayato i mycie.Z reguły jest to prysznic robiony w wannie.Jakoś tak od dołu do góry (włosy na końcu).Wymienianie po kolei mija się z celem.

Ząbki myje oddzielnie.Dodatkowo płucze je w płynie Listerine.

Jest jeszcze golenie.W zaleności od potrzeby.Stosuje maszynki w potrójnym ostrzem,gdy bardzo nie lubię być niedokładnie ogolony.Dodatkowo do mycia twarzy używam Afronis,co niweluje skutki tłuszczenia się skóry i oczyszcza ją.

Tyle.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Hayato napisał(a):
Dodatkowo do mycia twarzy używam Afronis,co niweluje skutki tłuszczenia się skóry i oczyszcza ją.
To brzmi jak reklama z etykiety tego specyfiku

Dodam, że unikam mydła. W połączeniu z łukowską twardą wodą, masakruje skórę. Preferuję żele pod prysznic albo nawilżające mydła w płynie.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Cyceron napisał(a):
Mateusz. napisał(a):
Ja się myję w wannie, pod prysznicem muszę tylko uważać, żeby nie ochlapać zbytnio podłogi, bo ojciec nie lubi.

Istnieje coś takiego jak zasłony.
U mnie w domu nie istnieją

Obraz
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Hm, kilku lat mam z bratem umowę - on zawsze myje się w wannie, a ja pod prysznicem. Podzieliliśmy się tak z pewnego konkretnego powodu, którego w sumie przytaczać nie warto.
Tak czy inaczej, prysznic biorę rano i wieczorem. Nie będę opisywać, w jakiej kolejności myję dane części ciała, bo nie widzę w tym żadnego celu.

Drakan napisał(a):
Mnie jako jakiejś tam glaniasto - metalowo - rockowej subkulturze, w skrócie brudasy, zasady twierdzą, że w dobrym tonie jest się nie myć, a jako perfum używać fajek i Jacka Danielsa
Hm, mój kolega miał podobny problem. Chciał być 100% metalem, a mył włosy około 3 razy dziennie. Pytany, jak łączy higienę osobistą ze swoją subkulturą, odpowiadał, że on słucha metalu tylko w jego NAJCZYSTSZEJ postaci.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Mart napisał(a):
Tak czy inaczej, prysznic biorę rano i wieczorem. Nie będę opisywać, w jakiej kolejności myję dane części ciała, bo nie widzę w tym żadnego celu.
Mama mnie uczyła, że jak ktoś zaczyna od nóg a kończy na szyi to brud z szyi spływa na nogi

Obraz
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Mateusz. napisał(a):
Cyceron napisał(a):
Mateusz. napisał(a):
Ja się myję w wannie, pod prysznicem muszę tylko uważać, żeby nie ochlapać zbytnio podłogi, bo ojciec nie lubi.
Istnieje coś takiego jak zasłony.
U mnie w domu nie istnieją
Istnieją w sklepach, choćby i: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/categories ... oom/18908/

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Zasłona nie jest gwarancją suchej podłogi

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Myjecie się? A jak?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook