Forum Dragon Ball Nao

» Syberia

Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 31
Dni na forum: 5.828
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Właśnie dziś skończyłam 2 część tej przygodówki. No i co mogę powiedzieć?
Syberia I
Grafika- jak najbardziej na plus. Śliczne postacie, tło po prostu powala.
Postacie- jak ich nie lubić? Każda jest niepowtarzalna, świetna. No i te dialogi Kate z Oskarem powalają m, czy rozmówki telefoniczne Kate ze swymi znajomymi.
Muszę przyznać, szczerze, że mimo tego iż dialogi jej Oskarem są nawet zabawne, ten automat trochę mnie z deka denerwował swym wygodnictwem. Jak pomóc, to ten nie.
Filmiki, które trwały w grze też są niczego sobie. Przede wszystkim lubię w niej animację.
W sumie zagadki tam były bardzo proste, łatwo mi było tą grę całą przejść, no z małą pomocą solucji(raz zajrzałam).
Muzyka- nie przepadam na ogół za muzyką w przygodówkach, ale tu jakoś mnie urzekła. Ta co występowała w filmikach
Syberia II
To bezpośrednia kontynuacja Syberii zaczyna się od końca części I
Co do tej części- większość rzeczy pozostaje bez zmian. Wzrasta trudność zagadek, co mnie tu bardzo ucieszyło
Postacie- no cóż. Oskar (spoiler!)
rozlatuje się by uratować zdrowie Hansa

Można było też napotkać fanatyka religijnego, szamankę jukoli i nie tylko. Jest jeszcze takich 2 braci, którzy potem kradną pociąg. Co się dzieje dalej (spoiler)
jeden z nich zostaje rozszarpany przez pingwiny, drugi ucieka
A wy? Co sądzicie o tej grze?

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.798
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Tak pamiętam jak dziś ile czasu zajęło mi szukanie cholernej cytryny do drinka czy do czegoś tam aż wreszcie okazało się że był w szafce pod ladą o.O Przeszedłem obie części i bardzo podoba mi się taki rodzaj gry najeżony zagadkami i wymagający myślenia. Chyba nie ma zbyt wiele takich gier niestety.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Syberia
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook