Forum Dragon Ball Nao

» A gdyby tak... brakło Dragon Balla

Strony: 1, 2, 3  
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.857
Posty: 549
a Gdyby tak brakło Dragon Balla, znaczy wszystkie servery z forumami i stronami zostały usunięte, dyski oczyszczone ... co byśle zrobili??
Ja bym chyba padł Trupem, albo by mnie zankneli u czubków...

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.771
Posty: 514
Skąd: Pluton
A gdyby tak brakło Dragon Ball....
Są dwie możliwości:
1. Miałbyś kumpla w wariatkowie
2. Palłabym se w łeb

Wybieraj...

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.773
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Ja bym poszedł do lasu spokojnie szedł w jego środek i zaczoł bym klnąc na
cały las ze wszystkie zwierzeta by sobie poszły a potem znalazł bym klocek dzrzewa wzioł bym coś i spróbował bym wyrzezbic napis dragon ball i ustawił by go na miejscu i dziennie bym przychodził i bym na niego patrzał.czyli świr.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.857
Posty: 549
To ja bym maił kumpelke w wariatkowie, a ty byś miał kumpla z którym byś sie wpatrywał godzinami w napis DB a i edhel też by się przyłączyła... tak sami w lesie ciekawa sytuacja a ja bym jeszcze wyżeźbił 2 napis i bym go postawił w najbardziej widocznym miejscu w mieście, albo bym umieścił na urzędzie miasta

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.025
Posty: 518
Zylabym dalej jak nie DB to co innego
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.816
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
DB to była odskocznia od życia,pewien jego dział,który już zamknełem,lecz warto pamietać-to tylko anime,nie całe życie,dlatego podobnie jak Meg żył bym dalej.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.773
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
oczywiście że żył bym dalej jako człowiek. Ale mój dział życia o DB zrobił by tak jak powyżej. mam nadzieje ze nie zrozumieliście tego dosłownie XD

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.810
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Hm...Jakoś żyłem bez DB przez ok. 1,5 roku, i nic nie wskazywało na to że powróce do tego anime. Ale na szczęście jestem i wiem, że się z tego powodu cieszycie.
Jakby wykasowali Db z internetu, to nie była by to tragednia. Dalej zostałoby w sercach fanów, na rysunkach, w prasie i wszędzie gdzie tylko mogło przeniknąć. Ja w trakcie tych 1,5 roku nie miałem dostępu do sieci (w końcu mam ją raptem kwartał) i jakoś się trzymałem spookojnie.
A jakby już wszystkie ślady DB zostały usunięte to.... "Jak nie DB to coś innego"

EDIT

Np Bleach

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Hidden: 07.08.2006, 12:19
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.857
Posty: 549
no stary ja tez 2 lata zyłem bez DB (nawet posprzedawałem wiekszość mangi jaką miałem wtedy... teraz żałuje ) i myslałem , że już do DB nie wróce ale jak dostałem Neta, to pasja odrzyła.
Gdyby teraz w necie zabrakło DB, to chyba bym popadł w histerię ale w końcu facet jestem, to bym się pozbierał ;P

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.059
Posty: 482
Skąd: Kraków
a dla mnei wykasowanie db z neta to dopiero tragedia, moje dbv to jedna z glownych przyczyn wchodzenia na kompa. Dzieki tej stronie moje zycie sie zmienilo. Teraz db to juz nie jest zwykle anime. To czesc zycia, z ktora bede wszystko kojarzyl. Anime na ktore bym sie przezucil tez bym z nim kojarzyl, szukal wspolnych elementow itp. Db to juz odchyl. Bez niego zyl bym dalej, ale to zycie nie bylo by takie jak teraz.
Stworzylby sie dragon ballowy underground.

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.748
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Heh, Db jest było i będzie cześcia mojhego zycia XD

To juz nie jest hobby, to jest lekkie spaczenie umysłowe XD

Cóz, gdyby zabrakło... no, smuteczek by mnie ogarnał, ale w końcu tak naprawde to "tylko" anime.

Przebolałoby sie, a przeciez dopóki DB jest w naszej pamięci, póty tak naprawde nie zniknie Pozostałyby własne fanfiki, fanarty... i jakos by sie przezyło XD

A kto wie, możeby się znalazło kogos z talentem, kto mógłby odtworzyć

Najwazniejsze to myslec pozytywnie ;]

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.059
Posty: 482
Skąd: Kraków
to musialby byc ktos wplywowy ktory ma dziecko. Ktos kto ruszylby polska scene telewizyjna. Kiedys na pewno powstanie film o db, wtedy to wszystko ozyje. na razie [ ort! ] db jest jeszcze za mlode. Za mlode zeby odeszlo na margines.

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.748
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Heh XD Bywają tacy ludzie, no przecież

Scyller, jakby co, to robimy akcje propagandową w szkole i zmuszamy społeczeństwo do tworzenia filmu DB XD

(wiem, to chory pomysł XD)



Zreszta my tu gadamy o nierealnych sprawach DB nigdy nie zniknie ani z neta ani w ogóle z nikąd Nie pozwolimy na to, nie?

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.810
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Wiecie nie chciałbym być pesymistą ale raczej razem z naszą śmiercią odejdzie DB. Czy nasze dzieci będą sie interesować tym samym czym my, kiedy będą mieli rzeczy o których nam się nie śniło. Czy przygody garstki bohaterów które teraz fascynują młodziesz będą fascynować młodziesz za 20 lat??

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.857
Posty: 549
Wszystko jest możliwe i to zależy od nas...
Bo to tak jak troadycja: jeżeli przekarzemy ją swoim dzieciom i im się to spodoba, to one też to będą lubić a co za tym isdzie, one powiedzią to swoim dzieciom, a wnuczki będą przychodziły po info i rady do dziadków i Babek

wyobrażacie sobie?? dziadek 70 lat, podchodzi wnuczek i pyta:
-Dziadziu, Co to znaczy SSJ3??
- no wiesz to jest taki poziom Saiyanina, 3 z kolei, pierwszy osiągnął Go Goku...
-a kto to Goku??
I tak w koło

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.059
Posty: 482
Skąd: Kraków
watpie zeby tak bylo. Wtedy beda trzy razy lepiej zrobione anime technika 3d taka podobna do tego co byla bajka "kosmiczne wojny" z takimi zwierzetami co sie transformowaly. I nie beda mialy tego klimacu co db ale dzieci nie beda tego rozumiec. manghi beda elektronicznymi ksiazeczkami ktore beda rysowane jednym narzedziem.
A co do dragon ballowej afery w szkole to jestem za, przefarbuje wlosy na blond i bede krzyczal kamehamehaaaaaaa - gin frezerze.

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.771
Posty: 514
Skąd: Pluton
Heh ja żyłam bez DB jakieś 4 latka powiedzmy, no i żyłam.... ale jak dostałam neta (jakiś niecały roczek będzie) to... co tu dużo [ ort! ] mówić, maniak i koniec kropka. A jak na razie to Paxel miał by kumpla w wariatkowie , a co do lasu... heh zastanowie się . Ale pewno bym się kiedyś pozbierała...

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez edhel: 04.03.2006, 16:45
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.748
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Scyllerku, słońce, troche ci te blond włoski pasowac nie będą XDDD

A kto ma byc frezerem? Może Kucharek? XDDD (jesli go jeszcz enie poznałes to masz farta XD)


Cóz, ja zrobiłam rzecz przeciwna, i zamiast pokazac DB moim dzieciom, których nie mam, pokazałam rodzicom XD
Mam zaakceptowała odchyła swojej córki, uważając, ze każdy ma jakiegoś bzika XD Natomiast ojciec zaczał DB oglądac wraz ze mną XD
I teraz on przekaże to swojemu ojcowi, czyli mojemu dziadkowi, ten zabierze te wiedze do grobu i w zaświaty, w niebie (bądź piekle XD) pokaże DB moim przodkom... XD
Tak wiem, odbija mi

Tak czy inaczej ojciec się w DB wciągnał Jakiś sukces to jest XD

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.741
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Co by się stało ze mną jakby DB zniknął? Nic. Dokladnie nic, zero zmian. DB to tylko malutki rozdział w "księdze" mego życia. Można to nazwać pasjonacją Mangą i Anime, stylem życia ale... Nie odczułbym aż tak derastycznie różnicy w mym życiu, jak np. opisuje to większość z Was. Nie zwariowałbym, nie płakał, nie uciekł do lasu. Znikło? -Trudno! Życie jest piękne! Anime czy manga DB to nadal tylko manga i anime. Jest wiele innych wartości w życiu, które warto poznać, zakosztować. Wypowiedzi typu "DB jest dla mnie wszystkim", albo "DB to dla mnie sens istnienia" - śmieszą mnie, nawet w pewny sposób oburzają. DB może być jakimś rozdziałem z kogoś życia, hobby'im, zainteresowaniem ale nie popadajmy w przesadę! Jeżeli stwierdzamy ,że jakaś manga czy anime, to kogoś "sens życia", znaczy to ,że jesteśmy albo bardzo samotni, albo nie mamy celu w życiu i na coś czekamy. Bo najważniejsze to kroczyć drogą, którą sami obieramy. Oczywiście to tylko moje zdanie. Proszę nie cytować moich słów.

Pozdrawiam
Serdecznie

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
piłbym dalej , a jedna intencja bby tylko doszła

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » A gdyby tak... brakło Dragon Balla
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook