Forum Dragon Ball Nao

» Poziomy SSJ ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  
Vegeta_ssj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Vegeta_ssj2
Wiek: 33
Dni na forum: 6.565
Posty: 111
Skąd: Międzyrzecz
a mi podoba sie najbardziej ssj2.szczególnie u gohana i u Goku.fajnie wyglądała aura wyładawoania elektryczne i w ogóle włosy co najwazniejsze.Nie były tak "sklejone"jak w przypadku ssj a i nie były za długie jak w przypadku ssj 3.Niektórzy mówią że między ssj a ssj2 nie ma różnic moim zdaniem jest jedna bardzo istotna w przypadku ssj włosy są po prostu [ ort! ] "psklejane"tak jakby to był 1 włos.sorry że sie tak przyczepiłem do tych włosów ale po prostu nie podobały mi sie ale później w sadze buu nawet ładnie przedstawione było ssj nie tak źle jak to było w sadze freeza.chociaż "źle"nie oznacza od razy że tak brzydko najgożej tylko po prostu gorzej od innych,ale i tak w żadnym innym anime nie spotkałem sie z taką kreską.wracając do ssj2 to już jest lepiej pokazane jest tych włosów dużo ale siła też mała nie jest
PZDR

Życie to piękna przygoda, ale nikt nie wychodzi z niej cało
Nirets Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.536
Posty: 61
Skąd: Kame Hause
a mi najbardziej podoba sie ssj4 ewentualnie ssj3
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Moi Ulubieńcy to SSJ4 i SSJ2 w SSJ nie lubie - za jasne włosy (za jaskrawe), i jest cienki w porównaniu z innymi a SSJ3 to w ogóle taki słupek jest... brzydki, wolny iiii.... brzydki Nie no tak głupi jest jakiś... nie lubie go... A w normalu to tylko Vegiego i Gotena lubie.... Gohan jest jakis taki sztywny, Goku <głupi (w sensie ze mu odwala) > i taki niemyślący

Obraz
PALATIAL REGALIA
VegatZ Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
VegatZ
Wiek: 40
Dni na forum: 6.598
Posty: 151
Skąd: Lincoln
no Son-Goten nie zgodzilbym sie z Toba ze SSJ3 jest wolny, bo przy walce z Kid Boo na pewno nie bylo tego widac, czy brzydki - rzecz gustu, a o nich ponoc sie nie dyskutuje.
Goku glupi ? moze infantylny ale na pewno nie niemyślący
pozdrawiam

You seek a God to stand above you,
wrapping healing arms around you.
You'll find another God of pain,
a God of suffering and tears.
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
No napisalem, ze glupi w sensie ze mu odwala jak jest na innych poziomach to jest bardziej poważny i wtedy myslacy

Obraz
PALATIAL REGALIA
ten shin chan
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.512
Posty: 1
Moim preferem jest SSJ2 bo ma fajną aure, włosy złote i te błyskawice
Zest Greekart Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Zest Greekart
Wiek: 34
Dni na forum: 6.512
Posty: 9
Skąd: USA from LA
moze infantylny ale na pewno nie niemyślący
Tak infantylizm to odwieczna choroba Goku szczególnie przed przemianą w SSJ.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Dla mnie najlepszy jest SSJ 2, głównie za sprawą Gohana, i to , jaką zajebistą walkę stoczył z Cellem. To były dopiero odcinki
Amidamaru Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Amidamaru
Dni na forum: 6.619
Posty: 22
Skąd: Okolice Kielc
Mnie podoba sie poziom ssj2 u Gohana i ssj2 u Gogety

Obraz

www.amidamarudb.mojeforum.pl Zapraszam
Songoku ssj4 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Songoku ssj4
Wiek: 32
Dni na forum: 6.541
Posty: 31
Skąd: Planeta Vegeta
najlepsze poziomy to ssj2,ssj3 i ssj4 ponieważ fajnie się na nich wygląda i dysponuje się wielką siłą
DBZ Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
DBZ
Wiek: 33
Dni na forum: 6.506
Posty: 7
Skąd: Olsztyn
Moim najlepszym poziomem jest SSJ2. /Pozdrowienia dla fanów
GT Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 35
Dni na forum: 6.505
Posty: 2
Skąd: Haan
Mi podobaja sie wszystkie transy.Wszystkie bowiem sa wyjatkowe, maja cos w sobie szczegolnego i interesującego.No ale trzeba jeden wybrac

Stawiam na ssj3
dlugie lśniące wlosy
wyladowanie elektryczne
malo osobnikow osiagnelo ten poziom( tylko Goku oraz Gotenks)
Szczurek Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 31
Dni na forum: 6.515
Posty: 4
a co powiecie o poziomie LSSJ który osiągnął tylko brooly?Jest przekozacki!
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
a co powiecie o poziomie LSSJ który osiągnął tylko brooly?Jest przekozacki
Ja powiem, że LSSJ jako oddzielny poziom mocy NIE ISTNIEJE.
Proponuje zapoznać się z dyskusją na jego temat, któa miała kiedyś miejsce na naszym forum:

http://dbnao.net/forum/viewtopic.php?t=1063

Jest dośc długa, ale z całą pewnoiścią warta przesledzenia.
pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Marcin991 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Marcin991
Wiek: 32
Dni na forum: 6.482
Posty: 38
mi sie najbardziej podobał UltimateSuper Saiya-jin trunksa.Jego wlosy byly zajebiscie ulozone!!!
Adimo
Ziemianin
Ziemianin
Adimo
Dni na forum: 6.487
Posty: 4
Majin_Vegeta napisał(a):
e tam do kazdego ssj trza mieć ogon bo trza być sayianem, a tak btw. to zauwarzyliscie ciekawa rzecz ? Trunks i Bra nie mają ogona ... w ogóle [ ort! ]
przy każdym poziomie ssj ogon jest właściwie zbędny ( z wyjątkiem ssj4 bo to ułatwia przemiane i nie potrzba żadnych marnych fal ) a Trunks i Bra nie mieli ogonów tak jak inni 1/2 sajninowie,bo żeby mieć ogon trzeba być sajaninem czystej krwi .
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Mnie tam najbardziej podobał się poziom normal u Vegety i Nappy. Ciekawe jek ten drugi wyglądałby na ssj.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
oczywiście SSJ2 i SSJ bo to spoko wygląda a nie jak małpa na czerwono pomalowana ani gostek bez brwi choć włosy całkiem niezłe

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Oti Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Oti
Wiek: 32
Dni na forum: 6.479
Posty: 13
Skąd: Częstochowa
widze ze tu SSJ2 wymiata i bardzo dobrze Goku i Gogeta wygladali na nim no po prostu mega ;] a co do normala to nie jest poziom SSJ!! normal czyli Sayan-Jin a Sayan-Jin to Sayan-Jin, S(Super)SJ to juz jest pewien poziom a mialo byc madrze ale sie poplatalem jednak tresc bedzie zawsze taka sama ;]
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
SSJ2 rulez po prostu,no wypasiona poswiata, zarabiste wloski i niezla moc SSJ3 zupelnie odpada... Mozna sie zaplatac we wlasne wlosy I co wtedy zrobic buu ma cie na szczala

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Forum DB Nao » » » Poziomy SSJ
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook